Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Szczytno kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: zgodnie z zawodem

Data publikacji: 2016-01-18

Lokalizacja: Szczytno (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Szczytno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: szczycieński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: szczycieński

Gmina pracodawcy: Szczytno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczytno

Ulica pracodawcy: Wincentego Pola

Numer budynku pracodawcy: 4

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

Pomoc administracyjna
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 13 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Leszno (wielkopolskie)

TECHNIK PROCESÓW DRUKOWANIA - 997,4 PLN

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, zakwalifikowanych do II profilu pomocy (Projekt POWER)Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; obsługa komputera; mile widziana znajomość jęz. angielskiego; zakres obowiązków: ustalanie technologicznych parametrów produktu poligraficznego zgodnie z obowiązującymi zasadami, wykonywanie obliczeń dot. zapotrzebowania materiałowego, kalkulowanie kosztów wytwarzania, zamawianie mat. do realizacji zlecenia, negocjacje cenowe z dostawcami, kontrola zgodności dostaw zamówionych materiałów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Surowe (mazowieckie)

SORTOWACZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

Sortowacz drewna
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Biała Niżna (małopolskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-01-17 - Garwolin (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów, załadunek i rozładunek oraz nadzór na d załadunkiem i rozładunkiem, czynności spedycyjne, inne prace podejmowane w celu wykonywania zadania służźbowego, niezbedne formalnościadministracyjne, utrzymanie pojadu w czystości
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Złotów (wielkopolskie)

ELEKTROMONTER - 2 000 - 2 500 PLN

praca przy montażu opraw oświetleniowych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Michałowice (małopolskie)

37U (SKARYSZEW), OPERATOR MASZYNY-MECHANIK - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Tomaszów (mazowieckie)

MURARZ-TYNKARZ - do 2 400 PLN

Roboty przy stawianiu budowli w stanie surowym, remonty budynków, wznoszenie fundamentów, stawianie ścian i konstrukcji z cegieł, kamienia i innych materiałów, wykańczanie elewacji, konserwacja różnych konstrukcji i budynków. Nakładanie tynku na ściany i sufity, kładzenie materiału izolacyjnego na ściany. Prace wykończeniowe ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Miejsce pracy: Jeszkowice-Gmina Czernica, woj. dolnośląskieKontakt kandydatów z pracodawcą telefoniczny. Oferta znajduje się w sali: D
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Jeszkowice (dolnośląskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - 997,4 PLN

- zapoznanie ze stanowiskiem pracy, programem stażu oraz regulaminem pracy,- zapoznanie z przepisami BHP i ppoż.,- przygotowanie stanowiska pracy lekarza dentysty,- asystowanie lekarzowi dentyście,- obsługa autoklawu,- umawianie pacjentów,- sterylizacja i dezynfekcja narzędzi.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK OPERATORA LINII WYPIEKOWEJ - od 1 750 PLN

PODAWANIE CIASTA DO MASZYNY PRODUKCYJNEJ
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Chocianów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - od 8,32 PLN

sprzątanie stołówki, szatni, łazienek; obsługa stołówki w zakresie parzenia herbaty
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Mława (mazowieckie)

PRACOWNIK PRALNI - od 2 000 PLN

Obsługa urządzeń pralniczych
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Tychy (śląskie)

przyjmowanie towaru, pomoc przy wydawaniu towaru, obsługa klienta, kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Lipsk (podlaskie)

POMOC DS. OBSŁUGI FITNESS CLUBU - 997,4 PLN

staż, wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-02 - Białogard (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Połchowo (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, negocjacje cen, sprzedaż towarów, kontakty z klientami i chińskojęzycznymi producentami i dostawcami towarów
kontakt przez PUP - 2017-03-02 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

DIAGNOSTA UPRAWNIONY DO WYKONYWANIA BADAŃ TECHNICZNYCH POJAZDÓW - do 1 750 PLN

nauka centrowania kół, serwis rowerowy, zapoznanie sie ze stanowiskiem pracy, wykonywanie drobnych prac pod nadzorem właściciela, sprzątanie stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 100 PLN

roboty remontowo- budowlane, między innymi roboty ciesielskie, montażowe, rozbiórkowe, murowe i tynkowe
kontakt przez PUP - 2017-01-25 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Warszawa (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY USŁUG BUDOWLANYCH - od 16 PLN

sprzedaż usług budowlanych, tworzenie ofert handlowych (również w języku ukraińskim i rosyjskim), prowadzenie negocjacji handlowych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Prażmów (mazowieckie)

OPERATOR URZĄDZEŃ MIESZAJĄCYCH - do 1 850 PLN

Uruchamianie, zatrzymywanie, kontrolowanie i regulowanie mieszalników z mieszadłami mechanicznymi, kontrolowanie i regulowanie dozowanie mieszanych składników, wykonywanie prostych czynności konserwacyjnych.
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Kalwaria Zebrzydowska (małopolskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

montaż okien, drzwi, bram garażowych, parapetów, rolet, paneli podłogowych
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Antoniówka (łódzkie)

PRACOWNIK HALI - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-03 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ K/M - od 1 250 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

przygotwanie stanowsika pracy, utrzymanie porządku na stanowisku pracy, mycie, strzyżenie, modelowanie, czyszczenie narzędzi pracy, pomoc w doborze fryzur, farbowanie włosów
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Braniewo (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK PRZY PRACACH OGÓLNOBUDOWLANYCH - od 2 000 PLN

Oferat dla osób do 30 roku życia. Prace ogólnobudowlane.
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Łódź (łódzkie)

Wybierz miejscowość