Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Szczytno kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 15 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Chin, obsługa poczty w języku chińskim, pomoc klientom z Chin
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - do 1 850 PLN

Pomoc w wykonywaniu prac administracyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Lubaczów (podkarpackie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 850 PLN

zapakowanie towaru do wywozu, rozwiezienie pieczywa do odbiorców, zebranie koszy, zamówień i przekazanie do biura
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Jagodne (warmińsko-mazurskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

Produkcja bielizny.
kontakt przez PUP - 2016-12-12 - Głowno (łódzkie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTÓW KLUCZOWYCH RYNKU ARABSKOJĘZYCZNEGO - od 3 500 PLN

odpowiedzialność za pomoc przy organizacji spotkań z kontrahentami arabskimi, aktywne prowadzenie wielokrotnego badania arabskiego rynku gier, odpowiedzialność za budowę dobrego wizerunku platformy sprzedażowej pracodawcy na rynku arabskim
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Rzeszów (podkarpackie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

praca w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

ASYSTENT TECHNIKA ANALITYKI MEDYCZNEJ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Poznań (wielkopolskie)

POZOSTALI ROBOTNICY WYKONUJĄCY PRACE PROSTE W PRZEMYŚLE - od 1 850 PLN

prace na linii produkcyjnej w zakładach przetwórstwa miesnego oraz iinne zlecone pomocnicze
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Morliny (warmińsko-mazurskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

układanie kostki brukowej
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Złotoryja (dolnośląskie)

ARCHIWISTA - od 1 850 PLN

praca w archiwum zakładowym Szpitala
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Poznań (wielkopolskie)

ROBOTNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

-docieplanie, tynkowanie, malowanie, rozbiórka, rozbiórka i naprawa pokryć dachowych budynków,- szpachlowanie ścian, malowanie, tapetowanie, montaż ścian i sufitów z płyt kartonowo-gipsowych.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Świebodzin (lubuskie)

KSIĘGOWA - od 3 494 PLN

Obsługa księgowa spółki
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Kraków (małopolskie)

OPERATOR MASZYN - od 2 200 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie bez znaczenia, chęć do pracy.Obsługa maszyn zawiązanych z obróbką drewna, stolarstwem
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Krotoszyn (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa klienta w sklepie z armaturą łazienkową, materiałami budowalnymi
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150 f
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Buczek (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Warszawa (mazowieckie)

LAKIERNIK - 16 - 24 PLN

Malowanie proszkiem lub na mokro, nadzór nad procesem lakierowania, kontrola jakości pomalowanych elementów, utrzymywanie czystości i właściwego stanu technicznego urządzenia i jego otoczenia.
kontakt przez PUP - 2016-01-18 - Siedlce (mazowieckie)

ŚLUSARZ/SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie, przygotowanie do spawania
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Elgiszewo (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH - od 2 184 PLN

montaż podzespołów foteli samochodowych na linii produkcyjnej zgodnie z instrukcją, sprawdzanie jakości używanych komponentów i stanu stosowanych narzędzi, kontrola jakości wykonywanej pracy; pracodawca zapewnia dowóz bądź dofinansowanie dojazdu do miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Bieruń (śląskie)

OPERTOR TOKAREK CNC - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Tczew (pomorskie)

*REFERENT DS. ADMINISTRACJI (ZATRUDNIENIE PO ZAKOŃCZONYM PROGRAMIE STAŻU) - od 1 850 PLN

obsługa korespondencji, łączenie rozmów telefonicznych
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Polkowice (dolnośląskie)

szycie odzieży roboczej
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2015-12-31 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

OGRODNIK TERENÓW ZIELENI - od 1 000 PLN

Uprawa drzew i krzewów owocowych ziarnkowych i pestkowych, cięcie drzew , obcinanie przyrostów. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Daltrozów (mazowieckie)

SPEDYTOR (Z) - od 1 850 PLN

spedytor
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

Obsługa maszyny do produkcji pierogów po przeszkoleniu. Obsługa patelni do gotowania po przeszkoleniu.
kontakt przez PUP - 2016-09-27 - Dębina (mazowieckie)

Wybierz miejscowość