Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Szczytno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TYNKARZ - 997,4 PLN

MALOWANIE, TYNKOWANIE,
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Polkowice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Prowadzenie sprzedaży, oferowani eproduktów.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Kalisz (wielkopolskie)

WOŹNY W PRZEDSZKOLU - od 1 850 PLN

Woźny w przedszkolu- wymagania: badania sanepidowskie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, wykształcenie średnie, dobry kontakt z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Nowy Sącz (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

masaże, zabiegi pielęgnacyjne na ciało i twarz, korekcja wad postawy, ćwiczenia usprawniające,obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, sprzedaz produktów, wystawianie FV i paragonów, dbanie o wizerunek firmy
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 10 PLN

Samodzielna obsługa maszyn produkujących systemy filtrujące wodę, praca w hałasie i zapyleniu, okresowe podnoszenie ciężarów, obsługa CE Approved UltrasoniK Welding Machine
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Łódź (łódzkie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

prace stolarskie
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Ulesie (dolnośląskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 850 PLN

projektowanie,
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Bielsko-Biała (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu.
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Gilowice (śląskie)

SPRZEDAWCA (Z) - do 925 PLN

sprzedawca w sklepie spożywczo-przemysłowym
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Tarnów (małopolskie)

SZWACZKA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- obsługa maszyny szyjącej rajstopy,- nauka obsługi kliniarki,- nauka obsługi czubkarki,- nauka obsługi maszyny typu karuzela.
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

SALOWA - od 1 850 PLN

przygotowywanie i wydawanie pacjentom posików, utrzymywanie czystości kuchenek w oddziałach
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

1.Zapozannie z przepisami i regulaminami.2.Organizacja planu dnia.3.Obsługa biura.4.Obsługa interesanta.5.Obsługa urządzeń biurowych.6.Obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Piaski (łódzkie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 2 100 PLN

prace administracyjno - biurowe
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Niechlów (dolnośląskie)

ADMINISTRATOR - od 1 850 PLN

Realizacja planów operacyjnych, poszukiwanie nowych klientów, zapenienie najwyższej jakości obsługi klienta oraz produktu
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Grójec (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Głogów (dolnośląskie)

SPECJALISTA DO SPRAW PAKOWANIA I OPAKOWAŃ - od 1 850 PLN

Pakowanie produkcji, obsługa maszyn pakujących, magazynowanie produkcji.
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Andrychów (małopolskie)

KIEROWCA C+E - od 1 850 PLN

przewóz przeczy w transporcie międzynarodowym na terytorium Polski oraz UE
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

redagowanie, przyjmowanie korespondencji biurowej, archiwizacja informacji oraz dokumentow, sporządzanie dokumentów, pism oraz innej korespondencji kancelaryjno - biurowej
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Trzemeszno (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 850 PLN

Obsuga wysyłek sklepu internetowego
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Nowy Targ (małopolskie)

POMOCNIK STOLARZA - od 1 850 PLN

refundacja 30art. 150 f
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Chotyń (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Starawieś (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porzątkowe na terenie miasta i gminy grodzisk mazowiecki
kontakt przez PUP - 2016-11-15 - Chrzanów Duży (mazowieckie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Końskie (świętokrzyskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY SPECJALISTA DS. POZYSKIWANIA KANDYDATÓW - od 3 650 PLN

przeglądanie aplikacji, prowadzenie telefonicznych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim i rosyjskim, weryfikowanie poziomu języka angielskiego, zarządzanie systemem rekrutacyjnym
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

BETONIARZ - od 925 PLN

Wykonywanie prac przy produkcji betonu. Praca na terenie kraju.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Baranów (wielkopolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed