Praca ASYSTENT TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO Gołdap kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg.programu

Data publikacji: 2016-07-18

Lokalizacja: Gołdap (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołdap

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gołdapski

Zawód: technik dentystyczny*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Żeromskiego 18, 19-500 Gołdap, powiat: gołdapski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: gołdapski

Gmina pracodawcy: Gołdap

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołdap

Ulica pracodawcy: Żeromskiego

Numer budynku pracodawcy: 18

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gołdapi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik dentystyczny*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

CIEŚLA - od 2 000 PLN

prace cieślarskie w budynkach jednorodzinnych drewnianych
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Załom (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KONSULTINGU - od 4 500 PLN

analizowanie otoczenia firmy szczególnie rynków Azji i zachodzących w nim zmian technologicznych oraz ich wpływ na funkcjonowanie firmy, sporządzanie analiz oraz wskazywanie nowych obszarów działalności i funkcjonowania firmy oraz jej doskonalenia, ocena rentowności wprowadzonych nowych rozwiązań,
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

pon- czw 7.30-15.30 pt 7.30-14
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Opole (opolskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 800 PLN

cięcie na ręcznej gilotynie, obsługa wykrojnika
kontakt przez PUP - 2015-11-06 - Poznań (wielkopolskie)

SZWACZKA - od 2 000 PLN

parace związane z szyciem wyrobów szwalniczych, obsługa maszyn szwalniczych
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Świdwin (zachodniopomorskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY KAT B,C,C+E - od 1 850 PLN

NAUKA JAZDY B,C,C+E
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Skierniewice (łódzkie)

POZOSTALI SPAWACZE I POKREWNI - od 19 PLN

prace spawalnicze, obsługa elektronarzędzi, wykonywanie poleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2017-07-05 - Bielany Wrocławskie (dolnośląskie)

PRACOWNIK KSIĘGOWO - KADROWY - 997,4 PLN

Oferta subsydiowana - oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy. KSIĘGOWANIE ZDARZEŃ GOSPODARCZYCH W KSIĘDZE PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW, PROWADZENIE TZW. MAŁEJ KSIĘGOWOŚCI, SPORZĄDZENIE REJESTRÓW VAT, RAPORTÓW I DEKLARACJI VAT7 I INNYCH, SPORZĄDZANIE DEKLARACJI PIT-5, PIT-36, PIT-11, PIT-28, PROWADZENIE KORESPONDENCJI Z URZĘDEM SKARBOWYM, ZAKŁADEM UBEZPIECZEŃ SPOŁECZNYCH BANKAMI I PODATNIKAMI, OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK I PROGRAMU KSIĘGOWEGO PŁACE
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

DOPOSAŻENIE STANOWISKA PRACY - ACCOUNTANT MANAGER (UMOWA NR 32/2016) - do 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu informatycznego, sporządzanie okresowych rozliczeń oraz kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK MURARZA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Warszawa (mazowieckie)

KONSULTANT TELESPRZEDAŻY - 997,4 PLN

konsultant telesprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedawca w placówce branży spożywczej w sklepie na ul. 11 Listopada 10
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Barlinek (zachodniopomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-12-08 - Ochaby (śląskie)

GEODETA - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: praca w terenie, praca na oprogramowaniu MAPA SG, pomiary GPS; WYMAGANIA: wykształcenie min.średnie- geodezja lub budownictwo, znajomość obsługi programu Auto-Cad; Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w PUP, posiadających II profil pomocy oraz spełniające wymagania pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Lubliniec (śląskie)

ZAOPATRZENIOWIEC-OPERATOR AUTOMATÓW VENDINGOWYCH - od 2 000 PLN

obsługa komputera,urządzeń multimedialnych
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Słomiróg (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Sejny (podlaskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Utrzymanie czystości obiektu i prace pomocnicze.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Więckowice (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymanie porządku w przychodni Centrum Medyczne RODZINA s.c.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Płock (mazowieckie)

STARSZY LIDER ZESPOŁU - do 20 300 PLN

Kierowanie globalnym Zespołem Mondelez ds. Zgodności z Regulacjami w segmencie ciastek i czekolady. Czuwanie nad zgodnością produktów z segmentu ciastek i czekolady z polityką firmy oraz przestrzeganiem wymogów dot. materiałów i etykiet (w szczególności wyszczególnienia na nich alergenów). Przewodzenie, koordynowanie i rozbudowa zespołu. Komunikowanie zmian w regulacjach odnoszących się do segmentu ciastek i czekolady. Wskazywanie strategii, kierunku rozwoju i potencjalnych możliwości wspierania strategicznych projektów. Zapewnienie eksperckiej oceny potencjału innowacyjnych i nowatorskich składników w segmencie ciastek i czekolady. Zarządzanie wdrażaniem i używaniem globalnego system zarządzania specyfikacjami. Zapewnienie informacji dla celów biznesowych oraz potrzeby komunikacji zewnętrznej. Ścisła współpraca z kierownikami innych zespołów oraz z zewnętrznymi ekspertami, naukowcami i specjalistami.
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Wrocław (dolnośląskie)

KIEROWCA - PRACOWNIK PORZĄDKOWY - od 2 000 PLN

Kierowanie samochodem o ładowności do 3,5 tony oraz wykonywanie prac porządkowo-czystościowych.
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Łódź (łódzkie)

DORADCA SERWISOWY - od 1 850 PLN

obsług klienta, przyjęcie auta do serwisu, wydanie auta po naprawie
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Białystok (podlaskie)

PRASOWACZKA RĘCZNA - 997,4 PLN

prasowanie ,obsługa magla
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Łaskarzew (mazowieckie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta na sali sprzedaży i na kasie, terminowe i prawidłowe dokonywanie zamian cenowych towaru, aktywna sprzedaż produktów, przestrzeganie zasad wymogów sanitarnych oraz BHP. Umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 400 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-05-29 - Radom (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-06-05 - Mońki (podlaskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Świdnica (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Prowadzenie ewidencji sprzedazy i zakupów, przygotowywanie i wysyłka korespondencji, udzielanie informacji klientom (osobista i telefoniczna)
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Częstochowa (śląskie)