Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ X 0 Chełmża kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Chełmża, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodny

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ X 0

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Chełmża

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: toruński

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Towarowa 4/6, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Ulica pracodawcy: Towarowa

Numer budynku pracodawcy: 4/6

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR LINII ZAŁADUNKOWEJ - do 1 850 PLN

obsługa urządzenia przenoszącego towar
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Nowosielec (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży damskiej
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Zgierz (łódzkie)

ASYSTENT MUZEALNY (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Zabrze (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA/STAŻ - 997,4 PLN

wykonywanie prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-02-14 - Kluczkowice-Osiedle (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 500 PLN

doradzanie klientom, przedstawianie ofert, dbanie o prawidłową ekspozycję towarów, rozkładanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Wola Mrokowska (mazowieckie)

KUCHARZ/PIZZER - 12 - 16 PLN

przygotowywanie potraw, wypiek pizzy
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Piekary Śląskie (śląskie)

MŁODSZY KUCHARZ 1/2 ETATU - do 1 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE SUSHI, POTRAW KUCHNI JAPOŃSKIEJ I TAJSKIEJ; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE LUB ŚREDNIE, MINIMUM 1 ROK DOŚWIADCZENIA W KUCHNI JAPOŃSKIEJ I TAJSKIEJ;
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

-rozwożenie przyfotowanych dań do jednostek
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Skarżysko-Kamienna (świętokrzyskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Częstochowa (śląskie)

ASYSTENT ZASTĘPCY KIEROWNIKA - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Żywiec (śląskie)

KELNER - 12 - 13 PLN

obsługa klientów w restauracji, doradzanie w zakresie doboru potraw, przyjmowanie zamówień, inkasowanie nalezności od klientów
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

DIETETYK - od 1 000 PLN

poradnictwo dietetyczne
kontakt przez PUP - 2017-02-20 - Chojnice (pomorskie)

REFERENT ADMINISTRACYJNY W DZIALE KSIĘGOWOŚCI I ADMINISTRACJI - 2 800 - 3 000 PLN

Księgowanie operacji gospodarczych, zgodnie z obowiązującymi przepisami o rachunkowości, i polityką rachunkowości Analiza rozrachunków z dostawcami, uzgadnianie saldPrzygotowywanie kompensat wzajemnych zobowiązań i należności z kontrahentamiProwadzenie rejestrów pomocniczych VATWeryfikacja oraz dekretacja dokumentów księgowych w systemie finansowo-księgowymProwadzenie ewidencji ilościowo wartościowej obrotu magazynowegoProwadzenie ewidencji wyposażenia w odzież roboczą pracowników oraz składanie zapotrzebowania w zakresie wyposażenia pracowników w odzież zgodnie z przepisami BHPSporządzanie przelewów bankowych
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Pobierowo (zachodniopomorskie)

KUCHARZ - od 1 550 PLN

Przygotowywanie potraw wg receptur
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Starogard Gdański (pomorskie)

ELEKTRYK - od 1 900 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Darłowo (zachodniopomorskie)

POMOCNIK BRUKARZA - do 1 850 PLN

wykonywanie wszelkich prac pomocniczych - pomoc brukarza
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac murarskich, np. związanych z budową ścianek działowych; prace tynkarskie, malarskie.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ciche (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

wg stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Sierpc (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Warszawa (mazowieckie)

SERWISANT - od 2 000 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Radom (mazowieckie)

POMOCNIK OGRODNIKA-ŁADOWACZ - 997,4 PLN

Wykształcenie podstawowe, zawodowe.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Racibórz (śląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Częstochowa (śląskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Uwaga! Oferta na stanowisko refundowane przez PUP, dla osób bezrobotnych w wieku do 30 lat, zarejestrowanych w PUP.Zakres obowiązków:sprzątanie obiektów obsługiwanych przez firmę
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

PRACE PORZĄDKOWE NA TERENIE GMINY
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Poświętne (łódzkie)

RZEŹNIK - od 2 100 PLN

Prace dotyczące wszelkich niezbędnych przed, podczas i po uboju zwierząt, w szczegolności prace przy uboju bydła.
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Chobot (mazowieckie)

STARSZA WOŹNA - 997,4 PLN

Sprzatanie sal i pomieszczeń przedszkolnych ; rozkładanie posiłków ; pomoc przy czynnościach w toalecie, posiłkach, podczas spacerów
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Żary (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości i porządku na terenach miejskich
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Białogard (zachodniopomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 3 900 PLN

Przewóz powierzonych rzeczy na terenie Polski, Krajów UE oraz Ukrainy, Białorusi.
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Kłobuck (śląskie)