Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Gdów kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: - segregowanie i układanie dokumentów,- weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,- wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,- przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, bankami, urzędami,- sporzadzanie deklaracji podatkowych,- segregowanie dokumentów kadrowych,- organizacja stanowiska pracy

Data publikacji: 2016-02-19

Lokalizacja: Gdów (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdów, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
- segregowanie i układanie dokumentów,- weryfikacja dokumentów pod względem formalno-rachunkowym,- wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego,- przygotowywanie korespondencji z kontrahentami, bankami, urzędami,- sporzadzanie deklaracji podatkowych,- segregowanie dokumentów kadrowych,- organizacja stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wielicki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 31.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Sienkiewicza 13a, 32-020 Wieliczka, powiat: wielicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: wielicki

Gmina pracodawcy: Wieliczka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wieliczka

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 13a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wieliczce

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 19.02.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ASYSTENT PROJEKTANTA - od 1 900 PLN

Ustalanie i projektowanie przebiegu trasy linii elektroenergetycznej.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Zamość (lubelskie)

KASJER BILETOWY - od 1 850 PLN

sprzedaz biletów, obsługa klientów - wystawianie faktur, raportowanie sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Kłodzko (dolnośląskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 950 PLN

zakup materiałów i wyrobów u dostawców, wspomaganie pracy handlowców, odpowiedzialność za porządek w magaynie, wspomaganie pracy prezesa
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Mroków (mazowieckie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - 2 800 - 3 600 PLN

monter sieci instalacji i urządzeń sanitarnych
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wągrowiec (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY/OPIEKUN KLIENTA ST(POWER) - 997,4 PLN

telefoniczny kontakt z klientem, przygotowanie materiałów masowych, redagowanie pism do Urzędów i firm (patronatu)
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

montaz paneli zewnętrznych na fasadach, kładzenie podłogi, podwieszanie sufitów, budowa domków drewnianych, wykonywanie ścianek działowych
kontakt przez PUP - 2016-09-21 - Nowa Iwiczna (mazowieckie)

KLEJARZ - od 2 000 PLN

Klejenie pianki tapicerskiej.
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Oleśnica (dolnośląskie)

OCZYSZCZACZ ODLEWÓW - od 1 850 PLN

wykonywanie operacji na surowym odlewie, śrutowanie w oczyszczarce OWT-400, szlifowanie miejsc na odlewie gdzie nie jest przewidywana obróbka mechaniczna, wymagana bardzo dobra kondycja fizyczna, dyspozycyjność, wytrzymałośćna wysoką temperaturę (odlewnia), sumienność, staranność, mile widziane doświadczenie zawodowe kierunkowe - odlewnictwo
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Gniezno (wielkopolskie)

KURIER - od 13 PLN

Dostraczanie i odbiór przesyłek/ towarów, przygotowywanie paczek do wysyłki, umiejętność komunikowania się w języku rosyjskim lub ukraińskim (wyjazdy zagraniczne- kierunki wschodnie). Praca w Wyszkowie, w mijscach inwestycji, możliwe wyjazdy zagraniczne (wschód).
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Wyszków (mazowieckie)

SPRZEDAWCA DZIAŁ TRADYCJA - od 1 850 PLN

Zamawianie towarów, układanie towarów na półkach, sprzedaż artykułów na wydzielonych działach, obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Dębno (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru i kalkulowanie cen, ekspozycja półkowa, zamawianie i sprzedaż towaru, sporządzanie dokumentów sklepowo-księgowych.
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Kluki (łódzkie)

MURARZ - od 15 PLN

murowanie ścian
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

przyjmowanie towaru, metkowanie towaru, zapoznanie się z kasą fiskalną, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Ustroń (śląskie)

MANIKIURZYSTKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Oborniki (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa klientów w punkcie informacyjnym
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Bolesławiec (dolnośląskie)

ASYSTENT DYREKTORA - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ GDAŃSKI URZĄD PRACY. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

TECHNIK ADMINISTRACJI - do 1 850 PLN

Zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

MONTER KLIMATYZACJI, CHŁODNICTWA, WENTYLACJI, AUTOMATYKI - do 2 000 PLN

MONTAŻ KLIMATYZACJI, WENTYLACJI, CHŁODNICTWA, AUTOMATYKI, INSTALACJI SANITARNYCH; WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH, PRAWO JAZDY KAT. B, UPRAWNIENIA SEP DO 1 KV, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 METRÓW, UPRAWNIENIA GAZOWE, MINIMUM 5 LAT DOŚWIADCZENIA; ROZKŁAD CZASU PRACY: 40 GODZIN TYGODNIOWO;
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS. REKRUTACJI PRACOWNIKÓW ORAZ TRENER - od 1 850 PLN

- rekrutacja pracowników, tworzenie bazy kandydatów, pozyskiwanie klientów, prowadzenie szkoleń, doradztwo personalne, zawodowe
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - OFERTA STAŻU DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0539)/PPHU OPAK - MET - 997,4 PLN

przyjmowanie zamówień od klientów; rejestrowanie ich w systemie komputerowym Rekord; logistyczna obsługa zamówień: pilotowanie wykonania zamówień klientów, organizacja wysyłek, wystawianie faktur i innych dokumentów wysyłkowych, współpraca z klientem, korespondencja, tłumaczenie i prowadzenie korespondencji handlowej
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER-KIEROWCA - od 2 000 PLN

dostawa towarów handlowych do punktu odbioru zgodnie ze złożonym zamówieniem przez klienta
kontakt przez PUP - 2017-09-04 - Łuszczów Drugi (lubelskie)

KIEROWCA -SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

dostawa do klienta zakupionych produktów, sprzedaz produktów gastronomicznych, zaopatrzenie firmy
kontakt przez PUP - 2017-05-18 - Turek (podlaskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

rozmowa, pozyskiwanie klientów na terenie Polski, Ukrainy, Białorusi; realizacja planów wykonania w strukturach firmy;
kontakt przez PUP - 2017-05-16 - Gośniewice (mazowieckie)

POMOCNIK BLACHARZA-DEKARZA - od 1 750 PLN

pomocnik blacharza-dekarza
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wąsosz (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułow, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Dęblin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

określone we wniosku
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Węgorzyno (zachodniopomorskie)

MŁODSZY REFERENT ST(POWER) - 997,4 PLN

- wprowadzanie danych do systemu komp- archiwizacja dokumantów- obsługa beneficjentów w ramach realizowanych programów celowych i zadań ustawowych- wykonywanie czynności admin.-biurowych- obsłufga urządzeń biurowych- obsłauga sekretariatu i kancelarii
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

STAŻ - ODLEWNIK PŁYTEK GIPSOWYCH - 997,4 PLN

pon- pt 7-15
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Osowiec (opolskie)