Praca ASYSTENT SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW Katowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
obsługa klienta w salonie samochodowym, prezentacja samochodów, sporządzanie ofert, udział w eventach promocyjnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Zawód: specjalista do spraw sprzedaży

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie + cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Mysłowice

Gmina pracodawcy: Mysłowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Mysłowice

Ulica pracodawcy: Mikołowska

Numer budynku pracodawcy: 4a

Profil działalności pracodawcy:
Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw sprzedaży

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA -MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Miłomłyn (warmińsko-mazurskie)

KELNER - 997,4 PLN

Kelner
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Piecki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ROLETY MATERIAŁOWE - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

SPEDYTOR - od 1 750 PLN

wymagania pracodawcy umiejętność obsługi komputera. Zakres obowiazków: utrzymanie kontaktów handlowych z kontrahentami, kontrola dokumnetacji, wystawianie zleceń kontrola podwykonwaców, przygotowanie ofert dla klientów.
kontakt przez PUP - 2015-12-04 - Pasieka (pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 016 PLN

rozbiórki, demontaż, wyburzenia
AKPE Spółka z o.o. - 2016-10-25 - Katowice (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace budolane, tynkowanie, murowanie, wykończenia
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Frydrychowo (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ9PRACOWNIK BIUROWY) - 997,4 PLN

Wydział Organizacyjny i Zarządzania Kryzysowego
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Wieruszów (łódzkie)

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNOLOGICZNO-KONSTRUKCYJNEGO - 35 - 50 PLN

Organizacja i nadzór pracy własnej oraz zespołu, praca przy powstawaniu prototypów produktów lub nowych konstrukcji, kontrola terminowości i jakości w procesie powstawania prototypów lub nowych kontrukcji
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Siedlce (mazowieckie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 850 PLN

produkcjai i montaż okien
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Częstochowa (śląskie)

SPRZEDAWCA NA STACJI PALIW - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Lubsko (lubuskie)

INŻ.ELEKTRYK - od 2 350 PLN

czytanie schematów elektrycznych, podłączanie rozdzielni elektrycznych, wykonywanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej; zamawianie i przyjmowanie towarów; przygotowywanie towaru do sprzedaży; ekspozycja towaru; obsługa klienta; dbanie o porządek w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Górzno (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 15 PLN

Rożwożenie towaru branża spożywcza.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Kraków (małopolskie)

PROMOTOR MARKI (TRENDSETTER) - od 1 200 PLN

spotkania z klientami i prowadzenia rozmów o kulturze Indyjskiej i otaczających krajach (Nepal, Pakistan) Poszukiwanie pracowników i kontrahentów w hinojęzycznuch krajach. Doświadczenie rok na podobnym stanowiski. Komunikatywność i umiejętność prowadzenia rozmów. Bardzo dobra znajomość j. Hindi j. angielski podstawowy.
kontakt przez PUP - 2016-08-31 - Białobrzegi (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż towarów na wagę lub sztuki.
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie towarów, ukladanie
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Lubań (dolnośląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem i programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-06 - Witeradów (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 500 PLN

Sprzatanie sal lekcyjnych i sanitariatów. Praca w godz. 7:00 - 13:00, 13:00 - 19:00.
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Łęki (małopolskie)

SPRZEDAWCA CZĘŚCI I AKCESORIÓW SAMOCHODOWYCH (PRACE INTERWENCYJNE) - od 1 900 PLN

sprzedaz części i akcesoriów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Lubin (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH - od 1 850 PLN

praca w magazynie z obsługa wozkow widłowych, załadunek i rozładunek towarów, układanie palet na regały, paletowanie, konfekcjonowanie
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Klementowice (lubelskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

prace budowlano-drogowe
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Szymanów (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (40) + ST PO WER - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Łódź (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

transport towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Cieszyn (śląskie)

PRACOWNIK LEŚNY - od 2 000 PLN

wykonywanie prac leśnych
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Połczyn-Zdrój (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

pracownik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Śmigiel (wielkopolskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 2 000 PLN

Monter stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)