Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

STAŻ - STYLISTKA PAZNOKCI - 997,4 PLN

dezynfekcja narzędzi, udzielanie porad, wykonywaniue manicure, stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową, na formie, na tipsie, zdobiebnie paznokci, wykonywanie pedicure
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Chorzów (śląskie)

POMOCNIK MURARZA - od 2 000 PLN

prace murarskie
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Góreczki Wielkie (wielkopolskie)

SZLIFIERZ KAMIENIA - 997,4 PLN

Szlifowanie i polerowanie płyt z kamieni naturalnych i sztucznych
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK TECHNICZNY - od 2 000 PLN

Docinanie elementów konstrukcji drewnianych, prasowanie płytek kolczastych.
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Śniadówko (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY DS. KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Zawidz Kościelny (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

kierowca w transporcie drogowym krajowym i międzynarodowym. Kraje UE
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Nowe Grocholice (mazowieckie)

PRACOWNIK PORZĄDKOWY- OPERATOR KOS SPALINOWYCH - do 1 750 PLN

prace przy koszeniu i pielęgnacji terenów zielonych, utrzymywanie czystości na terenie miasta.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Mysłowice (śląskie)

STAŻ/PO WER/- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

OBSŁU7GA KLIENTA, PRZYJĘCIE I ROZKŁADANIE TOWARU, SPRZEDAŻ TOWARU ITP.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KIEROWCA / MAGAZYNIER - 2 500 - 3 000 PLN

Rozwóz pieczywa, prace porządkowe w magazynie.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gdańsk (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - GARFIK - od 1 850 PLN

OBSŁUGA KLIENTA. WYSTAWIANIE DOKUMENTÓW SPRZEDAŻY. RAPORTOWANIE. POZYSKIWANIE NOWYCH RYNKÓW ZBYTU. PREZENTACJA OFEROWANYCH PRODUKTÓW BEZPOŚREDNIO U KLIENTÓW. PRACE GRAFICZNE. DRUK MAŁYCH NAKŁADÓW DRUKARSKICH.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Ziębice (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY (PO STAŻU) - od 925 PLN

Utrzymywanie porządku i czystości obiektu; wykonywanie prostych prac naprawczych; pielęgnacja zieleni na terenie nieruchomości; czyszczenie sprzętu po użyciu w pracach instalacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Jabłonowo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

kierowanie wózkiem widłowym, przewożenie towaru, prace magazynowe inne
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Topole (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

przyjmowanie pojazdów samochodowych i ich zespołów do naprawy, ustalanie przyczyn usterek, usuwanie usterek w pojazdach samochodowych w ramach napraw bieżących i okresowych
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

WULKANIZATOR - od 1 750 PLN

Wymiana ogumienia, wyważanie.Wymagania:- wykształcenie podstawowe,- staż pracy mile widziany,- mile widziane osoby do przyuczenia.
kontakt przez PUP - 2015-11-17 - Pyrzyce (zachodniopomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Sporządzanie pism urzędowych, przepisywanie, kserowanie, drukowanie, pięczetowanie. Pomoc w przyzgotwaniu korespondencji wychodzącej z urzedu. Przygotowanie dokumentów do archiwizacji, poznanie zasad i kategorii archiwizacji.Udzielanie informacji, poznanie zasad obsługi interesantów.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

MŁODSZY KSIĘGOWY - 2 200 - 2 600 PLN

Wprowadzanie danych do systemów księgowych, podatkowa księga przychodówi rozchodów oraz pełna księgowość
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

LAKIERNIK SAMOCHODOWY - od 2 200 PLN

Przeprowadzanie remontów i renowacji powierzchni nadwozi samochodowych, czyszcząc je, nakładając powłoki ochronne, wyrównujące i dekoracyjne, posługując się narzędziami prostymi oraz urządzeniami mechanicznymi, np. szlifierkami, pistoletami natryskowymi.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

Rozwożenie mebli, dostwa do klienta. Dostawa mebli do sklepów.
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Sulimy (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA AUTOBUSU - od 1 850 PLN

kierowanie autobusu
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Kraśnik (lubelskie)

POMOCNIK BIBLIOTECZNY - 997,4 PLN

prace pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Leśna (dolnośląskie)

OPERATOR WÓZKÓW WIDŁOWYCH BOCZNYCH WYSOKIEGO SKŁADOWANIA - od 1 850 PLN

Obsługa wózków widłowych bocznych wysokiego składowania, uzupełniania oraz magazynowanie palert; praca w mroźni(kabina wózka ogrzewana); przerwy co 2-2,5 h, zapewniony posiłek regeneracyjny.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Radomsko (łódzkie)

PRACOWNIK MONTAŻU - od 2 400 PLN

Montaż podsespołów i gotowych elementów, kontrola jakościowa produkowanych wyrobów, dałość o ciągłość procesu produkcyjnego
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Dobroszyce (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 800 PLN

Prace budowlane z budową stanów surowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Borkowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

- prowadzenie niezbędnej dokumentacji- pomoc w organizacji jednostki
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Jabłoń (lubelskie)

PRACOWNIK SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Bieżąca obsługa sklepu internetowego zarówno sprzedażowa jak i posprzedażowa, obsługa i tworzenie szablonów aukcyjnych, banerów reklamowych. Staż realizowany w ramach POWER (do 30 roku życia)
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Brzesko (małopolskie)

KUCHARZ - od 3 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Warszawa (mazowieckie)

KONSULTANT / AGENT SPRZEDAŻY BEZPOŚREDNIEJ - do 2 100 PLN

sprzedaz maszyn rolniczych, dojazd do klientów, pomoc w uruchamianiu maszyn rolniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK MALARZA - MURARZA - od 1 850 PLN

PRACE MURARSKIE I MALARSKIE
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Ziębice (dolnośląskie)