Praca ASYSTENT SPEDYTORA Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT SPEDYTORA

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: pr.interw.

Data publikacji: 2016-02-18

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: inna

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT SPEDYTORA

Data zakończenia pracy: 01.04.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Podobne oferty pracy

POWER: OPERATOR MASZYNY - 997,4 PLN

Staż z PO WER na ok. 5 miesięcy dla osób do 30 roku życia (- dla osób do 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone w okresie 4 miesięcy od daty rejestracji - dla osób powyżej 25 roku życia wsparcie zostanie udzielone od momentu przystąpienia do projektu)MIEJSCE ODBYWANIA STAŻU I ZGŁASZANIA KANDYDATÓW:POMORSKA 55GODZ.PR.:8-16WYMAGANIA ORGANIZATORA:wykształcenie min.zawodowe, obsługa maszyn i urządzeń, obsługa linii produkcyjnej-mile widziane, dyspozycyjność
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. EXPORTU NA RYNKI AZJATYCKIE - od 18 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich, kontakt z kontrahentami i klientami
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pokoi, części wspólnych, sanitariatów, pomieszczeń biurowych i magazynowych, utrzymanie w czystości infrastruktury zewnętrznej tj, wiaty, altan, placu zabaw oraz sprzętu będącego na ich wyposażeniu, sprawdzanie i kontrolowanie stanu technicznego pokoi, przyjmowanie i zdawanie pościeli do pralni, prowadzenie stanów magazynowych pościeli, sporządzanie inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Unieście (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

obsługa klienta, zamawianie towaru, dbałosć o estetyke sklepu
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Jerzmanice-Zdrój (dolnośląskie)

ASYSTENT BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa spotkań, komputera, urządzeń biurowych, wysyłanie poczty
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SENIOR ENGINEER - od 11 000 PLN

Realizowanie prac programistycznych w technologii: JAVA, Spring, Senkins; tworzenie zapytań w SQL; udział w testowaniu, analiza, usuwanie błędów.
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Łódź (łódzkie)

SZPACHLARZ - od 3 500 PLN

ogólne prace wykończeniowe, szpachlowanie,
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Sędziszowa (małopolskie)

ASYSTENT PRAWNY - od 2 100 PLN

sporządzanie pism procesowych i opinii prawnych, wyszukiwanie i przegląd interpretacji oraz orzecznictwa, analiza dokumentacji pod kątem prawnym, przygotowywanie umów
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Częstochowa (śląskie)

OPERATOR MASZYN - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-07-20 - Radom (mazowieckie)

ŚLUSARZ STAŻ EFS-RPO - 997,4 PLN

obróbka elementów ze stali
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Żagań (lubuskie)

POMOCNIK OPERATORA WIERTNICY 180 - od 2 000 PLN

pomoc operatorowi wiertnicy na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Badowo-Mściska (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY (S) - 997,4 PLN

wykonywanie czynności administracyjnych związanych z organizacją działań Uniwersytetu, przygotowywanie prezentacji multimedialnych na zajęcia Uniwersytetu, redagowanie pism, obsługa urządzeń biurowych oraz strony internetowej, obsługa słuchaczy na wykładach, seminariach i warsztatach, obsługa posiedzeń Zarządu i Rady programowej, sporządzanie list obecności, wydawanie legitymacji, wprowadzanie danych do bazy danych, pomoc w rozliczaniu projektów.
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Tarnów (małopolskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy, obsługa komputera i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Goryszewo (kujawsko-pomorskie)

KELNER - od 2 000 PLN

Przygotowanie sali do obsługi, obsługa gości, przyjmowanie zamówień, utrzymanie czystości stanowiska pracy, przygotowywanie napojów, obsługa przyjęć okolicznościowych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Leśna (dolnośląskie)

BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Pielgrzymka (dolnośląskie)

STOLARZ MEBLOWY - od 2 150 PLN

praca przy produkcji mebli, montaż i składanie mebli
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Kraków (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

diagnozowanie usterek, przeprowadzanie niezbednych napraw, kosztorysowanie rodzaju usterki, zamawianie części samochodowych, serwisowanie, uzupełnianie dokumentacji technicznej.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Ose (dolnośląskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzątanie hal produkcyjnych
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Wędkowy (pomorskie)

SPRZEDAWCA REKLAM INTERNETOWYCH - 997,4 PLN

Realizowanie celów sprzedażowych poprzez aktywne sprzedawanie reklam internetowych i innych usług, jak na przykład pozycjonowanie stron internetowych, podejmowanie działań na rzecz promowania marki serwisu, prowadzenie kampanii reklamowych, w tym nawiązywanie pracy z mediami domowymi; pozyskiwanie i utrzymanie długofalowych relacji z klientami sektora B2B (reklama internetowa) w celu budowania pozytywnego wizerunku firmy; doradzanie klientom w zakresie kompleksowych rozwiązań reklamowych w produktach internetowych; zapewnianie posprzedażowej obsługi klientów; podejmowanie działań na rzecz realizacji budżetu sprzedażowego; rejestrowanie klientów w elektronicznej bazie klientów; monitorowanie rynku reklamy internetowej, śledzenie zmian, nowości i aktualnych trendów na rynku, raportowanie wyniku sprzedaży; rozliczenie finansowe klientów z tytułu realizacji usługi.
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Gorlice (małopolskie)

KUCHARZ - 2 000 - 2 500 PLN

Przygotowywanie posiłków . Praca w godz. od 12,00 do godz. 20,00
kontakt przez PUP - 2017-08-04 - Kartuzy (pomorskie)

PSYCHOLOG - do 2 000 PLN

prowadzenie zajęć lekcyjnych z przedmiotu psychologia medyczna, obowiązki psychologa szkolnego
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Chorzów (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Roboty budowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

przyjmowanie towarów, pakowanie towarów
kontakt przez PUP - 2017-06-13 - Trzebinia (małopolskie)