Praca ASYSTENT KIEROWNIKA SKLEPU (S) Żabno kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Żabno, powiat: tarnowski, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Zapoznanie z funkcjonowaniem i warunkami pracy w sklepie samoobsługowym, obsługa urzadzeń biurowych, wprowadzenie do systemu obsługi sprzedaży "KC-Firma", ekspozycja i kontrola terminów przydatności do spożycia towarów, obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i reklamacji

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KIEROWNIKA SKLEPU (S)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żabno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: tarnowski

Zawód: kierownik sklepu / supermarketu

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 03.10.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Oferta stażu w ramach projektu młodzi na start II PO WER przeznaczona dla osób do 29 roku życia. Wymagania: wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność współpracy w grupie, łatwość nawiązywania kontaktów. Praca w Niedomicach na dwie zmiany w godz. 6.00-14.00 lub 14.00-22.00. Zakres obowiązków: zapoznanie z funkcjonowaniem i warunkami pracy w sklepie samoobsługowym, obsługa urządzeń biurowych, wprowadzenie do systemu obsługi sprzedaży "KC-Firma", ekspozycja i kontrola terminów przydatności do spożycia towarów, obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i reklamacji

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Pl. Gen. J.Bema 3, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: Pl. Gen. J.Bema

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: handel

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: kierownik sklepu / supermarketu

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 29.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy