Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO (RPO II) Gdynia kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Segregacja dokumentów. Sprawdzanie poprawności formalnej na fakturach. Nauka księgowania prostych dokmentów.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO (RPO II)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: znajomość podstaw księgowości.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Kołłątaja 8, 81-332 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdynia

Gmina pracodawcy: Gdynia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdynia

Ulica pracodawcy: Kołłątaja

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 01.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

DEKARZ - od 1 850 PLN

-naprawa i pokrywanie dachów różnymi metodami i materiałami dekarskimi-montaż akcesorii i orynnowania -stosowanie narzędzi i maszyn dekarskich
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Lipka (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

prowadzenie dokumentacji biurowej, uzupełnianie CRM, kontakt telefoniczny z klientem
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Bolechowo-Osiedle (wielkopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJACY PRACE PROSTE - do 2 000 PLN

prace porządkowe na terenie ośrodka
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Przasnysz (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych, pozostałych pomieszczeń znajdujących się w obiekcie oraz terenu przed budynkiem.
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Oleśnica (dolnośląskie)

TECHNIK GOSPODARKI ODPADAMI - 997,4 PLN

wg załącznika
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Jarocin (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO + HDS - od 3 000 PLN

Transport towarów, montaż
kontakt przez PUP - 2015-12-09 - Tończa (mazowieckie)

OPERATOR WIELOPIŁY - od 1 750 PLN

-obsługa wielopiły
kontakt przez PUP - 2015-11-27 - Żelechów (lubuskie)

DYSPOZYTOR TRANSPORTU SAMOCHODOWEGO - 2 500 - 4 000 PLN

Dysponowanie flotą samochodów ciężarowych na terenie Europy Zachodniej
FONOKAJ Sp. z o.o. Sp. K. - 2017-01-02 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

Kucharz
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Lesko (podkarpackie)

PRACZKA - od 1 850 PLN

obsługa pralnicowirówki
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace fizyczne przy remontach i budowie dróg
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Kłobuck (śląskie)

SPAWACZ - od 13 PLN

Spawanie elementów stalowych metodą MAG 135. Praca w godzinach 6-14, 14-22, 22-6.
kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Nowa Biała (mazowieckie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

- segregowanie weryfikacja dokumentów;- sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym;- sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami;- sporządzanie zestawień, raportów finansowych;- przygotowywanie dowodów księgowych stanowiących podstawę księgowania;- wystawianie faktur sprzedaży;- sporządzanie umów i pism;- archiwizowanie dowodów księgowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Oświęcim (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

dowóz materiałów, wszelka pomoc na budowie
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Nowa Wieś (śląskie)

FAKTURZYSTKA - KASJER - od 2 000 PLN

Fakturzystka - kasjer
kontakt przez PUP - 2016-12-28 - Choszczno (zachodniopomorskie)

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

Zaopatrzenie miejsc wykonywanych zleceń w niezbędne narzędzia i materiały, utrzymanie drobnych kontaktów z dostawcami oraz odbiorcami (zamawiającymi).
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Gostynin (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

Fryzjerstwo damsko-męskie.
Zakład Fryzjersko Kosmetyczny Halina Kozera - 2016-08-30 - Gdynia (pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY (30-) - od 2 000 PLN

naprawa i diagnostyka pojazdów
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Ładna (małopolskie)

POMOC NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

Wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Skórzewo (wielkopolskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc na kuchni
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KOORDYNATOR BIURA - od 2 900 PLN

Obsługa projektów rozwoju firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łaziska (śląskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY OBSŁUGI HOTELOWEJ - od 1 850 PLN

prace pomocnicze przy obsłudze hotelowej
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

ŚLUSARZ GALANTERII METALOWEJ - od 1 850 PLN

Ślusarz galanterii metalowej
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Kłapówka (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiemWynagrodzenie od 1850-3000 zł
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI PRACOWNIKÓW - od 1 850 PLN

kompleksowa realizacja procesów rekrutacyjnych kandydatów z krajów byłego Związku Radzieckiego, przeprowadzanie wywiadów telefonicznych bezpośrednio z kandydatami, praca z bazą kandydatów, aktywne poszukiwanie kandydatów, przygotowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Zabrze (śląskie)

obsługa klienta, obsługa kasy fisklanej
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Miechów (małopolskie)

KUCHARZ KUCHNI KAUKASKIEJ - od 15 PLN

Wykonywanie potraw kuchni orientalnej w szczególności kuchni ormiańskiej i gruzińskiej. Przygotowywanie potraw regionalnych Kaukazu. Prezentowanie potraw i szczegółowy opis składników dań klientom restauracji.Wymagania pracodawcy: wykształcenie średnie zawodowe, umiejętność przygotowywania potraw kuchni orientalnej: ormiańskiej i gruzińskiej, mile widziana książeczka sanitarno- epidemiologiczna, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata na w/w stanowisku.Miejsce wykonywania pracy: Lublin, teren Polski.
kontakt przez PUP - 2016-08-01 - Lublin (lubelskie)

F-PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 850 PLN

wg stanowiska pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Chojnów (dolnośląskie)