Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.03.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Złotoryja (dolnośląskie)

PRACOWNIK MYJNI - 997,4 PLN

zgodny z pr. stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Opoczno (łódzkie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Warszawa (mazowieckie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 1 750 PLN

-Rozładunek i przeładunek towarów wózkiem jezdniowym
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Krosno (podkarpackie)

SPRZEDAWCA -PRACE INTERWENCYJNE - do 1 850 PLN

sprzedaż art. przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Pelplin (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Grodków (opolskie)

PRACOWNIK BIUROWY/MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

oferta stazu:archiwizowanie dokumentów, obsługa urzadzen biurowych
kontakt przez PUP - 2016-02-11 - Piła (wielkopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (I) - od 1 850 PLN

dostarczanie towarów do klientów na terenie województwa małopolskiego oraz rozliczenie się z wykonanej pracy
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Wojnicz (małopolskie)

SPRZĄTACZKA/POMOC W KUCHNI - od 1 850 PLN

sprzątanie całego obiektu przedszkolnego - sal, łazienek, szatni, pomieszczeń biurowych, jadalni, utrzymywanie porządku w pomieszczeniach kuchennych, okresowe mycie okien, mycie naczyń (wyparzanie) oraz sprzętu kuchennego, pranie ręczników, ścierek kuchennych oraz odzieży ochronnej, praca od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00
kontakt przez PUP - 2016-08-02 - Pęcice (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 210 PLN

Prace porzadkowe w Urzędzie Miejskim w Nasielsku oraz w Zarządzie Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej
kontakt przez PUP - 2016-09-12 - Nasielsk (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta na stacji paliw
kontakt przez PUP - 2016-07-18 - Bobolice (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów budowlanych, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Orneta (warmińsko-mazurskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 1 650 PLN

Montaż szalunków systemowych, wykonanie deskowania indywidualnego, demontaż
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Łomianki (mazowieckie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 2 000 PLN

Prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie komputerowym, drukowanie etykiet i naklejek produkcyjnych, przygotowanie towaru pod zlecenie montażowe.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Bierawa (opolskie)

ROBOTNIK PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 1 850 PLN

produkcja drzwi na zlecenie firmy z Ukrainy
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Naterki (warmińsko-mazurskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

- kinezyterapia ( ćwiczenia czynne, ćwiczenia bierne, ćwiczenia wspomagane, ćwiczenia ogólnousprawniające),- fizykoterapia ( prądy TENS, DD, elektrostymulacja, jonoforeza),- masaż suchy,- hydroterapia kkg i kkd,- zabiegi kinezyterapeutyczne prowadzone z pacjentami,- ćwiczenia w odciążeniach, w odciążeniu z oporem, izomeryczne, - okłady cieplne,- masaż leczniczy,- ultradźwięki, laser, kino magnetyczne.
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Słupca (wielkopolskie)

POZOSTALI STOLARZE MEBLOWI I POKREWNI - od 1 850 PLN

prace proste zwiazane z przygoyowaniem elelmentów drewnianych do obróbki stolarskiej
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Opatów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bychawa (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 870 PLN

sprzątanie pomieszczeń w budynku poradni
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Lubartów (lubelskie)

ELEKTROMONTER (ELEKTRYK) ZAKŁADOWY - 997,4 PLN

zdobywanie doświadczenia zawodowego pod nadzorem brygadzisty elektromontera
kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Czarny Bór (dolnośląskie)

KURIER - od 1 850 PLN

Wykonywanie usług kurierskich, dostarczanie przesyłek, wypisywanie listów przewozowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Chotomów (mazowieckie)

OPERATOR MASZYN OGRODNICZYCH - od 1 850 PLN

Obsługuje maszyny i urządzenia do uprawy, pielęgnacji sadzonek truskawki. przygotowywanie maszyn ogrodniczych do pracy: przezbrajanie układu ciągnika w celu przystosowania go do współpracy z innymi maszynami, doczepianie maszyn, zawieszanie, zestawianie i zamocowywanie narzędzi i urządzeń, ustawianie i regulowanie. dokonywanie drobnych napraw i usuwanie awarii w warunkach polowych; czyszczenie i sortowanie sadzonek truskawki.
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Ostrowo (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY - od 5 000 PLN

realizowanie i koordynowanie działań w zakresie wsparcia sprzedaży; pozyskiwanie nowych klientów dla firmy; budowanie bazy klientów; realizowanie planów sprzedażowych; przygotowywanie ofert handlowych; obsługa klienta zagranicznego (z państw Azji)
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Pruszków (wielkopolskie)

ASYSTENT DYREKTORA - od 1 300 PLN

Asystowanie kierownikowi firmy, prowadzenie sekretariatu firmy, obsługa klientów, przygotowywanie ofert na rynki zagraniczne, współpraca, przygotowywanie dokumentów dla księgowości, zestawienia finansowe, analityczne, prowadzenie dokumentacji firmy, pracowników. Umowa zlecenie wraz ze składkami do ZUS, praca w niepełnym wymiarze, 84 godziny w miesiącu.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

RZEŹNIK - od 40 PLN

kutrowanie mięsa, wyrabianie oraz wypełnianie kiełbas, przestrzeganie zasad higieny pracy.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Gliwice (śląskie)

WULKANIZATOR - 997,4 PLN

wymiana opon, podstawowe zasady napraw samochodów np: wymiana klocków, tarcz
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Chłapowo (pomorskie)