Praca ASYSTENT DS SPRZEDAŻY I PROMOCJI Jaworzno kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DS SPRZEDAŻY I PROMOCJI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stażu

Data publikacji: 2016-03-23

Lokalizacja: Jaworzno (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS SPRZEDAŻY I PROMOCJI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jaworzno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jaworzno

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
redagowanie pism, obsługa komputera, łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Północna 9b, 43-600 Jaworzno, powiat: m. Jaworzno, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jaworzno

Gmina pracodawcy: Jaworzno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jaworzno

Ulica pracodawcy: Północna

Numer budynku pracodawcy: 9b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 23.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA (12/12) - od 1 850 PLN

osoby do 30 roku życia z usalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Zabrze (śląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

Mechanika samochodowa.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Ostrzeszów (wielkopolskie)

STAŻ - TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

pon - pt 7.30 - 15.30
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Opole (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż mięsa i wędlin
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radomsko (łódzkie)

HANDLOWIEC STAŻ - 997,4 PLN

sprzedaż mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Dębno Polskie (wielkopolskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wykształcenie zawodowe lub średnie, zapoznanie się z pracą na poszczególnych działach tj. kasy, nabiał, piekarnia, owoce, warzywa. Preferowane: sumienność, uczciwość, pracowitość
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Mława (mazowieckie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

Opiekunka dziecięca
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Dolsk (wielkopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

OFERTA STAŻU - ZGODNIE Z PROGRAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Drawsko (wielkopolskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 13 PLN

wykonywanie zapiekanek, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, przygotowywanieskładników do wykonania zapiekanek
kontakt przez PUP - 2017-06-01 - Bytom (śląskie)

STOLARZ - POMOCNIK - od 2 000 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK STACJI PALIW - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż paliwa
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Olesno (opolskie)

KLASYFIKATOR RYB - od 2 000 PLN

Klasyfikacja ryb i kontrola jakości surowca, śledzenie bieżącej dokumentacji
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Biała Podlaska (lubelskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Bychawa (lubelskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ ELEKTRONICZNYCH - do 1 850 PLN

naprawa i konserwacja urządzeń zabawowych dla dzieci
kontakt przez PUP - 2016-01-04 - Kazimierzewo (kujawsko-pomorskie)

STAŻ/RPO+N/- SEKRETARKA - 997,4 PLN

obsługa sekretariatu, praca biurowa
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

przygotowanie stanowiska pracy, wykonywanie zadań, konserwacja sprzętów ogrodowych, konserwacja obiektu biurowego, prowadzenie magazynku narzędzi
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ślepkowo Szlacheckie (mazowieckie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

utrzymywanie czystości i porządku, pomoc w opiece nad mieszkanćami
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 13 PLN

przewóz towarów
kontakt przez PUP - 2017-08-08 - Goleniów (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Towarowanie. Praca pn-nd 6-14, 14-22, 2 dni wolne
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Bełchatów (łódzkie)

SPRZEDAWCA-DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Aktywna obsługa klienta oraz jego stylizacja, poszerzanie bazy stałych klientów, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT/SPECJALISTA DS. KADR - 2 500 - 3 000 PLN

• Sporządzanie kompletnej dokumentacji kadrowej • Prowadzenie akt osobowych i dokumentacji pracowniczej • Kontrola terminowości przeprowadzania szkoleń BHP i wykonywania badań lekarskich• Prowadzenie dokumentacji i sprawozdawczości związanej z BHP, zgodnie z regulacjami prawnymi• Sporządzanie raportów, zestawień kadrowychwymagania:• Wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu prawa/administracji• Bardzo dobra znajomość prawa pracy i jego praktycznego zastosowania• Znajomości przepisów BHP• Umiejętności swobodnego posługiwania się pakietem MS Office • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i organizacyjne• Skrupulatność, odpowiedzialność
kontakt przez PUP - 2017-04-28 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH X1 - 997,4 PLN

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Łubianka (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się z ustawowymi zadaniemi i zasadami funkcjonowania instytucji.2. Wprowadzanie danych do systemu informatycznego.3. Prowadzenie i archiwizacja dokumentów.4. Wykonywanie innych czynności wynikających z realizacji mechanizmów Wspólnej Polityki Rolnej lub zadań przewidzianych odrębnymi przepisami w ramach oddziału.
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TAPICER MEBLOWY - 1 850 - 2 900 PLN

wykonywanie nowych wzorów brył meblowych, tapicerowanie brył meblowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Zbąszyń (wielkopolskie)

KUCHARZ - od 2 300 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN - do 13,99 PLN

Prace na produkcji. Praca przy obsłudze maszyn. .
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Legnica (dolnośląskie)