Praca ASYSTENT DYREKTORA Bystrzyca Kłodzka MONDI BZWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Zamenhofa 36, 57-500 Bystrzyca Kłodzka, powiat: kłodzki, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Obsługa urządzeń biurowych,Przyjmowanie interesantów. Organizowanie spotkań i konferencji. Informowanie, przekazywanie i przetwarzanie informacji.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bystrzyca Kłodzka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kłodzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Bystrzyca Kłodzka

Zawód: asystent dyrektora

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy KAT. B*

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: znajomość programów : Outlook, Word , Excel.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
MONDI BZWP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV + podanie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: kłodzki

Gmina pracodawcy: Bystrzyca Kłodzka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bystrzyca Kłodzka

Ulica pracodawcy: Zamenhofa

Numer budynku pracodawcy: 36

Profil działalności pracodawcy:
Produkcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kłodzku

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent dyrektora