Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO (STAŻ) Katowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Katowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Katowice

Zawód: księgowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie ekonomiczne, znajomość podstaw rachunkowości, mile widziana znajomość COMARCH OPTIMA, Word, Excel

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z PUP Zabrze, kontakt wyłącznie osobisty u doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: księgowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - od 2 050 PLN

obsługa lady, klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kraków (małopolskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi, dbanie o relacje z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

INSTALATOR SYSTEMÓW ALARMOWYCH - od 2 060 PLN

prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji alarmowych, serwisowanie i konserwacja systemów alarmowych, pozyskiwanie nowych klientów, utrzymanie czystości w miejscu pracy, po zdobytym doświadczeniu samodzielne instalowanie systemów alarmowych
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Częstochowa (śląskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

zapoznanie się z ogólnymi warunkami ofert ubezpieczeniowych, przedstawienie klentowi ofert ubezpieczeń, obsługa systemu obsługi komputerowej agencji, wysyłanie i informowanie klientów o terminach ubezpieczeń, segregowanie dokumentów i polis, archiwizowanie dokumentów i polis, obsługa dokumentacji szkodowej, obsługa posprzedażowa, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy, przestrzeganie przepisów bhp i p.poż.
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Turek (wielkopolskie)

PRACOWNIK HALI - do 9 PLN

Wykładanie towaru w markecie
kontakt przez PUP - 2016-09-08 - Chorzów (śląskie)

DOZORCA - od 1 850 PLN

Utrzymanie porządku i czystości w wyznaczonych pomieszczeniach, wokół budynku oraz magazynie, sprzatanie obejścia, koszenie trawy, dbanie o rabaty kwiatowe, podcinanie i pielegnacja roślin, dozór i inne prace gospodarcze na terenie obiektu wskazane we wniosku.
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Jodłówka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

staż
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Oława (dolnośląskie)

TECHNIK INFORMATYK - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Poznań (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY-STAŻYSTA - od 1 850 PLN

obsługa pacjentów za pierwszym stołem; obsługa apteki internetowej oraz wykonywanie leków recepturowych pod nadzorem magistra farmacji; przyjmowanie na stan towarów, ich układanie na półkach i w magazynie
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Łódź (łódzkie)

POMOCNICZY ROBOTNIK POLOWY - od 2 000 PLN

wyplewienie, sortowanie, sadzenie, pakowanie sadzonek truskawek, malin i szparag
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Janiszowice (lubuskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO KLEJENIA ELEMENTÓW ODZIEŻY - od 1 850 PLN

naciąganie tkanin, podklejanie fizelin do tkanin
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Stefanów (mazowieckie)

POMOCNIK KIEROWCY/PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 750 PLN

ładowanie pojemników na odpady, segregacja worków, sortowanie
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Cieszyn (śląskie)

TŁOCZARZ - od 1 850 PLN

Obsługa pras mimośrodowych, tłoczenie i wycinanie w metaluwycinanie detali
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Szczucin (małopolskie)

SPRZEDAWCA W SKLEPIE ZIELARSKO MEDYCZNYM - od 2 000 PLN

Sprzedaż w sklepie medyczno zielarskim
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Puławy (lubelskie)

g
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ - od 1 850 PLN

Kompleksowa obsługa plotera frezującego CNC oraz oprogramowania CAD/CAM.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Dobrodzień (opolskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Rząśnia (łódzkie)

POMOC KUCHENNA - od 11,6 PLN

- Przyrządzanie surówek. Pomoc w przygotowywaniu dań. Utrzymanie czystości na kuchni.Wynagrodzenie: 11,60 zł/brutto/godzina. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny do trzech miesięcy. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.-
"UCIECHA" SPÓŁKA CYWILNA BOŻENA KACZMARCZYK, DOMINIKA KACZMARCZYK - 2015-12-30 - Katowice (śląskie)

ELEKTROMONTER - 1 850 - 5 000 PLN

budowa linii napowietrznych kablowych i innych urządzeń elektrotechnicznych
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Stare Pole (pomorskie)

ZBROJARZ (J. UKRAIŃSKI) - od 2 513 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Warszawa (mazowieckie)

przygotowanie towarów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, sprzedaż towarów, obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Augustów (podlaskie)

STAŻ - KRAJACZ-INTROLIGATOR - 997,4 PLN

prace introligatorskie: falcowanie, bigowanie, wszywanie, kliejenie, pakowanie, obsługa krajarki, obsługa drukarki typu Flatbea, obsługa zgrzewarki kątowej, obsługa tunelu do termoobkurczania i laserowego znakowania
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Chorzów (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

Montaż i demontaż stolarki budowlanej podstawowy, montaż ciepły, montaż na konsolach.
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Czaplinek (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ SPAWACZ - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Dzierżążno (pomorskie)