Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Mrocza kontakt przez PUP

Pewne i sprawdzone plac zabaw.

Miejsce pracy:
Mrocza, powiat: nakielski, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- realizacja funkcji dydaktycznej przedskola,- prowadenie i obserwacja zajęć edukacyjnych i zabaw

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Mrocza

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: nakielski

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

al.Niepodległości 24, 64-920 Piła, powiat: pilski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie do odbycia stażu

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: pilski

Gmina pracodawcy: Piła

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piła

Ulica pracodawcy: al.Niepodległości

Numer budynku pracodawcy: 24

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pile

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przyjmowanie dostaw art. spożywczych do punktu sprzedaży,- przygotowywanie art. spożywczych do sprzedaży i ich ekspozycja,- kontrolowanie art. spożywczych przeznaczonych do sprzedaży,- obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość,- organizacja stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska i systemu HACCP.
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Zgierz (łódzkie)

CHOLEWKARZ - od 1 850 PLN

szycie cholewek ze skóry
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Myszków (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-10-03 - Jawor (dolnośląskie)

WOŹNA ODDZIAŁOWA - do 1 850 PLN

Codzienne sprzątanie sali, opoieka nad dziećmi podczas sapcerów i wycieczek, pomoc dzieciom przy korzystaniu z wc itp.
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT DS. HANDLU I IMPORTU - od 2 200 PLN

prowadzenie działalności handlowej, uzgadnianie specyfikacji dostaw, współpraca z działem eksportu producenta, kontakty z klientami chińskojęzycznymi, monitorowanie wysyłki na terenie Chin
kontakt przez PUP - 2016-12-30 - Wola Mrokowska (mazowieckie)

ASYSTET DS. IMPORTU I HANDLUI - od 2 200 PLN

sporządzanie analiz sprzedaży, uzgadnianie specyfikacji dostaw, współpraca z działem exportu, kontakt z klientami i chińskojęzycznymi producentami towarów
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW RACHUNKOWOŚCI - od 1 850 PLN

wprowadzanie dokumentów do programu księgowego, obliczanie podatków, sporządzanie deklaracji
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Kraków (małopolskie)

MONTER ŻALUZJI - 997,4 PLN

monter żaluzji
kontakt przez PUP - 2017-03-08 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

Organizacja sprzedaży w salonie. Dostawy i przyjmowanie towaru od dostawcy.
kontakt przez PUP - 2016-10-21 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

prace na kuchni pomoc w wydawaniu posiłków
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Dębówka (lubelskie)

POMOCNIK LAKIERNIKA - od 2 000 PLN

przygotowanie elementów do lakierowania, transport ich wewnątrz lakierni, nauka obsługi sprzętu do lakierowania (kabina, piec do wypalania), segregacja i układania polakierowanych elementów
kontakt przez PUP - 2016-12-06 - Częstochowa (śląskie)

ADMINISTRATOR SYSTEMÓW KOMPUTEROWYCH ( 269 S REZ.) - 997,4 PLN

oferta stażu ze środków Rezerwy MRPiPS-art.49: obsługa tworzenie projektów webowycjh, ilustrowanie, obsługa systemu komputerowych
kontakt przez PUP - 2016-10-06 - Józefów (mazowieckie)

INŻYNIER BUDOWY (PROGRAM REGIONALNY) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Sopot (pomorskie)

POMOCNIK PRZĘDZARZA - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn: SAVIO FTC - L, ZINSEK 421/450
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Łódź (łódzkie)

HANDLOWIEC - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Sierpc (mazowieckie)

KIEROWCA KATEGORII C - od 2 080 PLN

- załadunek i rozładunek- dopilnowanie dokumentów - dbałość o pojazdy
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Kościerzyna (pomorskie)

POŚREDNIK W OBROCIE NIERUCHOMOŚCI - od 2 200 PLN

Koordynowanie procesu sprzedaży i wynajmu nieruchomości, pozyskiwanie ofert sprzedaży/ wynajmu nieruchomości, utrzymywanie dobrych relacji z klientami w języku obcym, przygotowywanie ofert handlowych, prezentacja nieruchomości
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Poznań (wielkopolskie)

1265U - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Radom (mazowieckie)

MENAGER FŚW - od 2 000 PLN

nadzór i kontrola nad kadrą pracowniczą oraz sprawami organizacyjnymi
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Świebodzice (dolnośląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Goleniów (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI MASZYNY DO CIECIA FOLII BINDÓWKA I MAGAZYN - od 2 775 PLN

obsługa maszyny do ciecia folii pozostałe prace magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Kraków (małopolskie)

MŁODSZY KUCHARZ M/K - od 2 300 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

MANIKIURZYSTKA - od 1 750 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2015-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc kuchenna-pomoc kucharzowi w przygotowywaniu posiłków, kontakt z gośćmi z Ukrainy oraz Rosjiwymagania: wykształcenie podstawowe, doświadczenie min.6 mc, aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne, bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego i rosyjskiegokontakt: Oberża STARA WINNICA Kołaczkowotel.602 527 752 e-mail: starawinnica (at) gmail.com
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe "JALUX" Lucjan Jabkowski - 2016-04-11 - Kołaczkowo (kujawsko-pomorskie)

KELNER/KELNERKA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Zabrze (śląskie)

NAUCZYCIEL WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO - OLIGOFRENOPEDAGOG - 997,4 PLN

Nauczyciel wychowania przedszkolnego - oligofrenopedagog
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO (STAŻ) - 997,4 PLN

Dbanie o porządek na serwisie, przyjmowanie sprzętu od klientów, przygotowanie sprzętu do wysyłki, instalowanie podstawowych programów, przyjmowanie wpłat od klientów, demontaż i montaż zestawów komputerowych.
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Brzesko (małopolskie)

Wybierz miejscowość