Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA ŚWIETLICY Karsin kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Karsin, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA ŚWIETLICY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Karsin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kościerski

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Tkaczyka 1, 83-400 Kościerzyna, powiat: kościerski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: kościerski

Gmina pracodawcy: Kościerzyna

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kościerzyna

Ulica pracodawcy: Tkaczyka

Numer budynku pracodawcy: 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK OSUSZANIA I ODGRZYBIANIA BUDOWLI - od 2 000 PLN

Przygotowywanie miejsca pracy - odkopywanie, wywiercanie odpowiednich otworów w murach.Dobór odpowiedniej metody osuszania.Umijętność obsługi urządzeń do osuszania: Pomp iniekcyjnych typ TECNOVERTR400, IZOPULSA500Praca na terenie Polski
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT ELEKTRYKA BUDOWLANEGO - od 1 100 PLN

Wykonywanie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją techniczną; kontrolowanie funkcjonalności instalacji,usuwanie usterek; przygotowywanie do odbioru i uruchomienia instalacji elektrycznych; wykonywanie pomiarówpomontażowych (odbiorczych) instalacji elektrycznych; wykonywanie drobnych prac montersko-ślusarskich i budowlanychw trakcie realizacji prac instalatorskich, umiejętność czytania schematów technicznych.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK ARCHIWISTA - 997,4 PLN

wg programu stazu
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

NIEWYKWALIFIKOWANY PRACOWNIK BUDOWLANY - do 2 200 PLN

Prace związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych. Przygotowanie terenu pod budowę.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER- MONTAŻYSTA MEBLI - 997,4 PLN

Wg. harmonogramu RPO
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Drezdenko (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

przygotowanie posiłków, obsługa sprzętów kuchennych, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

OPERATOR MASZYN PAROWYCH - STAŻ PO WER - 997,4 PLN

mycie i czyszczenie samochodów, nakładanie politury woskowej, pranie tapicerek samochodowych, mycie silników
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 925 PLN

Szycie indywidualne strojów kapielowych i płaszczy. Umiejetność obsługi maszyn : stebnówka, overlock, dwuigłówka płaska, dwiugłówka drabinkowa, cykcak, rygiel, lamowarka
kontakt przez PUP - 2016-01-13 - Wydrzyn (łódzkie)

TECHNIK PROTOTYPOWNI - 997,4 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Żywiec (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO - BIUROWY - 997,4 PLN

prace pomocnicze w dziale księgowości, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego, wystawianie faktur, dekretacja, sporzadzanie pism, bieżąca obsługa biura
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Mysłowice (śląskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - 997,4 PLN

Segregowanie korespondencji przychodowej na poszczególne stanowiska pracy obsługa urządzeń biurowych (urządzenie wielofunkcyjne, skaner, faks).Przygotowywanie korespondencji do wysyłki; przekazywanie korespondencji wychodzącej do głównego Biura Obsługi Klienta; obsługa programu komputerowego klienta poczty elektronicznej.Rejestracja korespondencji przychodzącej w elektronicznym systemie obiegu dokumentów w starostwie (E-OBIEG)Zakładanie teczek spraw (opisywanie segregatorów) wg obowiązującego RWA, zakładanie spisów spraw w teczkach; pomoc w prowadzeniu metryki sprawyPomoc w aktualizacji kart usług dla spraw załatwianych w wydziale; przygotowywanie i wydawanie klientom druków wniosków i innych formularzy związanych z pracą wydziału.Udzielanie informacji klientom o sposobie załatwienia spraw przez wydziała w razie potrzeby kierowanie ich do właściwych stanowisk pracy w wydziale lub do innych komórek organizacyjnych starostwa.Pomoc w zamieszczaniu danych o dokumentach zawierających informacje o środowisku i jego ochronie w publicznie dostępnym wykazie danych, w tym EKOPORTAL (www.ekoportal.gov.pl); pomoc w uzupełnianiu danych w rejestrach prowadzonych przez wydział w formie papierowej i elektronicznej; wyszukiwanie na wskazany temat informacji w Internecie (serwisy tematyczne) i systemach informacji prawnej (LEX, Serwis Prawo Ochrony Środowiska, Serwis Budowlany).Pomoc w rozpatrywaniu wniosków o wydanie kart wędkarskich i kart łowiectwa podwodnego, wniosków o rejestrację sprzętu pływającego, wniosków o rejestrację zwierząt. Pomoc w przeprowadzaniu postępowań administracyjnych związanych z wydawaniem pozwoleń wodnoprawnych, zezwoleń na wycinkę drzew lub krzewów z terenu nieruchomości będących własnością gminy. Pomoc w spraw dotyczących wydzierżawienia obwodów łowieckich polnych. Pomoc przy przygotowywaniu wniosków , w trybie ustawy Prawo budowlane w spawach o wydanie upoważnienia do udzielenia zgodny na odstępstwo od przepisów techniczno budowlanych po uprzednim uzyskaniu zgody właściwego ministra. Pomoc w przeprowadzaniu archiwizacji akt spraw załatwianych przez wydział, sporządzaniu spisów akt i przekazywaniu akt spraw do archiwum zakładowego.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ- STAŻ FS POWER 106 - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej- staż FS POWER 106
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Pyzdry (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Siemiatycze (podlaskie)

ZBROJARZ - do 925 PLN

montaż zbrojeń
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Jamielnik-Kolonia (lubelskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO- BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa sekretariatu, urządzeń biurowych, obieg korespondencji, administracja dokumentacji firmy, archiwizacja dokumentów. Wystawianie dokumentów sprzedaży, korekt itp.przygotowanie raportów ofert, inne prace biurowe zwizane z działalnością firmy.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Płock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

utrzymanie w czystości sal lekcyjnych i pomieszczeń pomocniczych
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Zielona (mazowieckie)

SENIOR PROJECT MANAGER / STARSZY MENADŻER PROJEKTU - od 13 886 PLN

Prowadzenie projektów w roli senior project mamagera. Konsultacja rapotrowanie procesu w języku Hindi z centralą w Indiach.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 2 050 PLN

sprzedaż towarów spożywczo-przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Milicz (dolnośląskie)

EKSPOZYTOR TOWARÓW - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

MALARZ - od 1 250 PLN

malowanie różnych powierzchni, przygotowywanie podłoży pod malowanie , dobór gruntów i farb, obsługa ręcznych i mechanicznych urządzeń, malowanie ścian , sufitów, elementów ozdobnych , napisów itp.
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Piaseczno (mazowieckie)

MONTER PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Ptaszków (dolnośląskie)

MURARZ - do 1 850 PLN

PRACE MURARSKIEWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE,
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KELNER (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Zabrze (śląskie)

NAUCZYCIEL - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA-KURIER - od 1 850 PLN

kierowca-kurier
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Stare Oborzyska (wielkopolskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

przygotowanie i organizacja stanowiska pracy, obsługa wibratorów pogrążanych buławowych oraz listew wibracyjnych, obsługa giętarki do zbrojenia oraz nożyc do cięcia stali, obsługa betoniarki wolnospadowej, wykonywanie żelbetonowych elementów budynku z gotowych towarowych mieszanek betonowych oraz mieszanek wykonanych z półproduktów, ustalanie zgodnie z projektem i przygotowanie właściwej mieszanki betonowej, prefabrykacja elementów zbrojenia konstrukcji budynku. Praca na terenie kraju (wg zleceń).
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zabrze (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed