Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Lublin Biuro Rachunkowo-Podatkowe ELITA Daniel Wójtowicz

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU KSIĘGOWANIE DOKUMENTÓWZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWYCHZNAJOMOŚĆ PROWADZENIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Data publikacji: 2016-02-09

Lokalizacja: Lublin (lubelskie)

Pracodawca: Biuro Rachunkowo-Podatkowe ELITA Daniel Wójtowicz

ZWIĄZKOWA 10, 20-148 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
WPROWADZANIE DOKUMENTÓW DO SYSTEMU KSIĘGOWANIE DOKUMENTÓWZNAJOMOŚĆ PRZEPISÓW PODATKOWYCHZNAJOMOŚĆ PROWADZENIE KSIĘGI PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: pomaturalne/policealne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KSIĘGOWANIE

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: 73/0/16

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy:
Biuro Rachunkowo-Podatkowe ELITA Daniel Wójtowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv na email: biurorachunkowe.rekrutacja (at) wp.pl

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubelskie

Powiat pracodawcy: m. Lublin

Gmina pracodawcy: Lublin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lublin

Ulica pracodawcy: ZWIĄZKOWA

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 09.02.2016