Praca ARCHITEKT Sulechów kontakt przez PUP

Stanowisko: ARCHITEKT

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: wg stanowiska

Data publikacji: 2016-03-23

Lokalizacja: Sulechów (lubuskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Sulechów, powiat: zielonogórski, woj: lubuskie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ARCHITEKT

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Sulechów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubuskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: zielonogórski

Zawód: architekt

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), budowlane

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: wykształcenie wyższe budownictwo

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Sienkiewicza 9, 65-443 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: lubuskie

Powiat pracodawcy: m. Zielona Góra

Gmina pracodawcy: Zielona Góra

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zielona Góra

Ulica pracodawcy: Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: architekt

Podobne oferty pracy

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 860 PLN

pakowanie produktów do wysyłki
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Trzebinia (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

odśnieżanie i zwalczanie śliskości
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Pisz (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - do 2 000 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Osiek (małopolskie)

MONTER SIECI I URZĄDZEŃ TELEKOMUNIKACYJNYCH - od 2 000 PLN

Wykonywanie instalacji telekomunikacyjnych i teleinformatycznych.
kontakt przez PUP - 2017-08-30 - Pajęczno (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY- RYNKI WSCHODNIE - do 1 100 PLN

Wykształcenie wyższe; min. 2 lata doświadczenia w zakresie sprzedaży na rynkach wschodnich; biegła znajomość j. rosyjskiego, komunikatywna znajomość j. angielskiego; prawo jazdy kat. B; znajomość procedur eksportowych; Zakres obowiązków: obsługa dotychczasowych klientów i aktywne pozyskiwanie nowych w krajach byłego bloku wschodniego; administracja zamówień klientów; sporządzanie ofert i kalkulacji; jedna zmiana; miejsce pracy: Gliwice
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Gliwice (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 500 PLN

sprzedaż hurtowa towarów, zamawianie towarów od handlowców wietnamskich oraz z Wietnamu, prowadzenie negocjacji z kontrahentami pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2017-03-21 - Jabłonowo (mazowieckie)

BRYGADZISTA BRYGADY BETONIARSKIEJ - od 3 000 PLN

Rozdzielenie zadań i kontrola ich wykonywania, organizacja pracy, rozliczanie pracowników z przepracowanych godzin. Praca na pełnye etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Pruszków (mazowieckie)

MŁODSZY REFERENT - 997,4 PLN

młodszy referent / nabór staż do 30 r. ż. PO WER
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Pabianice (łódzkie)

MONTER PROWADZĄCY - 1 750 - 4 000 PLN

Prowadzenie prac związanych z produkcją konstrukcji stalowych i aluminiowych jachtów
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Gdańsk (pomorskie)

POKOJOWA - 997,4 PLN

Sprzątanie pokoi
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Ciechocinek (kujawsko-pomorskie)

POMOC NAUCZYCIELA - od 2 050 PLN

Przyjmowanie dzieci do Przedszkola, czynne uczestniczenie w zabawach i zajęciach pedagogicznych w Przedszkolu, dbanie o higienę i bezpieczeństwo dzieci, utrzymanie czystości i porządku w Przedszkolu, przekazywanie osobom uprawnionym do odbioru dzieci z Przedszkola, wykonywanie innych poleceń przełożonego zgodnie z obowiązującymi przepisami.
kontakt przez PUP - 2017-07-03 - Głogów (dolnośląskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 500 PLN

Transport towarów, zabezpieczenie ładunku, ładowanie towaru do samochodu. Praca na terenie Polski i UE.
kontakt przez PUP - 2017-06-21 - Kraków (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

roboty budowlane wykończeniowe
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Nużewo (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY - od 3 300 PLN

Oferta dla osób do 30 roku życia. Pozyskiwanie nowych klientów, realizacja wyznaczonych planów spzredażowych, przygotowanie ofert handlowych, monitorowanie potencjału klientów na danym rynku, analiza rynku konkurencji. Kształtowanie, promowanie wizerunku firmy, ukierunkowanie na realizację zadań, osiągnięcie celów.
kontakt przez PUP - 2017-04-10 - Łódź (łódzkie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

Przyjmowanie towarów, obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, wykładanie towarów w sklepie, utrzymanie czystości na terenie sklepu, staż w godz. 6.00-14.00; 14.00-22.00 do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Płock (mazowieckie)

PRACOWNIK DZIAŁU MARKETINGU - 997,4 PLN

NAUA: OBSŁUGI PROGRAMU CDN-XL, WYSTAWIANIA DOKUMENTÓW ZAMÓWIEŃ I SPRZEDAŻY, SPORZĄDZANIA ZAPYTAŃ OFERTOWYCH I OFERT HANDLOWYCH. WSPIERANIE PROCESU SPRZEDAŻY. WSPIERANIE STRATEGII MARKETINGOWEJ FIRMY.
kontakt przez PUP - 2017-03-09 - Sompolno (wielkopolskie)

RECEPCJONISTA / KELNERKA - od 1 850 PLN

obsługa recepcji, pomoc w obsłudze imprez
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Łubowo (zachodniopomorskie)

POMOC KUCHENNA (ROBOTY PUBLICZNE) - od 2 200 PLN

osoby zarejestrowane z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Zabrze (śląskie)

SZWACZKA - od 1 850 PLN

SZYCIE
kontakt przez PUP - 2016-10-20 - Ziębice (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 1 850 PLN

Obserwacje i obchody chronionego obiektu, kontrola ruchu osobowego.
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Suwałki (podlaskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji, sporządzanie oraz przygotowywanie dokumentacji, organizacja zapotrzebowania w mat. biurowe.
kontakt przez PUP - 2017-07-21 - Sadki (kujawsko-pomorskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

Prace pomocnicze przy noszeniu cegieł i zaprawy murarskiej na budowie. Wnoszenie na rusztowania materiałów budowlanych do elewacji, tynków, zapraw, klejenie, dociepleń.Sala D
kontakt przez PUP - 2017-07-10 - Wrocław (dolnośląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - do 1 850 PLN

Sprzedaż towaru, rozpoczynanie współpracy i utrzymanie kontaktu z klientami
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Lubawa (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA DO CENTRUM DYSTRYBUCYJNEGO - do 15 PLN

sprzątanie pomieszczeń, toalet, korytarzy w cetrum dystrybujcyjnym LIDL.
kontakt przez PUP - 2017-06-29 - Rusocin (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

obsługa klienta, przygotowywanie ofert i prezentacji, przyjmowanie dostaw towarów, obsługa kasy, programu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Skoczów (śląskie)