Praca ASYSTENT DS SZKOLEŃ ZE ZNAJOMOŚCI A JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO Jawor kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków:
Przygotowanie, weryfikacja i aktualizacja instrukcji pracy na poszczególnych liniach w dziale produkcji.Przeprowadzanie szkoleń dla pracowników Produkcji z instrukcji pracy na podstawie potrzeb szkoleniowych widocznych w e-systemie ,,Matryca szkoleń'' oraz potrzeb wskazanych przez dział produkcji.Archiwizacja kompletnych list uczestników szkoleń w e-systemie'' Matryca Szkoleń'' w formie papierowej.Współpraca z innymi działami w zakresie prowadzonych czynności.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT DS SZKOLEŃ ZE ZNAJOMOŚCI A JĘZYKA ROSYJSKIEGO I UKRAIŃSKIEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jawor

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: dolnośląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: jaworski

Zawód:
pozostali specjaliści do spraw szkoleń zawodowych i rozwoju kadr

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Data zakończenia pracy: 30.09.2018

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: podstawowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Strzegomska 7, 59-400 Jawor, powiat: jaworski, woj: dolnośląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: dolnośląskie

Powiat pracodawcy: jaworski

Gmina pracodawcy: Jawor

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jawor

Ulica pracodawcy: Strzegomska

Numer budynku pracodawcy: 7

Profil działalności pracodawcy: Montaż podsufitek do samochodów

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1