Praca ASYSTENT PROJEKTANTA Racibórz kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT PROJEKTANTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Wymagania: wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe, znajomość programu AUTOCAD.

Data publikacji: 2016-01-21

Lokalizacja: Racibórz (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Wymagania: wykształcenie wyższe lub niepełne wyższe, znajomość programu AUTOCAD.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT PROJEKTANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Racibórz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: raciborski

Zawód: technik architekt

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.07.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Klasztorna 6, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP, CV.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: raciborski

Gmina pracodawcy: Racibórz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Racibórz

Ulica pracodawcy: Klasztorna

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Działalność w zakresie architektury

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik architekt

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy