Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Mrocza kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone plac zabaw.

Stanowisko: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - realizacja funkcji dydaktycznej przedskola,- prowadenie i obserwacja zajęć edukacyjnych i zabaw

Data publikacji: 2016-09-29

Lokalizacja: Mrocza (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Mrocza, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- realizacja funkcji dydaktycznej przedskola,- prowadenie i obserwacja zajęć edukacyjnych i zabaw

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrocza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

al.Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Piła

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piła

Ulica pracodawcy: al.Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK DO DEMONTAŻU SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO (OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO) - 1 850 - 2 100 PLN

Wykształcenie: brak wymagań; doświadczenie zawodowe; uprawnienia do obsługi wózka widłowego - mile widziane; zakres obowiązków: załadunek, rozładunek oraz przewóz zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego za pomocą wózka widłowego, demontaż sprzętu elektronicznego, pomoc w załadunku i rozładunku zużytego sprzętu; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice; oferta także dla osób z orzeczonym st. niepełnosprawności
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Gliwice (śląskie)

SPECJALISTA DS. TURYSTYKI - od 925 PLN

obsługa klienta, pozyskiwanie nowego klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - do 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane: murowanie, tynkowanie, malowanie, szalowanie, zbrojenia, układanie ociepleń oraz izolacji.
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Jarocin (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Ruda (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 462,5 PLN

- sprzedaż- obsługa klienta- utrzymanie czystości w lokaluw pierwszej kolejnosci będzie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy- pomoc w kuchni- utrzymanie czystości- układanie ekspozycji
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kcynia (kujawsko-pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 000 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Jabłonowo (mazowieckie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

STAŻ POW. 50
kontakt przez PUP - 2016-05-27 - Antoniewo (wielkopolskie)

INŻYNIER ELEKTROENERGETYK - 997,4 PLN

Inżynier elektroenergetyk
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Częstochowa (śląskie)

TECHNIK DENTYSTYCZNY - od 2 000 PLN

projektowanie modeli gipsowych protez dolnych i górnych, wykonuwanie aparatow ortopedyczno-szczekowych, wykonywanie wkładów uzupełniających, wymaina uszkodzonych zębów w protezie
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Rzeszów (podkarpackie)

INSPEKTOR OCHRONY ŚRODOWISKA - 997,4 PLN

- zapoznanie się z funkcjonowaniem ośrodka,-prowadzenie monitoringu i dokumentacji,- prowadzenie edukacji przyrodniczej
kontakt przez PUP - 2016-09-26 - Szczecin (zachodniopomorskie)

WOŹNA/STAŻ - 997,4 PLN

Codzienne wietrzenie przydzielonych pomieszczeń, odkurzanie wykładzin i podłogi, ścieranie kurzy, parapetów i zza biurek, opróżnianie koszy
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Karczmiska Pierwsze (lubelskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

wyk. zawodowe, dyspozycyjnośc czasowa. Rozładunek i załadunek sprzętu cateringowego na terenie całego kraju, pomoc kuchenna na imprezach plenerowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Sulisław (wielkopolskie)

SERWISANT URZĄDZEŃ CHŁODNICZYCH I KLIMATYZACYJNYCH - od 1 850 PLN

Bieżące utrzymywanie w sprawności technicznej oraz nadzór nad eksploatacją instalacji chłodniczych, mroźniczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, w tym m.in.:okresowe czynności konserwacyjne, usuwanie bieżących usterek, przeprowadzanie planowych napraw, remontów oraz modernizacji
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Chorzów (śląskie)

TOKARZ - od 2 000 PLN

obsługa tokarki ogólnego i specjalnego przeznaczenia do obróbki elementów metalowych w celu nadania im odpowiednich kształtów
kontakt przez PUP - 2016-12-21 - Szczybały Giżyckie (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH - do 1 850 PLN

obsługa maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych
kontakt przez PUP - 2014-04-07 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-KRAWIEC - od 1 850 PLN

szycie na miarę
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

wydawanie i układanie towarów na regałach magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 000 PLN

Montaz konstrukcji stalowych i ogólne prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Łódź (łódzkie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

sprawowanie opieki podczas dowozu dzieci niepełnosprawnych do szkoły
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Kwidzyn (pomorskie)

MONTER-MECHANIK ROWERÓW / WÓZKÓW - od 2 000 PLN

montaż rowerów
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Malbork (pomorskie)

SERWISANT MASZYN - od 2 000 PLN

analiza usterek sprzętu oraz prowadzenie napraw i serwisów, dokonywanbie przeglądów tecznicznych sprzętu, pomoc techniczna dla klientów, prowadzenie dokumentacji technicznej, praca w biurze lub naprawa u klienta
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Kraków (małopolskie)

POMOC SPRZEDAWCY - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Jaworzno (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Radków (świętokrzyskie)

DOCIERACZ-POLEROWACZ - 997,4 PLN

praca związana z w/w stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Wymysłowice (kujawsko-pomorskie)

Wybierz miejscowość