Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ (FP) Odolanów kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Odolanów, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
staż - zapoznanie się ze statuteu i regulaminem obowiazujacym w Cemtrum, z przepisami BHP, ppoż, wprowadzanie danych do systemu komputerowego, numerowanie dokumentów księgowych, przygotowanie tabel dla środków trwałtych podlegajacych umorzeniu w oparciu o tabele stawek umorzeniowych, przeprowadzanie inwentaryzacji, przygotowywanie dokumentacji do rozliczenia projektów realizowanych przez Centrum, prowadzenie rejestrów kontroli, przeglądów, prowadzenie ewidencji faktur w celu przygotowania danych do sprawozdania z zakresu zamówień publicznych, rzetelne i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków, wykonywanie innych czynności wynikających z potrzeb zakładu, zleconych prze Dyrektora Centrum. Praca przy komputerze - ok. 4h/dziennie.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - STAŻ (FP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Odolanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostrowski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe, inne

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: wyższe (w tym licencjat), inne

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Wolności 29a, 63-400 Ostrów Wielkopolski, powiat: ostrowski, woj: wielkopolskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: ostrowski

Gmina pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ostrów Wielkopolski

Ulica pracodawcy: Wolności

Numer budynku pracodawcy: 29a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 22.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy