Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Krotoszyn kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: rozliczanie marketów, prace biurowe

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Krotoszyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: krotoszyński

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Rawicka 7b, 63-700 Krotoszyn, powiat: krotoszyński, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: krotoszyński

Gmina pracodawcy: Krotoszyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Krotoszyn

Ulica pracodawcy: Rawicka

Numer budynku pracodawcy: 7b

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Krotoszynie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.04.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Pozostali pracownicy obsługi biurowej
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Środa Wielkopolska (wielkopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 997,4 PLN

PRZYGOTOWYWANIE POSIŁKÓW TYPU FAST FOOD
kontakt przez PUP - 2017-01-18 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

SPRZEDAWCA - do 925 PLN

Sprzedaż różnych artykułów spożywczych niewymagających książeczki Sanepid, ale przede wszystkim prasy w salonie prasowym. 1/2 etatu, praca w godz.: 7-11, 12-16 + soboty, niedziele według grafiku.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Wrocław (dolnośląskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

pakowanie,rozcinanie, cięcie, cięcie parapetów,prace transportowe, magazynowe
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żory (śląskie)

SZPACHLARZ - 997,4 PLN

Klejenie styropianu.Zabezpieczenie terenu budowy.Sprzątanie terenu budowy.Uzupełnianie ubytków pęknięć.Szpachlowanie warstwą wygładzającą.Przestrzeganie zasad regulaminu pracy i zasad BHP.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Kolno (podlaskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Tuchów (małopolskie)

SPRZEDAWCA - KONSULTANT PRZEZ INTERNET - od 1 850 PLN

sprzedaż przez internet
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Nowe (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK KANCELARYJNY - od 1 850 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK DO OBSŁUGI PIŁ LINOWYCH - od 2 000 PLN

USTAWIANIE BLOKÓW KAMIENNYCH
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Koziniec (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

utrzymanie czystości hal, placów, dróg, wykonywanie napraw i usuwanie usterek
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK DO PRAC LEKKICH - od 1 850 PLN

SPRZĄTANIE POMIESZCZEŃ SZKOŁY, SAL LEKCYJNYCH, KORYTARZY, TOALET, SPRZĄTANIE PLACU PRZED SZKOŁĄ ORAZ BOISKA SZKOLNEGO I TERENÓW ZIELONYCH WOKÓŁ SZKOŁY,PRACA W GODZINACH 07.0015.00 LUB 13.00-21.00
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Szczecin (zachodniopomorskie)

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Jarosław (podkarpackie)

1800U - MAGAZYNIER - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Radom (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa recepcji w fitness clubie
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Cieszyn (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Wykonywanie prac związanych z handlemi magazynowaniem, nadzór nad zamówieniami towarów, prawidłowe ułożenie i zabezpieczenie towarów spożywczychWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe/średnie, obsługa kasy, znajomość programu magazynowego, umiejętność obsługi klienta detalicznego, 3 miesięczne doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-07 - Chłopice (podkarpackie)

POMOCNICZY PRACOWNIK PRZY HODOWLI ZWIERZĄT - od 13 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych, umiejętność planowania pracy.Prace związane z melioracjami i utwardzeniami gruntu, prace przy wznoszeniu wiat hodowlanych i ogrodzeń, prace remontowe i konserwatorskie
kontakt przez PUP - 2017-01-30 - Dębowiec (wielkopolskie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

-ustalanie terminów wizyt-rozliczanie finansowe wizyt-przyjmowanie płatności- obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, komputera
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

d
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Lipno (kujawsko-pomorskie)

MURARZ - do 1 092 PLN

wykształcenie zasadnicze zawodowe, staż pracy 2 lata jako murarz, wykonywanie murów z kanałami wentylacyjnymi, wykonywanie tynków i sklepień, osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej, montowanie i demontowanie rusztowań,
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Marki (mazowieckie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z obiegiem dokumentacji logistycznej i magazynowej;- pomoc w przygotowywaniu towaru;- pomoc w wydawaniu towaru;- pomoc w utrzymywaniu ładu i porządku na terenie magazynu Spółki.
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Rzeszów (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

PRZYGOTOWYWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY I ICH WYEKSPONOWANIE, POMOC NABYWCY PRZY WYBORZE PRODUKTU, SPRAWNA REALIZACJA ZAMÓWIEŃ SKŁADANYCH PRZEZ NABYWCÓW, OBSŁUGA KASY FISKALNEJ.
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Chojna (zachodniopomorskie)

TAPICER MEBLOWY - od 925 PLN

tapicerowanie mebli, wyjazdy na ukraine i do krajów UE w ramach napraw mebli
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Wygoda Mikołajewska (łódzkie)

PRACOWNIK OBSŁUGI WYCIĄGÓW NARCIARSKICH - od 2 000 PLN

Obsługa i opieka nad narciarzami
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Szelment (podlaskie)

STOLARZ - od 13 PLN

kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Bałdowo (pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/z
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Bolków (dolnośląskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP do 30 r.żUsługi fryzjerskieII zmiany
kontakt przez PUP - 2016-03-03 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

BARMAN - 997,4 PLN

Wg. harmonogramuRM 30-50
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Ogardy (lubuskie)

INSTRUKTOR NAUKI JAZDY - od 2 000 PLN

Nauka jazdy i przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Grójec (mazowieckie)

KONSTRUKTOR - do 5 600 PLN

Tworzenie dokumentacji technicznej,optymalizacja projektów,tworzenie i realziacja nowych projektów dla klientów z Ukrainy.
kontakt przez PUP - 2017-03-03 - Legnica (dolnośląskie)