Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Giżycko kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: według stanowiska

Data publikacji: 2016-02-01

Lokalizacja: Giżycko (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Giżycko, powiat: giżycki, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Giżycko

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: giżycki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Generała Józefa Bema 16A, 11-600 Węgorzewo, powiat: węgorzewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: węgorzewski

Gmina pracodawcy: Węgorzewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Węgorzewo

Ulica pracodawcy: Generała Józefa Bema

Numer budynku pracodawcy: 16A

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Węgorzewie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MŁODSZY RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-08-23 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa klienta oraz kasy fiskalnej, wykładanie oraz ekspozycja towaru, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Brwinów (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

strzyżenie, farbowanie, modelowanie, wykonywanie innych czynności zleconych przez przełozonego zgodnych ze stanowiskiem pracy, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Cisew (wielkopolskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Pomoc w sporządzaniu posiłków. Utrzymywanie w czystości pomieszczeń kuchennych, naczyń i sprzętów.
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Płock (mazowieckie)

REFERENT (S) - 997,4 PLN

bieżąca obsługa petentów, redagowanie i przygotowywanie pism do wysłania, przyjmowanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych tj.: ksero, fax, telefon, bindownica, laminator, praca na programach (Word, Exel, SIO) w sekretariacie, obsługa portali ZSEO, Edunet, BIP.
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Tarnów (małopolskie)

SZWACZ - 997,4 PLN

Zszywanie elementów, wykrojów różnych wyrobów według zamówień. Obsługa maszyn szwalniczyc,. Współpraca w grupie.
kontakt przez PUP - 2017-07-18 - Praszka (opolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH-1246 - od 2 000 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Namysłów (opolskie)

MALARZ-TAPECIARZ - od 1 850 PLN

Malarz-tapeciarz, malowanie ścian, tapetowanie ścian, przygotowywanie ścian do prac malarsko - tapeciarskich , dekorowanie i ozdabianie ścian i sufitów. Umowa o pracę w wym. 1 etatu, jednozmianowa , w godz. 7.00do 15.00. Wymagania: wykształcenie - zawodowe, umiejętność malowania i tapetowania, doświadczenie na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Sierakowice (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów, sporządzanie zamówień
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Prace biurowe
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Żary (lubuskie)

STOLARZ - od 1 900 PLN

obróbka drewna na maszynach stolarskich
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Kowale (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Zduny (łódzkie)

KROJCZY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Nowa Wieś (kujawsko-pomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH* - od 1 850 PLN

Prace biurowe w Urzędzie Gminy, porządkowanie dokumentacji, uzupełnianie rejestrów , wprowadzanie danych do systemu, wysyłanie korespondencji
kontakt przez PUP - 2016-03-19 - Rędziny (śląskie)

OPERATOR LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH - od 2 100 PLN

przygotowanie maszyn do pracy, obsługiwanie maszyny, przezbrajanie maszyny, prowadzenie dokumentacji, kontrola jakości wyrobów
kontakt przez PUP - 2017-01-04 - Wykno (łódzkie)

BRUKARZ - od 2 000 PLN

Przygotowanie terenu, układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Łańcut (podkarpackie)

MONTER-OPERATOR - od 2 000 PLN

Proste prace na produkcji (dział montażu)
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Będzin (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MYJNI-SPRZEDAWCA GAZU PROPAN BUTAN - od 2 000 PLN

obsługa myjni.mycie samochodów,obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż gazu do tankowania samochodów, inne bieżące prace zlecane przez pracodawcę
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Gostynin (mazowieckie)

KSIĘGOWYX1 - 997,4 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

tynkowanie zewnątrz i wewnątrz
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Miedźno (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRZERÓBKI TWORZYW SZTUCZNYCH, SORTOWACZ ODPADÓW, PRACE Z I WYŁADUNKOWE - od 2 270 PLN

Posługiwanie się dok. techniczną maszyn i urządzeń, przeprowadzanie oceny stanu technicznego maszyn, urządzeń oraz narzędzi, przygotowanie maszyn i urządzeń do produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych; posługiwanie się narzędziami, określenie paramentrów prcesów przetwórstwa tworzyw sztucznych, przygotowanie surowców, obsługiwanie maszyn i urządzeń stosowanych w procesach wytwarzanie wyrobów, kontrolowanie pracy maszyn i urządzeń, obróbka wykańczająca, pakowanie, ocenianie jakości wyrobów, posługiwanie się przyrządami kontrolno - pomiarowymi, dokmentowanie procesów wytwarzania wyrobów oraz dokonywanie oceny stanu techniczengo maszyn, urządzeń, montowanie oprzyrządowania maszyn i urządzeń, konserwacja i napraw maszyn i urządzeń, zgłaszanie awarii, przestrzeganie zasad BHP i innych, segrewowanie i poddawanie recyklingowi odpadów, prace z i wyłądunkowe. Praca trzyzmianowa w godz. 6.00-14.00, 14.00-22.00 i 22.00-6.00 w systemie czterobrygadowym.
kontakt przez PUP - 2017-08-25 - Wilamowice (śląskie)

LAKIERNIK - 997,4 PLN

wg programu stażu, Fundusze Unijne RPO WŁ
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Wola Kleszczowa (łódzkie)

KSIĘGOWY/A - od 2 000 PLN

Prowadzenie książki przychodów i rozchodów, pełna księgowość
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 997,4 PLN

Pomoc w przygotowywaniu zajęć dydaktycznych. Asystowanie podczas wyjść na spacery, plac zabaw, wyjazdy na wycieczki.
kontakt przez PUP - 2017-08-10 - Kotowa Wola (podkarpackie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Domaszowice (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL W ŻŁOBKU - od 2 100 PLN

Opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Kraków (małopolskie)

PRACOWNIK ADMNISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

obsługa programów i urządzeń biurowycharchiwizacja dokumentówrejestrowanie i nadawanie korespondencjidbanie o właściwy obieg dokumenów między poszczególnymi działamistosowanie przepisów prawa dotyczących ochrony danych osobowychStaż odbywać się będzie w Śródmieściu
kontakt przez PUP - 2017-07-07 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)