Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Nowy Sącz kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Kształtowanie u dzieci podstawpwych umiejętności intelektualnych i praktycznych, współdziałanie z nauczycielami zatrudnionymi w przedszkolu w celu korelacji treści kształcenia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowy Sącz

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Nowy Sącz

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 18.03.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Otwartość na dzieci oraz kontakt z rodzicami, cierpliwość i wiedza

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

Nawojowska 118, 33-300 Nowy Sącz, powiat: m. Nowy Sącz, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Nowy Sącz

Gmina pracodawcy: Nowy Sącz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowy Sącz

Ulica pracodawcy: Nawojowska

Numer budynku pracodawcy: 118

Profil działalności pracodawcy: nauczanie przedszkolne

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ŚLUSARZ-SPAWACZ - od 1 850 PLN

Spawanie konstrukcji stalowych, prace ślusarskie, przygotowanie konstrukcji do spawania.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Brzozówka (małopolskie)

GRAFIK - od 3 000 PLN

projektowanie graficzne-komputerowe z wykorzystaniem programów graficznych
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Poznań (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż w sklepie wraz z obsługą klienta, rozkładanie i porządkowanie towarów, etykietowanie towarów, utrzymywanie porządku w miejscu pracy, rozliczenie zmiany, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

TAPICER - od 1 000 PLN

według zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Kluczbork (opolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

pomoc klientom przy doborze mebli,obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie czystości na stanowisku pracy, obsługa klienta, przyjmowanie należności za sprzedany towar, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełożonego zgodnych ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Turek (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 900 PLN

prace melioracyjne na rowach: wycinanie zakrzewień i trzcin, odmulanie, wykaszanie skarp na rowach melioracyjnych, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Kotla (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc kuchenna
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Częstochowa (śląskie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 925 PLN

Wykonywanie instalacji oraz montaż urządzeń do systemów alarmowych
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Lublin (lubelskie)

INSEMINATOR - od 2 000 PLN

Inseminator
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Szepietowo (podlaskie)

MONTER FASAD - od 2 000 PLN

PRZYGOTOWYWANIE ORAZ MONTAŻ PRZEFABRYKOWANYCH ELEMNTÓW ZEWNĘTRZNYCH, STANOWIĄCYCH OCHRONĘ I DEKORACJE BUDYNKU;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, UMIEJETNOŚĆ PRACY W ZESPOLE, DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE MIN. 1 ROK
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PSYCHOLOG - 997,4 PLN

Psycholog
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KIEROWCA C+E - od 2 000 PLN

Kierowanie samochodem ciężarowym, zabezpieczanie ładunku, wypełnianie dokumentów przewozowych, przewóz towarów po krajach Unii Europejskiej
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

RECEPCJONISTA- ASTYSTENTKA KOSMETYCZNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Głogów (dolnośląskie)

SEKRETARKA NOTARIALNA - 997,4 PLN

Obsługa klijentów kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

sprzedaż towarów, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Kraśnik (lubelskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Prace stolarskie przy produkcji schodów i balustrad
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Parsęcko (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ELEKTRONICZNYM - 997,4 PLN

- obsługa komputera,- obsługa kasy fiskalnej,- wyszukiwanie artykułów z branży,- pozyskiwanie nowych klientów,- dbanie o porządek,- dbanie o wizerunek firmy,- punktualność.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR LINII DO PRODUKCJI PROFILII DACHOWYCH, LINII DO PŁYTY WARSTWOWEJ - od 1 850 PLN

Obsługa linii do produkcji profili ściennych, płatwy Z, płyty warstwowej, zaginarek mechanicznych. Samodzielna produkcja zleceń po przyuczeniu.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Kurpie Dworskie (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY/KANCELARYJNY - od 1 900 PLN

prowadzenie biura, kontakty z klientami, zakupy, obsługa urządzeń biurowych, prowadzenie rejestrów oraz sporządzenie pism, kontrola nad korespondencją
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Biała Podlaska (lubelskie)

kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Pajęczno (łódzkie)

zgodnieze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Ustka (pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - do 2 000 PLN

Pakowanie w komplety elementów z pianki poliuretanowej.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Prusice (dolnośląskie)

SZKLARZ - od 1 850 PLN

cięcie, modelowanie, kolorowanie i osadzenie szkła
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Poznań (wielkopolskie)

SUWNICOWY / HAKOWY / WÓZKOWY - od 2 350 PLN

Praca w zawodzie
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

AUTOMATYK - 2 400 - 2 800 PLN

programowanie sterowników, naprawy prewecyjnr i interwencyjne, projektowanie maszyn kontrolnych, sporządzenie dokumentacji technicznejDoświadczenie zawodowe min. 2 lat
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Świebodzin (lubuskie)

KIEROWCA MELEXA - od 2 000 PLN

obsługa ruchu turystycznego
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kraków (małopolskie)

ASYSTNT DS. SPRZEDAŻY - od 1 200 PLN

wyjazdy służbowe, utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Wietnamu, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

Nauka przygotowywania produktów do sprzedazy, metkowania towaru, obsługi kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Żary (lubuskie)

OPERATOR MASZYN ROLNICZYCH - od 925 PLN

PRACA W SADOWNICTWIE NA MASZYNACH ROLNICZYCH .OBSŁUGA MASZYN ROLNICZYCH.nADZOR NAD PRACOWNIKAMI Z UKRAINY
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Broniszew (mazowieckie)

ZAOPATRZENIOWIEC/KIEROWCA - od 1 850 PLN

zaopatrzenie w materiały i części wg. zaleceń przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Kraków (małopolskie)