Praca ASYSTENT BIURA (STAŻ FP) Polanów kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT BIURA (STAŻ FP)

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Nauka wykonywania prac biurowych i inne

Data publikacji: 2016-08-10

Lokalizacja: Polanów (zachodniopomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Polanów, powiat: koszaliński, woj: zachodniopomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT BIURA (STAŻ FP)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Polanów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: koszaliński

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Wykształcenie średnie/ wyższe,

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Racławicka 13, 75-620 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Koszalin

Gmina pracodawcy: Koszalin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Koszalin

Ulica pracodawcy: Racławicka

Numer budynku pracodawcy: 13

Profil działalności pracodawcy: produkcja gotowej karmy dla zwierząt

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KIEROWCA-OPERATOR MASZYN BUDOWLANYCH - od 1 850 PLN

dojazdy samochodami cieżarowymi specjalistycznymi wraz z sprzętem do miejsca wykonywania usług, np. wymiana lamp ulicznych.
kontakt przez PUP - 2016-03-08 - Żegoty (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Opoczno (łódzkie)

obsługa klienta w sklepie
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Ustroń (śląskie)

STAŻ-PRACOWNIK LOMBARDU-708 - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Namysłów (opolskie)

MURARZ - od 2 000 PLN

wykonywanie prac ogólnobudowlanych zgodnie z kwalifikacjami.
kontakt przez PUP - 2016-07-04 - Przyszowice (śląskie)

MONTER / SKŁADACZ OKIEN - od 1 400 PLN

Monter / składacz okien
kontakt przez PUP - 2016-12-19 - Kraśnik (lubelskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 1 850 PLN

PROWADZENIE CIĄGNIKA SIODŁOWEGO Z NACZEPĄ, ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARÓW, WSPÓŁPRACA ZE SPEDYTOREM, DBAŁOŚĆ O POWIERZONY SPRZĘT I DOKUMENTACJĘ, MIN.6 M-CY DOŚWIADCZENIA W TRANSPORCIE KRAJOWYM
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Jaryszów (opolskie)

DEKARZ - od 2 000 PLN

Prace dekarskie
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Prudnik (opolskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

fizjoterapia
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Tychy (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane, remontowe, prace na wysokości
kontakt przez PUP - 2016-04-25 - Lubowidz (pomorskie)

KOSMETYCZKA - do 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku zgodnie z art. 150f ustawy.Wykształcenie średnie; roczne doświadczenie; wykonywanie stylizacj paznokci; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice, ul. Jasna
kontakt przez PUP - 2016-08-30 - Gliwice (śląskie)

PROTETYK SŁUCHU - od 925 PLN

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE PROTETYKI SŁUCHU, DOBÓR SPRZEDAŻ APARATÓW SŁUCHOWYCH, WYMAGANIAWYKSZTAŁCENI MIN. ŚREDNIE, CERTYFIKAT LUB DYPLOM POTWIERDZAJĄCY KWALIFIKACJE
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Szczecin (zachodniopomorskie)

OPERATOR PRODUKCJI - do 1 850 PLN

prace przy linii produkcyjnej, kontrola jakości, monitorowanie prawidłowego procesu produkcji
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Piekary Śląskie (śląskie)

URZĘDNIK PODATKOWY - 997,4 PLN

kontrola wstępna tutułów wykonawczych oraz wniosków , wprowadzanie danych do aplikacji podatkowych, obsługa korespondencji, sporzadzanie projektów pism urzedowych, obsługa podatników, obsługa urzadzen biurowych
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Kutno (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - ROBOTY PUBLICZNE (SZPROTAWA) - od 1 000 PLN

prace gospodarcze na terenie miasta
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Szprotawa (lubuskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Obsługa klientai sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu stanowiącym załącznik do umowy o organizację stażuOrganizator stażu:Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.ul. Kasztanowa 18, Jarocin
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Jarocin (wielkopolskie)

FRYZJER DAMSKI - 997,4 PLN

usługi fryzjerskie
kontakt przez PUP - 2017-01-31 - Nowy Glinnik (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-06-01 - Złotów (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów, utrzymanie porządku, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-10-28 - Brwinów (mazowieckie)

PRACOWNIK OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia.Obsługa biura auto-szkoły. Zapisywanie na kurs. Przyjmowanie wpłat, prowadzenie dokumentacji szkolenia.
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Łódź (łódzkie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

szlifowanie i obróbka otworów walcowych i stożkowych
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Mława (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Proste prace nie wymagające specjalnego przygotowania, obsługa urządzeń mechanicznych typu kosiarka, podkaszarka, piła spalinowa.
kontakt przez PUP - 2016-09-16 - Truskaw (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW (PROJECT SPECIALIST) - od 7 000 PLN

udział w projektach
kontakt przez PUP - 2017-06-22 - Poznań (wielkopolskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-04-11 - Ciechanów (mazowieckie)

FRYZJER - 997,4 PLN

praca z klientem - strzyżenie, koloryzacja
kontakt przez PUP - 2017-03-29 - Kraśnik (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - do 2 010 PLN

przewóz towarów, załadunek, rozładunek, drobne baprawy samochcodu podczas przewozu towarów
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Żdżary (lubelskie)

PAKOWACZ - od 12,4 PLN

Pakowanie produktów mięsnych metkowanie i etykietowanie
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Sosnowiec (śląskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji firmy, odbieranie telefonów, dekretowanie faktur, obsługa kasy.
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Porażyn (wielkopolskie)

Wybierz miejscowość