Praca ASYSTENT MUZEALNY-PRZEWODNIK Pranie kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT MUZEALNY-PRZEWODNIK

Wynagrodzenie: od 2 100 PLN

Zakres obowiązków: oprowadzanie grup po muzeum, prowadzenie lekcji i zajęć muzealnych dla różnych grup wiekowych, obsługa kasy fiskalnej, organizacja sprzedaży książek i pamiątek, pomoc w organizacji imprez kulturalnych, dbanie o czystość w miejscu pracy

Data publikacji: 2015-12-03

Lokalizacja: Pranie (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pranie, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
oprowadzanie grup po muzeum, prowadzenie lekcji i zajęć muzealnych dla różnych grup wiekowych, obsługa kasy fiskalnej, organizacja sprzedaży książek i pamiątek, pomoc w organizacji imprez kulturalnych, dbanie o czystość w miejscu pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 100 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT MUZEALNY-PRZEWODNIK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pranie

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piski

Zawód: muzealnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 100 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_0:
niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaPozadane_jezyki_1:
angielski, w mowie - dobry, w piśmie - podstawowy

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Zagłoby 2, 12-200 Pisz, powiat: piski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
CV, dyplom ukończenia uczelni, kursów itp., świadectwa pracy

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: piski

Gmina pracodawcy: Pisz

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pisz

Ulica pracodawcy: Zagłoby

Numer budynku pracodawcy: 2

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piszu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: muzealnik

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015