Praca ASYSTENT DYREKTORA DS. ZAKUPÓW Kraków kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT DYREKTORA DS. ZAKUPÓW

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg harmonogramu

Data publikacji: 2016-03-17

Lokalizacja: Kraków (małopolskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DYREKTORA DS. ZAKUPÓW

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: komunikatywna znajomość jednego języka obcego

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

MONTER / KONSERWATOR INSTALACJI WENTYLACYJNYCH I KLIMATYZACYJNYCH - do 2 700 PLN

- budowa instalacji klimatyzacji i wentylacji zgodnej z założeniami projektowymi,-terminowa i rzetelna opieka techniczna obiektów sieciowych obsługiwanych przez naszą firmę,- konserwacja, diagnostyka, usuwanie awari urządzeń.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Koło (wielkopolskie)

POMOC KUCHARZA K/M - od 1 100 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Roboty murarskie
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Stara Niedziałka (mazowieckie)

OGRODNIK - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Gołotczyzna (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 850 PLN

operator wózka jezdniowego
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Rokszyce (łódzkie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ (82I) - od 2 000 PLN

Oferta prac interwencyjnych.Przygotowanie surowca do wsypu, uzuoełnianie surowca, utrzymanie porządku dookoła maszyny, odbieranie gotowego wyrobu z maszyny, pakowanie do opakowań zbiorczych, obsługa zgrzewarki i wytłaczarki.
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Karczew (mazowieckie)

Sprzedaż obsługa klienta, pomoc w wyborze towaru, obsługa programu sprzedażowego, nauka zastosowania poszczególnych towarów, przyjęcia towaru.
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Zamość (lubelskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 13 PLN

Obsługa specjalnych maszyn szwalniczych oraz stębnówki overlock, automatu do obrzucania i naszywania kieszeni.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Łódź (łódzkie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 000 PLN

Przygotowanie gotowego wyrobu z użyciem maszyn: overlock, dwuigłówka, stębnówka.Wymagane wykształcenie podstawowe, doświadczenie zawodowe na stanowisku szwaczki maszynowej.Wymagane umiejętności: znajomość szycia na maszynach szwalniczych typu: overlock, dwuigłówka,stębnówka. Zatrudnienie na 1/2 etatu-wynagrodzenie 1000zł. brutto.Praca na dwie zmiany w godzinach /8-12/12-16 również w soboty.
kontakt przez PUP - 2015-11-19 - Łódź (łódzkie)

OGRODNIK - od 1 300 PLN

Sadzenie, cięcie, pakowanie, pielenie, podlewanie kwiatów, utrzymanie porządku, mycie pojemników i skrzynek do produkcji kwiatów, załadunek skrzynek z kwiatami wózkiem widłowym, kierownie ciągnikiem oraz innymi maszynami rolniczymi.
kontakt przez PUP - 2017-06-02 - Czarny Las (śląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - do 2 100 PLN

kierowanie samochodem dostawczym. zabepieczenie ładunku, kontrola dokumentacji przewozowej, stosowanie się do przeoisów prawa ruchu drogowego
kontakt przez PUP - 2017-05-11 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

KASJER- SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa i podawanie towaru dla klientów
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Sokołów Górny (świętokrzyskie)

MONTER KAS PANCERNYCH - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Mogilno (kujawsko-pomorskie)

HYDRAULIK - 997,4 PLN

wg. stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-19 - Lipsko (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 950 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów ukraińskich, udzielanie klientom ukraińskim informacji o produktach,obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku ukraińskim i rosyjskim
kontakt przez PUP - 2016-07-20 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

podawanie pustych tub na taśmociąg, wkładanie knotów parafinowych, odbieranie gotowych wyrobów
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Dzikowiec (dolnośląskie)

UKŁADACZ NAWIERZCHNI DROGOWYCH - od 1 850 PLN

układanie nawierzchni drogowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Zakopane (małopolskie)

ASYSTENT DO ADMINISTRACYJNO KADROWYCH - od 2 800 PLN

-pomoc przy ewidencjonowaniu kosztów,-rozliczanie pracownikow zx zaliczek,- przygotowanie dokumentów do księgowania.
kontakt przez PUP - 2017-05-24 - Spalice (dolnośląskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

nauka: murowania szczytów, kominów; montażu łaty, pokrycia folią układania dachówki, blachy z obróbkami. apoznanie się w jaki sposób przygotować drewno do pokrycia dachowego, jak wykonać elementy konstrukcji dachowej - metalowej .
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Rybie (wielkopolskie)

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)

MENEDŻER PRODUKTU (PRODUCT MANAGER) + ST PO WER - 997,4 PLN

- zarządznie platformami handlowymi firmy.
kontakt przez PUP - 2016-04-29 - Łódź (łódzkie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-08-09 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MURARZ - od 2 000 PLN

wzmoszenie budynków, jednorodzinnych
kontakt przez PUP - 2017-05-10 - Rogowo (kujawsko-pomorskie)

FLORYSTA - 997,4 PLN

Ekspozycja towaru, układanie wiązanek żywych i sztucznych, pielęgnicja kwiatów doniczkowych, obsługa kasy fiskalnej, utrzymanie porządku.
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Radomyśl Wielki (podkarpackie)