Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- STAŻ WRPO 105 Września kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Asystent nauczyciela przedszkola- staż WRPO 105

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA- STAŻ WRPO 105

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Września

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wrzesiński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 10.10.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Wojska Polskiego 2, 62-300 Września, powiat: wrzesiński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: wrzesiński

Gmina pracodawcy: Września

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Września

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrześni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MONTER WENTYLACJI I KLIMATYZACJI - od 2 200,6 PLN

montaż instalacji wentylacyjnej i klimatyzacyjnej
kontakt przez PUP - 2016-08-04 - Luboń (wielkopolskie)

ASYSTENT PROJEKTANTA - 997,4 PLN

zapoznanie się ze specyfiką miejsca pracy, pomoc w wykonywaniu dokumentacji projektowych, pomoc w interwentaryzacji, obiektów budowlanych, składanie dokumentacji, obsługa urządzeń biurowych, nauka obsługi programu AUTOCAD, dbanie o porządek na stanowisku pracy, wykonywanie innych zadań zleconych przez przełozonego zgodnych ze stanowiskiem pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Brudzew (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Milicz (dolnośląskie)

REFERENT DO SPRAW UDOSTĘPNIANIA ZASOBU - 997,4 PLN

referent do spraw udostępniania zasobu
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Słubice (lubuskie)

PRACOWNIK IISTOPNIA WYKONUJACY ZADANIA W RAMACH ROBÓT PUBLICZNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie czynności i zadań administracyjno-biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Ostróda (warmińsko-mazurskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 2 500 PLN

Praca polega na malowaniu i tapetowaniu ścian w budynkach mieszkalnych i przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Wrocław (dolnośląskie)

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - do 1 850 PLN

Obsługa maszyny do cięcia taśmy aluminiowej, prowadzenie stanu magazynowego.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kartuzy (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Wylatowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK LEŚNY (RPO) - od 1 850 PLN

pomoc przy ścince drzew
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Mokrzec (wielkopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 13 PLN

Wykonywanie prac przy budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lubojenka (śląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 750 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2015-11-13 - Młynne (małopolskie)

MURARZ - od 1 880 PLN

zgodnie z oferta
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Rekowo (pomorskie)

KONSTRUKTOR ODZIEŻY - od 2 500 PLN

Konstrukcja wzorów odzieży, projektowanie
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Stare Bystre (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

obsługa wózka widłowego - przyjęcie, wydawanie i rozkładanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Mława (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta , obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kutno (łódzkie)

POMOCNIK W PRODUKCJI DRZEWNEJ - od 1 850 PLN

odbiór tarcicy z maszyn produkcyjnych, sztaplowanie tarcicy, rozpoznawanie wad drewna, rozpoznawanie gatunków drewna
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Sławno (zachodniopomorskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

Opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Zielona Góra (lubuskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Wprowadzanie dokumentów do systemu, wyeryfikacja dokumentów wprowadzanych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, uzgadnianie kont, potwierdzanie sald, archiwizowanie i numerowanie dokumentów, sporządzanie protokołów, pomoc przy sporządzaniu deklaracji, zeznań i sprawozdań finansowych, współpraca z działami: sekretariat, księgowość, kadry, obsługa urządzeń biurowych (fax, skan, telefon, niszczarka).
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MALARZ/ GLAZURNIK K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Warszawa (mazowieckie)

FOTOGRAF - od 925 PLN

Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej. Wykonywanie zdjęć do dokumentów, obróbka zdjęć cyfrowych, wykonywanie zdjęć w studio i plenerze. Laminowanie i bindowanie dokumentów.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Praszka (opolskie)

ROBOTNIK - do 1 850 PLN

prace porządkowe, prace związane z utrzymaniem zieleni, przycinanie, nawożenie i nawadnianie roślin, zakładanie i pielęgnacja trawników, usuwanie chwasów, wykonywanie zabiegów z zakresu ochrony roślin, koszenie terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Łęczyca (łódzkie)

SPECJALISTA DS. PLANOWANIA I TRANSPORTU - od 5 500 PLN

KOORDYNACJA USŁUG PRZEPŁYWU TOWAROW DLA KLIENTA, ZAPEWNIENIE WYSOKIEGO POZIOMU USŁUG I EFEKTYWNOŚCI KOSZTOWEJ, KONTAKTY Z DOSTAWCAMI USŁUG TRANSPORTOWYCH, PLANOWANIE KOSZTÓW I CZASU DOSTAWY.
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Zabierzów (małopolskie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z pracą sekretariatu kancelarii notarialnej, w szczególności z zasadami biurowości, prowadzenia ksiąg notarialnych, przygotowywanie pism przewodnich korespondencji i przechowywanie dokumentów; sporządzanie wypisów aktów notarialnych.2. Zapoznanie się z obowiązkami zachowania w tajemnicy okoliczności spraw, o których powziął wiadomości ze względu na wykonywany staż.3. Rejestracja czynności notarialnych w Elektronicznym Repertorium A, zapoznanie się z systemem GIIF.4. Samodzielne przygotowywanie klauzul dotyczących poświadczenia własnoręczności podpisów, zgodności z okazanymi dokumentami.5. Zapoznanie się z czynnościami wykonywanymi przez notariusza.6. Przygotowywanie projektów aktów notarialnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Sierakowice (pomorskie)

SPRZEDAWCA NA TELEFON - od 950 PLN

aktywna sprzedaż produktówchińskich przez telefon
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

Obsługa kadrowa pracowników, przygotowywanie list płac, ewidencja danych, przygotowywanie i rozliczanie umów o pracę i umów cywilno- prawnych. Oferta dostępna również dla osób niepełnosprawnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 010 PLN

przewóz towarów, załadunek, rozładunek, drobne baprawy samochcodu podczas przewozu towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Żdżary (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Brzeziny (wielkopolskie)

ASYSTENTKA ZARZĄDU - do 2 000 PLN

Korespondencja w języku angielskim i arabskim. Organizacja i administracja biurem. Tłumaczenie dokumentów. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i arabskiego. Wykształcenie wyższe - administracja. doświadczenie zawodowe 3 lata.
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Ząbki (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed