Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Piaseczno Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo-Handlowe ,,AVENA" Sp. z o. o. Piaseczno

74-510 Piaseczno 40, powiat: gryfiński, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Pomoc w księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Piaseczno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryfiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Trzcińsko-Zdrój

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

wymagania_wymaganiaDodatkowe_wyksztalcenia_0: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: angielski, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_1: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

wymagania_wymaganiaDodatkowe_uprawnienia_0: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: język niemiecki lub jezyk angielski

Nazwa pracodawcy:
Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowo-Handlowe ,,AVENA" Sp. z o. o. Piaseczno

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryfiński

Gmina pracodawcy: Trzcińsko-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Piaseczno

Numer budynku pracodawcy: 40

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryfinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości