Praca ASYSTENT ZARZĄDU Kłodawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kłodawa, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ....

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT ZARZĄDU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kłodawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Zawód: asystent zarządu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Profil działalności pracodawcy: budownictwo

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent zarządu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

recepcjonistastaż w godz. 10-18, 14-22
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

wykonywanie czynności adm i prowadzenie dok. związanej z gabinetem, konserwacja na bieżąco sprzętu stomatologicznego
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

WAGOWY - 997,4 PLN

ważenie mięsa
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Łominy (łódzkie)

POMOC CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Gniezno (wielkopolskie)

KSIĘGOWA - od 2 500 PLN

Fakturowanie i księgowanie dokumentów na rachunkach klientów, bezpośredni kontakt z klientami ukraińskojęzycznymi.
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Łódź (łódzkie)

OPERATOR MASZYN WYKRAWAJĄCYCH - od 1 850 PLN

Obsługa maszyn wykrawających
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Chęciny (świętokrzyskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRODUKCJI NAPOJÓW BEZALKOHOLOWYCH - od 2 500 PLN

zgodnie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Białobrzegi (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 6 000 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2016-12-05 - Gubin (lubuskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w placówce bankowej
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Będzin (śląskie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

-obliczanie wartości odżywczej i energetycznej potraw;-ocena surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, właściwe gospodarownie nimi;-obróbka wstępna surowców (ręczna, mechaniczna, termiczna);-posługiwanie się narzędziami, maszynami i urządzeniami przy przygotowywaniu potraw;-sporządzanie potraw kuchni regionalnych, kuchi polskiej i innych narodów;-przygotowywanie potraw, napojów oraz deserów na przyjęcia okolicznościowe-utrzymywanie na bieżąco czystości na stanowisku pracy;-porządkowanie pomieszczeń produkcyjnych po zakończeniu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 750 PLN

Obsługiwanie urządzeń biurowych (skaner, drukarka), współpraca z innymi pracownikami przy obsłudze klientów, obsługa komputera z oprogramowaniem w języku rosyjskim.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Kuźnica (podlaskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

praca na stanowisku
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Zduńska Wola (łódzkie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie w zawodzie,
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta w sklepie spożywczym
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Simoradz (śląskie)

OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Zielona Góra (lubuskie)

STARSZY KIEROWNIK PROJEKTU - 8 000 - 22 000 PLN

koordynowanie prac zespołów projektowych, organizacja i kontrola realizacji etapów projektu w kontekście jego realizacji na czas i w zaplanowanym budżecie
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 997,4 PLN

1. Pomoc w gromadzeniu materiałów niezbędnych dla prowadzenia spraw administracyjnych należących do kompetencji organu nadzoru2. Pomoc w prowadzeniu obsługi kancelaryjnej3. Obsługa interesantów4. Obsługa urządzeń biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Kartuzy (pomorskie)

SPECJALISTA SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ - od 2 000 PLN

- obsługa klientów niemieckich dokonujących zakupów na eBay.
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY - od 1 850 PLN

Obsługa klienta internetowego, wystawianie aukcji internetowych, przyjęcia towaru, przygotowywanie paczek, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Koźmin Wielkopolski (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - do 1 750 PLN

Przyjmowanie zleceń, obsługa klientów, wysyłka towaru.
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Piła (wielkopolskie)

POMOC KUCHARZA - od 1 200 PLN

POMOC W PRZYGOTOWYWANIU WEDŁUG TRADYCYJNYCH RECEPTUR POTRAW KUCHNI ARABSKIEJ, INDYJSKIEJ I BENGALSKIEJ, DBANIE O PORZĄDEK I HIGIENĘ W MIEJSCU PRACY
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Piaseczno (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

mycie głowy, modelowanie, koloryzacja, trwała, strzyżenie, pielęgnacja włosów, dezynfekcja, utrzymanie stanowiska pracy w czystości
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Sosnowiec (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 997,4 PLN

Przedstawiciel handlowy / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Pabianice (łódzkie)

REFERENT - STAŻYSTA - 997,4 PLN

A. Część teoretyczna:1.Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2.Zapoznanie się z przepisami o ochronie danych osobowych i informacji niejawnych.3.Zapoznanie się ze strukturą organizacyjna ZUS oraz z zadaniami realizowanymi w referacie.4.Zapoznanie się z ustawą o świadczeniach pieniężnych z ubezpieczenia społecznego w razie choroby i macierzyństwa oraz ustawą o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych oraz z komentarzami do tych ustaw.5.Poznawanie dokumentów niezbędnych do ustalenia uprawnień do świadczeń.6.Zapoznanie się ze sposobem sporządzania potwierdzeń pobranych zasiłków dla wydziału. B. Rodzaj wykonywanych zajęć:1.Obsługa urządzeń biurowych.2.Kserowanie dokumentów.3.Przetwarzanie danych osobowych w celu i zakresie niezbędnym do realizacji stażu.4.Pomoc w sporządzaniu potwierdzeń pobranych zasiłków dla wydziału.5.Pomoc w przygotowywaniu korespondencji do wysyłki.6.Pomoc w sporządzaniu dokumentów niezbędnych do ustalenia uprawnień do świadczeń. 7.Pomoc w sporządzaniu potwierdzeń pobranych zasiłków dla wydziału.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Wadowice (małopolskie)

TECHNIK HANDLOWIEC - 997,4 PLN

Wykonywanie pracy związanej z obsługą klientów oraz realizacją transakcji kupna i sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Bierutów (dolnośląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY-KIEROWCA - od 1 850 PLN

prace wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA POLSKIEGO - od 925 PLN

nauczanie języka polskiego w szkole podstawowejw klasach IV-VI
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Kobło (lubelskie)