Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Borysławice Kościelne kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Borysławice Kościelne, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: ....

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Borysławice Kościelne

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: wielkopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kolski

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Sienkiewicza 27, 62-600 Koło, powiat: kolski, woj: wielkopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: wielkopolskie

Powiat pracodawcy: kolski

Gmina pracodawcy: Koło

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koło

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kole

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.12.2015

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO ( REFUNDACJA ZATRUDNIENIA DO 30 R.Ż.) - od 1 850 PLN

Sporządzanie pism procesowych, analizaa orzecznictwa i piśmiennictwa prawnego, kontakt z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Koszalin (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA OBCEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ - od 1 850 PLN

nauczanie j. angielskiego w szkole
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Jarosław (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż art. spożywczych
kontakt przez PUP - 2016-06-20 - Bukowno (małopolskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

wykonywanie masaży i zabiegów
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Kołobrzeg (zachodniopomorskie)

HODOWCA ZWIERZĄT FUTERKOWYCH - od 12 PLN

wykształcenie bez znaczenia, min. 3-letnie doświadczenie, znajomość podstawowych zasad hodowli zwierząt futerkowych. Czynności związane z hodowlą zwierząt futerkowych w tym karmienie zwierząt, przesadzanie zwierząt i kontrolowanie zwierząt.
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Dębowiec (wielkopolskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY ST(REZERWA) - 997,4 PLN

- sprzedaż leków- przyjmowanie towarów- sporządzanie leków recepturowych- wykonywanie przesunięć międzymagazynowych
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Łódź (łódzkie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28, 122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Gdańsk (pomorskie)

KUCHARZ KUCHNI ORIENTALNEJ - do 2 300 PLN

Przygotowywanie dań kuchni orientalnej.
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Wrocław (dolnośląskie)

CUKIERNIK - od 1 850 PLN

dofin.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Kraków (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

- obsługa kasy fiskalnej- przyjmowanie towaru- dbanie o czystość sklepu- obsługa komputera- prowadzenie stoiska mięsnego
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Kamesznica (śląskie)

sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

sprzedaż internetowaI zmiana 09.00-17.00
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Mielec (podkarpackie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - 997,4 PLN

według wniosku
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Świdnica (dolnośląskie)

KUCHARZ - do 1 850 PLN

przygotowywanie posiłków
kontakt przez PUP - 2016-08-03 - Wschowa (lubuskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO NAKŁADANIA POWŁOK GALWANICZNYCH - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa i nadzorowanie urządzeń do nakładania powłok galwanicznych, kontrolowanie i utrzymywanie parametrów technologicznych poszczególnych operacji, zawieszanie, zdejmowanie i pakowanie detali; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe; Oferta przeznaczona jest dla osób zarejestrowanych w PUP w Lublińcu, posiadających II profil pomocy, w wieku do 30 roku życia. Osoby zainteresowane ofertą oraz spełniające wymagania mogą zgłaszać się po skierowanie na rozmowę z pracodawcą u doradców klienta.
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Pietrzaki (śląskie)

TYNKARZ K/M - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK CUKIERNIKA K/M - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 100 PLN

Utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami, pozyskiwanie nowych klientów wśród firm wietnamskich, promowanie firmy wśród wietnamskich klientów hurtowych i indywidualnych
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Jabłonowo (mazowieckie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 1 850 PLN

Pomoc w wypieku chleba
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Sępólno Krajeńskie (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 50+ - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Kłodawa (lubuskie)

SPRZEDAWCA - STAŻ - 997,4 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ, POMOC NABYWCY W WYBORZE TOWARU, PRZYGOTOWANIE PRODUKTÓW DO SPRZEDAŻY
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kędzierzyn-Koźle (opolskie)

KONSERWATOR - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Lelis (mazowieckie)

PRACOWNIK DO SPRAW OBSŁUGI KLIENTA - od 1 900 PLN

obsługa klienta na stacji paliw, oferta pracy skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku życia, II profil pomocy
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

Prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-07-13 - Pawłów (świętokrzyskie)

814U - KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

kompletowanie dokumentów księgowych, sprawdzanie poprawności, wprowadzanie do programu księgowego
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Radom (mazowieckie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - od 1 850 PLN

Kierowca samochodu ciężarowego
kontakt przez PUP - 2016-10-10 - Baczki (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed