Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Zarzecze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zarzecze, powiat: puławski, woj: lubelskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zarzecze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: puławski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 04.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Lubelska 2G, 24-100 Puławy, powiat: puławski, woj: lubelskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: puławski

Gmina pracodawcy: Puławy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Puławy

Ulica pracodawcy: Lubelska

Numer budynku pracodawcy: 2G

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Puławach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

docieplanie budynków, prace wykończeniowe mieszkań
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Mława (mazowieckie)

OPIEKUN KLIENTA - od 25 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami z Indii, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami indyjskimi, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

montaż konstrukcji stalowych
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Opatów (świętokrzyskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie potraw
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Wieliczka (małopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 2 560 PLN

- przyjmowanie towarów- wydawanie towarów- obsługa programów magazynowych- prowadzenie dokumentacji magazynu- bezpośrednia obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nowe Pieścirogi (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

osoba na tym stanowisku zajmować sie będzie składaniem i spawaniem konstrukcji stalowych, obróbka blach
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Łódź (łódzkie)

DOSTAWCA WARZYW I OWOCÓW - od 3 000 PLN

Rozwożenie z hurtowni warzyw i owoców po terenie Krakowa + załadunek i rozładunek
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER (30-) - od 2 000 PLN

Dokonywanie rozładunków i załadunków towarów, obsługa komputera, wydawanie towarów z magazynu na podstawie dowodów rozchodowych
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Tarnów (małopolskie)

771S - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Radom (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

Praca przy produkcji wyrobów podrobowych
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Łódź (łódzkie)

KELNER - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Spała (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 100 PLN

pielęgnacja drzewek, zbiór owoców, sortowanie i pakowanie owoców, prześwietlanie drzew;
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Dąbrówka Nowa (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Obuwnik - szwacz
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Sieradz (łódzkie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA - od 2 200 PLN

Szycie elementów wózków dziecięcych na maszynach stębnówkach automatach typu Juki.Praca od poniedziałku do piątku od 6 do 14.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Apolonka (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

czynności związane z obsługa klienta, prowadzenie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Żywiec (śląskie)

CIEŚLA - od 2 700 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

KELNER - od 800 PLN

OBSŁUGA KLIENTA, ; WYMAGANIA; WYKSZTAŁCENIE MIN. ZAWODOWE, KSIĄZECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH, STAŻ PRACY MIN. 3 LATA, MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO;CZAS PRACY: OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU - 4H/DZIENNIE
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Wykonywanie instalacji centralnego ogrzewania, wdono-kanalizacyjnej, wentylacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Kalisz (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gniezno (wielkopolskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 310 PLN

kierowanie pojazdami ciężarowymi; przewóz materiałów niebezpiecznych ADR, przewóz towarów (rzeczy) na zlecenie pracodawcy w przewozach międzynarodowych i krajowych, przygotowanie dokumentacji przewozowej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Zielona Góra (lubuskie)

OGRODNIK-SPRZEDAWCA - 1 850 - 2 500 PLN

Wykonywanie usług ogrodniczych, obsługa klienta-sprzedaż roślin.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 1 850 PLN

obsługa pacjantów,sprzedaż leków i wyrobów medycznych,sprawdzanie i rozkładanie leków na półki
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Częstochowa (śląskie)

WIZAŻYSTKA / STYLISTKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

kompletacja i pakowanie wyrobów farmaceutycznych wg zamówień
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Poznań (wielkopolskie)

DOSTAWCA POTRAW - od 1 850 PLN

przygotowanie i dostawa posiłków
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu, szycie akt, wysyłanie korespondencji, dołączanie zwrotnych potwierdzeń odbioru, obsluga urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Chojnice (pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

obsługa klientów sklepu, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Olecko (warmińsko-mazurskie)