Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Bielawy kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Bielawy, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: według stanowiska

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielawy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grodziski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Poznańska 15, 62-065 Grodzisk Wielkopolski, powiat: grodziski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: grodziski

Gmina pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grodzisk Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Poznańska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

uczestniczenie w przyjmowaniu i wydawaniu towarów /do i z magazynu/, poznawanie asortymentu towarowego w magazynie i sklepie, rozkladanie i sortowanie towarów, weryfikacja dostaw towarów pod względem ilościowym i jakościowym.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Gostynin (mazowieckie)

PAKOWACZ RĘCZNY-PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 300 PLN

Pakowacz ręczny-pracownik produkcji - uzupełnienie wakującego stanowiska pracy.Źródło finansowania ALGORYTM
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Nowy Sącz (małopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - od 2 000 PLN

sprzedaz wyrobów farmaceutycznych,wykonywanie leków recepturowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Częstochowa (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, gospodarcze
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

MALARZ BUDOWLANY - do 2 300 PLN

Szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów, gładź, montowanie regipsów;Miejsce wykonywania pracy: Wrocław- Buforowa, Śliwowa;Dyspozycyjność 8:00-17:00;168 godzin pracy w miesiącu;Sala D
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA (PO STAŻU) - od 1 850 PLN

Pomoc przy prowadzeniu zadań na stanowisku ds. inwestycji, uczestnictwo i pomoc w przygotowaniu wniosków, uczestnictwo w przygotowaniu projektów i procesów z zakresu zamówień publicznych w urzędzie, uczestnictwo w przygotowaniu sprawozdawczości dotyczącej zamówień publicznych.
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

PRACZ - od 1 850 PLN

obsługa automatu pralniczego
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ruda (łódzkie)

HANDLOWIEC - od 900 PLN

odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, tłumaczenie tekstów umów handlowych i redagowanie ofert dla klientów chińskich
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Łazy (mazowieckie)

SALOWA - od 2 000 PLN

sprzątanie pomieszczeń, pomoc przy opiece nad chorymi.
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Żuromin (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, doświadczenie mile widziane
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - do 1 850 PLN

pomoc przy dzieciach w trakcie prowadzenia zajęć dydaktycznych
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Zgorzelec (dolnośląskie)

OPERATOR MYJKI POJEMNIKÓW DROBIARSKICH - od 1 850 PLN

mycie pojemników
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Sudół (świętokrzyskie)

ARCHITEKT - od 1 850 PLN

Tworzenie dokumentacji budowlanej.
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kartuzy (pomorskie)

KIEROWCA B,C - od 2 000 PLN

przewóz rzeczy w transporcie międzynarodowym
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Bądki (pomorskie)

OPERATOR WTRYSKARKI - 997,4 PLN

- wykonywanie zadań kontrolnych/ montażowych zgodnie z instrukcją, mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów,- badanie części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych w zależności od rodzaju zlecenia,- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie,- kontrola komponetntu po wtrysku,- pakowanie detali do opakowań zbiorczych,- prace montażowe,- programowanie maszyn wtryskowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Brzoza (kujawsko-pomorskie)

SZATNIARZ - od 1 850 PLN

szatniarz
kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Pabianice (łódzkie)

OBUWNIK PRZEMYSŁOWY - 997,4 PLN

PRZESZKOLENIE W ZAKRESIE BHP I P.POŻ.; ZAPOZNANIE Z REGULAMINEM PRACY; ZAPOZNANIE Z ZAKRESEM OBOWIĄZKÓW OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO NA POSZCZEGÓLNYCH CZYNNOŚCIACH MONTAŻOWYCH; PRZYUCZENIE DO PRACY NA STANOWISKU OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO POPRZEZ PRAKTYCZNE WYKONYWANIE CZYNNOŚCI OBUWNIKA PRZEMYSŁOWEGO
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Polkowice (dolnośląskie)

STOLARZ - do 1 850 PLN

Obróbka materiałów drewnopochodnych
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

STAŻ - REFERENT DS. OBSŁUGI KLIENTA - 997,4 PLN

sporządzanie zamówień do dostawców, przyjmowanie zamówień od klientów i sprzedaż, wystawianie faktur, rozliczanie z kontrahentami, obsługa urzadzeń biurowych itp.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Kalisz (wielkopolskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

czyszczenie i okuwanie elementów meblowych, odbieranie formatek z maszyny
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Polesie (łódzkie)

POMOCNIK PRACOWNIKA BIUROWEGO - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-wystawianiu faktur-korespondencji mailowej-redagownaia pism-dbania o prawidłowy obieg dokumentów w firmie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Gdynia (pomorskie)

STOLARZ BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace stolarskie przy wyrobie i montażu architektury ogrodowej
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Osinów Dolny (zachodniopomorskie)

wg.zawodu
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Baranówka (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie z zakresem obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Promna-Kolonia (mazowieckie)