Praca ASYSTENT DS. OBSŁUGI KSIĘGOWEJ I BIUROWEJ - STAŻ Kędzierzyn-Koźle kontakt przez PUP

Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH OD KLIENTÓW, UKŁADANIE DOKUMENTÓW KSIĘGOWYCH ZGODNIE Z PRZYJĘTYMI W BIURZE ZASADAMI, EWIDENCJA DOKUMENTÓW ZGODNIE Z PRZEPISAMI PRAWA PODATKOWEGO, ROZPORZĄDZENIEM MINISTRA FINANSÓW W SPRAWIE PROWADZENIA PODATKOWEJ KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW, USTAWĄ O ZRYCZAŁTOWANYM PODATKU DOCHODOWYM OD NIEKTÓRYCH PRZYCHODÓW OSIĄGANYCH PRZEZ OSOBY FIZYCZNE, USTAWĄ O RACHUNKOWOŚCI, OBSŁUGA PROGRAMU PŁATNIK, OBSŁUGA DRUKAREK I URZĄDZENIA KSEROGRAFICZNEGO NA POTRZEBY ŚWIADCZONYCH USŁUG KSEROGRAFICZNYCH, LAMINOWANIE, BINDOWANIE, ARCHIWIZACJA DOKUMENTÓW

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
ASYSTENT DS. OBSŁUGI KSIĘGOWEJ I BIUROWEJ - STAŻ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kędzierzyn-Koźle

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kędzierzyńsko-kozielski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
WYKSZTAŁCENIE MINIMUM ŚREDNIE Z MATURĄ, PRZYNAJMNIEJ PODSTAWOWA ZNAJOMOŚĆ ZASAD EKONOMI, RACHUNKOWOŚCI, PODATKÓW(VAT, PIT), SWOBODNE PORUSZANIE SIĘ W PROGRAMIE MICROSOFT WORD EXCEL, DOBRA ORGANIZACJA PRACY, ZNAJOMOŚĆ PODSTAW PODATKU CIT BĘDZIE DODATKOWYM ATUTEM W CELU WYDANIA SKIEROWANIA NALEŻY ZGŁOSIĆ SIĘ DO DORADCY KLIENTA ORAZ POTWIERDZIĆ SPEŁNIENIE KRYTERIUM NIEZBĘDNEGO DO PRZYSTĄPIENIA DO STAŻU

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Anny 11, 47-200 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: kędzierzyńsko-kozielski

Gmina pracodawcy: Kędzierzyn-Koźle

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kędzierzyn-Koźle

Ulica pracodawcy: Anny

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: USŁUGI RACHUNKOWE - KSIĘGOWE

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KUCHARZ KUCHNI BENGALSKIEJ - od 1 300 PLN

PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE DAŃ DESERÓW KUCHNI BENGALSKIEJ
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Warszawa (mazowieckie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

CZYTANIE KART TECHNOLOGICZNYCH, UMIEJĘTNOŚĆ OBSŁUGI URZĄDZEŃ POMIAROWYCH I MONTERSKICH, CZYTANIE DOKUMENTACJI MONTAŻOWYCH, ŁĄCZENIE ELEMENTÓW METODĄ NITOWANIA I LUTOWANIA KOORDYNACJA BRYGADĄ ROSYJSKO I UKRAIŃSKO JĘZYCZNEJ
kontakt przez PUP - 2016-11-08 - Słomków (łódzkie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

Obsługa tokarki
kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Kępno (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Prace porządkowe na terenie Gminy Konopiska, pielęgnacja zieleni
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Konopiska (śląskie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 1 850 PLN

w/g stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-18 - Szypliszki (podlaskie)

OBSŁUGA BIURA PODAWCZEGO - 997,4 PLN

według stanowiska i programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Bielsk Podlaski (podlaskie)

PIELĘGNIARZ - do 1 850 PLN

Wykonywanie zadań pielęgnacyjno-leczniczych,czuwanie nad bezpieczeństwem chorych.
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

szycie odzieży lekkiej (możliwość zorganizowania auta służbowego dla większej grupy osób z danego terenu)
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

Terapeuta zajęciowy
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - KASJER - 997,4 PLN

Zgodny z programem stażu.
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Mońki (podlaskie)

PRACOWNIK NA STACJI LPG (N) - do 1 750 PLN

tankowanie gazu LPG
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Radzymin (mazowieckie)

ROBOTNIK LABORATORYJNY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Poznań (wielkopolskie)

PAKOWACZ - od 11,56 PLN

obsługa taśmy, specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera, zabezpieczenie towaru, pakowanie towaru, kompletacja zamówień, rozładunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Piaseczno (mazowieckie)

KIEROWCA -ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 850 PLN

robienie zakupów - giełdy warzywne, sklepy, hurtownie mleczarskie, odbiór opakowań na produkty od producentów,
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

POMOCNIK MECHANIKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-08-24 - Sejny (podlaskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - od 1 850 PLN

Prowadzenie rejestru korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, rejestrowanie terminów zdarzeń w firmie, kontrola rozliczeń z kontrahentami, korespondencja biurowa.
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Rypin (kujawsko-pomorskie)

kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg wniosku
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Świdnica (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA OFPR/16/1921 (S) - 997,4 PLN

obsługa klienta i sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Mszana Dolna (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI FAST FOOD - 997,4 PLN

STAŻ - Przygotowywanie posiłków, napoi, wysawanie zamówień - pracownik przygotowujący posiłki fast foodMc Donald's al. Grunwaldzka 4Godziny pracy 07:00 do 15:00, 8:00 do 16:00, 09:00 do 17:00, 10:00 do 18:00, 11:00 do 19:00, 13:-21:00, 14:00 do 22:00; 15:00 do 23:00.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

wykonywanie usług kosmetycznych
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Suwałki (podlaskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

Asystent do spraw księgowości- oferta stażu realizowana w ramach projektu współfinansowanego ze środków EFS w ramach ( PO WER) Wymagania: wykształcenie wyższe, ekonomiczne, znajomość podstaw rachunkowości, obsługa komputera.
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 2 500 PLN

Sprzedaż artykułów budowlanych, doradztwo, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Nysa (opolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów, układanie produktów na półkach, obsługa klienta i kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

MONTAŻYSTA BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace pomocnicze podczas montażu stolarki budowlanej (okna, drzwi).
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Srock (łódzkie)

MŁODSZY BIBLIOTEKARZ - 997,4 PLN

- obsługa czytelników,- obsługa programu bibliotecznego,- wprowadzanie nowych pozycji do księgozbioru
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Lubniewice (lubuskie)

SERWISANT - od 1 850 PLN

Montaż reklam z elementów, serwis reklam.
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Kraków (małopolskie)

POKOJOWA - od 925 PLN

Sprzątanie pokoi, sal konferencyjnych, utrzymanie czystości na całym kompleksie
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

MAGAZYNIER - OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO - 997,4 PLN

Staż w firmie: PH ACM AGROCENTRUM. Program stażu do zapoznania w pokoju nr 48.
kontakt przez PUP - 2017-01-26 - Kielce (świętokrzyskie)