Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Stalowa Wola kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Pomaganie dzieciom z intelektualnymi, fizycznymi, behawioralnymi, językowymi i innymi problemami związanymi z nauką.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Stalowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: stalowowolski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 21.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: pomaturalne/policealne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe 4-letnie

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane wykształcenie min. średnie. Wniosek realizowany: rez. 50+.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Dmowskiego 8, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Należy się zgłaszać osobiście do swojego doradcy klienta po skierowanie.

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: stalowowolski

Gmina pracodawcy: Stalowa Wola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Stalowa Wola

Ulica pracodawcy: Dmowskiego

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 27.07.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MAGAZYNIER - od 1 200 PLN

przyjmowanie towaru, sprawdzanie zgodności rodzaju, ilości i jakości towarów z dowodem nadania otrzymanym od dostawców, przechowywanie towarów, utrzymanie porządku w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

Krojenie, szycie poszyć w tapicerstwie.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Torzeniec (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - HANDLOWIEC - od 2 200 PLN

prowadzenie sklepu internetowego, wysyłka towaru, przyjmowanie zwrotów, codzienna praca magazynowa
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Kraśnik Dolny (dolnośląskie)

1990U - PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 500 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Radom (mazowieckie)

STOLARZ MEBLOWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KONSERWATOR - od 437,5 PLN

zgodnie z zakresem obowiązków
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Byczyna (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 1 850 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Krzynowłoga Mała (mazowieckie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 000 PLN

prowadzenie zajęć z dziećmi przedszkolnymi
kontakt przez PUP - 2016-07-28 - Gorlice (małopolskie)

KONSERWATOR WOD.KAN. - 997,4 PLN

konserwacja urządzeń wodociagowych i kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Godkowo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK HALI- DZIAŁ WARZYWA, OWOCE - od 2 000 PLN

Wykładanie towaru, prace porządkowe na dziale oraz dbałość o czystość.
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowa Wieś (śląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

W programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Milicz (dolnośląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piaskowo (wielkopolskie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

KOSZENIE TRAWY, PRZYCINANIE KRZEWÓW, DRZEW, USUWANIE HWASTÓW, DROBNE PRACE KONSERWATORSKIE I PORZĄDKOWE, PRACA NA DRABINIE DO 3M;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE MIN. PODSTAWOWE, UMIEJĘTNOŚĆ PIELĘGNACJI ROŚLIN, OBCINANIA GAŁĘZI, MILE WIDZIANE DOŚWIADCZENIE, NIEKARALNOŚĆ;
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

FRYZJER - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Białystok (podlaskie)

OPIEKUN OSOBY STARSZEJ - 997,4 PLN

Opiekun osoby starszej
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

TECHNIK GEODETA - od 1 850 PLN

Praca przy wykonywaniu pomiarów geodezyjnych w terenie
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Górno-Parcele (świętokrzyskie)

PROMOTOR KULTURY CHIN - od 1 200 PLN

PROWANIE INFORMACJI Z ZAKRESU HISTORII CHIN I KRAJÓW WSCHODNIEJ AZJI, NAWIĄZYWANIE KONTAKTÓW NAUKOWYCH I KULTUROWYCH, ZNAJOMOŚĆ TOPOGRAFII CHIN, ZWYCZAJÓW KRAJÓW WSCHODNIEJ AZJI ORAZ ZNAJOMOSĆ CHIŃSKIEGO JEST WARUNKIEM KONIECZNYM
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Skierniewice (łódzkie)

BRUKARZ - 997,4 PLN

Brukarz
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

OPERATOR PRASY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DZIAŁU WYKOŃCZEŃ ( INTROLIGATOR ) - od 1 850 PLN

osoba będzie się zajmować obróbką oraz wykańczaniem
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Kraków (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

wydawanie i przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Starogard Gdański (pomorskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

staz
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Oława (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I PODAWANIE POSIŁKÓW KLIENTOM
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Szówsko (podkarpackie)

- strzyżenie,- modelowanie,- koloryzacja,- pielęgnacja
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KWALIFIKOWANY PRACOWNIK OCHRONY - do 1 850 PLN

ochrona obiektów
kontakt przez PUP - 2016-01-08 - Chorzów (śląskie)

Sprzedaż, układanie towarów.
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Brusy (pomorskie)

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 1 850 PLN

programowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Słupsk (pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed