Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Kąty Walichnowskie kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Kąty Walichnowskie, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: pomoc w ywkonywaniu dekoracji przedszkolnych

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kąty Walichnowskie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wieruszowski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 31.01.2017

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Waryńskiego 15, 98-400 Wieruszów, powiat: wieruszowski, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: wieruszowski

Gmina pracodawcy: Wieruszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieruszów

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 15

Profil działalności pracodawcy: Wychowanie przedszkolne

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieruszowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA - od 2 500 PLN

Kierowanie samochodem, zabezpieczenia ładunków
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Kośmidry (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI PAPIEROWYCH ARTYKUŁÓW TOALETOWYCH I SANITARNYCH - od 13,36 PLN

Obsługa i nadzorowanie linii do produkcji i konfekcjonowania gładkich i ozdobnych serwet papieru toaletowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Nysa (opolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Droszków (lubuskie)

SPRZEDAWCA W STACJI PALIW - od 1 850 PLN

Zgodny z zajmowanym stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Siennica Nadolna (lubelskie)

FRYZJER - od 875 PLN

praca z klientem, strzyżenie i czesanie włosów
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Kąkolewnica Wschodnia (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 1 950 PLN

Sprzedaż samochodów i furgonetek. Obsługa klienta, przygotowanie samochodów do sprzedaży, pomoc nabywcy przy wyborze samochodu
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Ochaby (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY NA WYSOKOŚCI - od 2 000 PLN

Czyszczenie elewacji, malowanie elewacji, wykonywanie innych prac budowlano montazowych na wysokości z zastosowaniem technik linowych
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Łódź (łódzkie)

PIKOWACZ - 997,4 PLN

pikowacz
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Bielawa (dolnośląskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

Technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Częstochowa (śląskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 1 850 PLN

naprawa mechaniczna samochodów osobowych
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Spławy Pierwsze (lubelskie)

SORTOWACZ JAJ - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ OFPR/16/0421 (S) - 997,4 PLN

prace biurowe - staż ze środków FP
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Kasinka Mała (małopolskie)

KELNER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

WULKANIZATOR - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Łowicz (łódzkie)

BRUKARZ - do 1 850 PLN

wykonywanie prac zwiazanych z układaniem kostki brukowej, betonowej i granitowej, wykopy, utwardzanie, prace ziemne
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Łuków (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

obróbka surowców, porcjowanie gotowych dań, zmywanie naczyń, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Bielawa (dolnośląskie)

STAŻ/PO WER/ - ASYSTENT DS. PRODUKCYJNYCH - 997,4 PLN

sporządzanie analiz i raportów
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kostrzyn nad Odrą (lubuskie)

KIEROWCA C+E+HDS - od 1 850 PLN

transport lokalny ( woj. podlaskie)
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Protasy (podlaskie)

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 2 000 PLN

Sprzedawca w salonie prasowym, obsługa klienta, wykładanie towaru, pracy. Miejsce pracy: WrocławKontakt kandydatów z pracodawcą: telefoniczny. Oferta w sali: G
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Wrocław (dolnośląskie)

GOSPODARZ TERENU - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; godz. pracy 7-15
kontakt przez PUP - 2016-12-16 - Słupsk (pomorskie)

KELNER - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Węgorzewo (warmińsko-mazurskie)

KELNER/KA (J. ANG, J. ROS) - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-02 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN DO FORMOWANIA SZKŁA PŁASKIEGO - od 10,5 PLN

PRODUKCJA SZKŁA: OBSŁUGA URZĄDZEŃ DO NANOSZENIA NA SZKŁO POWŁOK REFLEKSYJNYCH, DO HARTOWANIA SZKŁA I LAMINOWANIA ORAZ PRODUKCJI SZYB ZESPOLONYCH, NADZOROWANIE PROCESU FORMOWANIA SZKŁA, REGULOWANIA I UTRZYMANIA WŁAŚCIWYCH PARAMETRÓW TECHNOLOGICZNYCH W/G WSKAZAŃ PRZYRZĄDÓW KONTROLNO-POMIAROWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, DOBRY STAN ZDROWIA, PRACA POD PRESJĄ CZASU, ZDOLNOŚĆ FIZYCZNA, MIN. 1 ROK DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Przewóz drogowy towarów, transport krajowy i międzynarodowy w tym trasy do krajów rosyjskojęzycznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Bestwina (śląskie)

1. Zapoznanie z zasadami BHP.2. Zapoznanie z zasadami space management.3. Utrzymywanie czystości na sali sprzedaży oraz zapleczu.4. Rozkładanie towaru na sali sprzedaży oraz zapleczu.5. Pomoc w przyjmowanie dostaw.6. Obsługa klienta (bez obsługi kasy).7. Aktualizacja cen towarów.8. Dbałość o prawidłową ekspozycję towarów.9. Kontrolowanie terminów przydatności towarów do spożycia.
kontakt przez PUP - 2017-01-16 - Łęczyca (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów, układanie towarów, sprzątanie
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Świdnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Przechowywanie żywności, sprządzanie potraw i napojów. Wykonywanie czynności związanych z ekspedycja potraw i napojów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Lubomierz (dolnośląskie)