Praca ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI ST(POWER) Łódź kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- księgowanie prostych dok. sprzedaży- archiwizowanie dok.- gospodarka magazynowa

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI ST(POWER)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Łódź

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Łódź

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera z pakietem MS Office

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Adres pracodawcy:
Milionowa 91, 93-121 Łódź, powiat: m. Łódź, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: m. Łódź

Gmina pracodawcy: Łódź

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Łódź

Ulica pracodawcy: Milionowa

Numer budynku pracodawcy: 91

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - od 1 850 PLN

Prace biurowe, obsługa urzadzeń biurowych, obsługa interesantów, pomoc w prowadzeniu dokumentacji.
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Biała Piska (warmińsko-mazurskie)

MŁODSZY KUCHARZ 22A - od 1 200 PLN

przygotowywanie tradycyjnych potraw kuchni arabskiej, indyjskiej i bengalskiej
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Żyrardów (mazowieckie)

OPERATOR WTRYSKARKI - 997,4 PLN

- obsługa oraz nadzór nad urządzeniami produkującymi wyroby z tworzyw sztucznych;- prawidłowe oznakowanie produkowanych towarów;- utrzymanie porządku na hali produkcyjnej;- prowadzenie dokumentacji produkcyjnej przy uzyciu programów komputerowych;- czynny udział w inwetaryzacjach doraźnych, ciągłych, zdawczo-odbiorczych;- uczestnictwo w czynnościach reklamacyjnych w zakresie wad jakościowych lub braków
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Zator (małopolskie)

MURARZ (Z) - 2 200 - 2 300 PLN

Murarz
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Tarnów (małopolskie)

KIEROWCA -KURIER - od 1 850 PLN

prowadzenie samochodu dostawczego, dostarczanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

BETONIARZ-ZBROJARZ - od 1 850 PLN

zbrojenie elementów budowlanych, betonowanie elementów budowlanych
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Moszczenica (małopolskie)

REFERENT - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

KOSMETOLOG - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Poznań (wielkopolskie)

KUCHARKA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie oraz wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Wschowa (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 1 900 PLN

Obsługa magazynu, wydawanie i zamawianie towaru.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Sobolew (mazowieckie)

ADMINISTRATOR DANYCH - od 1 900 PLN

Administrowanie danych, obieg dokumentów i informacji.
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Kalisz (wielkopolskie)

FAKTURZYSTKA - ZOBOWIĄZANIE PO STAŻU - od 1 850 PLN

Wg załącznika
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Lisnowo (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Rozmieszczenie i układanie przyjętych towarów, prawidłowe oznakowanie towarow, wydawanie towarów na podstawie dowodów rozchodu.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Kraśnik (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - 1 OSOBA - od 1 900 PLN

obsługa klientów w punkcie handlowym
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Kowale (śląskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 1 850 PLN

obsługa maszyny masarskiej
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Górka Pabianicka (łódzkie)

STAŻ - PRACOWNIK OBSŁUGI - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kalisz (wielkopolskie)

MONTER MEBLI - 997,4 PLN

NAUKA: MONTOWANIA MEBLI W SKLEPIE I U KLIENTA, DEMONTAŻU MEBLI, USTAWIANIA MEBLI NA EKSPOZYCJI,WYDAWANIA MEBLI Z MAGAZYNU. POMOC W ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKU MEBLI.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Konin (wielkopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Praca związana z prowadzeniem gospodarstwa, uprawa ziemi, zbiór i sortowanie owoców, cięcie sadu, pielenie truskawek, prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Czachów (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Koło (wielkopolskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ PRZEDSZKOLA, POMOC PRZY DZIECIACH, POMOC W STOŁÓWCE, POMOC W OBIERANIU, NADZÓR NAD DZIEĆMI W CZASIE NIEOBECNOŚCI NAUCZYCIELAWYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE LUB ZAWODOWE, ORGANIZACJA CZAS PRACY, KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO EPIDEMIOLOGICZNYCH.
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KASJER(Z,N) - od 2 000 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towaru na półki, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2017-02-27 - Siedliska (małopolskie)

wprowadzanie danych do komputera
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Żuromin (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

praca w sklepie
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Kamienna Góra (dolnośląskie)

BRUKARZ - MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

brukowanie, naprawienie i rozbieranie nawierzchni ulic, placów, chodników, skarp; praca w magazynie materiałów budowlanych
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gowarzewo (wielkopolskie)

MALARZ-LAKIERNIK KONSTRUKCJI I WYROBÓW METALOWYCH - do 13 PLN

Lakierowanie wyrobów metalowych. Malowanie lub nakładanie powłoki lakierniczej z farb i lakierów na wyroby metalowe i części różnego rodzaju maszyn i sprzętów, pojazdów mechanicznych, statków itp.; przygotowanie powierzchni do nakładania powłoki, nakładanie powłoki lakierniczej oraz utrwalanie powierzchni różnymi technikami.
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Trzebnica (dolnośląskie)

STARSZY SPECJALISTA KONTROLI JAKOŚCI/SENIOR QUALITY ASSISTANCE ENGINEER - od 11 250 PLN

Weryfikacja i zatwierdzanie zgodnie z wymogami systemowymi;zapewnianie jakości różnych komponentów MaxBill, MaxCatelog, MaxRate, Billing, Interfaces; Wykonywanie ręcznych i automatycznych testów funkcjonowania systemu; raportowanie o błędach w JIRA/Redmine zgodnie ze standardami spółki; Zapewnianie jakości względem udostępnionych wersji systemu MaxBill; Usługi wsparcia klienta; Przeprowadzanie snalizy przyczynowo-skutkowej w trakcie badania danych zagadnień; Sporządzanie instrukcji użytkownika; Zapewnianie spełniania standardów przez system MaxBill; Sugerowanie korekt służących poprawie systemu MaxBill w obszarach kompletności i użyteczności; Tworzenie, testowanie i uzupełnianie dokumentacji zgodnie ze specyfikacjami; Przeprowadzanie testów dotyczących planowania, raportów.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Kraków (małopolskie)

OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

1. Zapoznanie się ze strukturą działania placówki, dziećmi oraz ich rodzicami, szklenie BHP.2. Zapoznanie się ze sposobem prowadzenia obowiązującej w placówce dokumentacji.3. Bezpośrednia pomoc dzieciom w jedzeniu, ubieraniu, spacerach, korzystaniu z toalety, karmienie, ubieranie i przewijanie najmłodszych dzieci.4. Planowanie i organizacja zajęć plastycznych, muzycznych, ruchowych, zabaw w grupie.5. Zapoznanie się z ofertą Dziennej opieki nad dziećmi Ecoludek prowadzoną przez firmę oraz umiejętne jej przekazywanie osobom zainteresowanym, klientom.6. Pomoc w prowadzeniu zajęć z ruchu rozwijającego wg. Weroniki Sherborne oraz symulacji sensorycznej prowadzenie stosownej dokumentacji, przygotowywanie samodzielnych scenariuszy zajęć traumatycznych np. pory roku, święta itp.7. Troska o dobry kontakt z dziećmi i rodzicami, przekazywanie rodzicom niezbędnych informacji dotyczących dziecka.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Małkowo (pomorskie)

Obsługa kasy fiskalnej, wycena oraz metkowanie towaru, wykładanie i rozwieszanie towaru, sprzedaż towaru i obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Mława (mazowieckie)

KONSERWATOR CZĘŚCI / SPRZĘTU - 997,4 PLN

Konserwator części / sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Rypin (kujawsko-pomorskie)