Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Złotów ALPINBUD JOLANTA ZAJĄC

Norwida 6, 77-400 Złotów, powiat: złotowski, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków:
segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju, sprawdzenie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym ,przygotowywanie dokumentów do zapłaty za dostawy i usługi wynikające z zatwierdzonych dowodów księgowych, sprawdzanie zapisów kont rozrachunkowych oraz uzgadnianie sald z dostawcami i odbiorcami, wprowadzanie do systemu finansowo-księgowego zadekretowanych dokumentów, kompletowanie dowodów księgowych stanowiących podstawę wystawiania dokumentów korygujących, archiwizowanie dokumentów księgowych, wypełnianie formularzy podatkowych i sporządzanie zestawię finansowych na podstawie zapisów księgowych, obsługa sprzedaży dla klientów bezpośrednich

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 8-16

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Złotów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: złotowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Złotów

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
kierunek: finanse i rachunkowość, doświadczenie zawodowe: rok w księgowości , umiejętności : obsłuha sprzętu biurowego,obsługa programó księgowych i płacowych, obsługa poczty elektronicznej, znajomość podstaw prawa podatkowego, znajomość podstaw księgowości

Nazwa pracodawcy: ALPINBUD JOLANTA ZAJĄC

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do pracodawcy

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: złotowski

Gmina pracodawcy: Złotów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Złotów

Adres strony pracodawcy: alpinbud.pl

Ulica pracodawcy: Norwida

Numer budynku pracodawcy: 6

Profil działalności pracodawcy: Usługi budowlane

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Złotowie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości