Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Szczaniec kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Szczaniec, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
-opieka i pomoc dzieciom w czasie zajęć zabaw dowolnych w sali przedszkolnej,-udzielanie pomocy przedszkolakom w czasie czynności samoobsługowych w łazience i szatni,-sprawowanie opieki nad dziećmi mającymi trudności edukacyjne,-opieka nad dziećmi w czasie wycieczek, spacerów, przebywanie z dziećmi na placu zabaw,-dbanie o ład i porządek w sali przedszkolnej,-opieka i czuwanie nad bezpieczeństwem dzieci w ciągu pobytu dzieci w placówce,-opieka w autobusie podczas dojazdów dzieci do przedszkola.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczaniec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: świebodziński

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Studencka 8, 66-200 Świebodzin, powiat: świebodziński, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: świebodziński

Gmina pracodawcy: Świebodzin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Świebodzin

Ulica pracodawcy: Studencka

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świebodzinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy