Praca ASYSTENT DS.REKRUTACJI Gorzów Wielkopolski kontakt przez PUP

Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Zakres obowiązków: rekrutacja osób do pracy

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS.REKRUTACJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gorzów Wielkopolski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gorzów Wielkopolski

Zawód: specjalista do spraw rekrutacji pracowników

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_0: mile widziana znajomość języka niemieckiego

wymagania_wymaganiaPozadane_uprawnienia_1: mile widziana znajomość języka angielskiego

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Walczaka 110, 66-400 Gorzów Wielkopolski, powiat: m. Gorzów Wielkopolski, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Gorzów Wielkopolski

Gmina pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorzów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Walczaka

Numer budynku pracodawcy: 110

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorzowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: specjalista do spraw rekrutacji pracowników