Praca APLIKANT ADWOKACKI Białystok kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: -

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: APLIKANT ADWOKACKI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Białystok

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podlaskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Białystok

Zawód: adwokat

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 06.09.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Pogodna 63/1, 15-365 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: m. Białystok

Gmina pracodawcy: Białystok

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Białystok

Ulica pracodawcy: Pogodna

Numer budynku pracodawcy: 63/1

Profil działalności pracodawcy: kancelaria adwokacka

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Białymstoku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: adwokat

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

OPERATOR MASZYN LEŚNYCH - od 1 850 PLN

obsługa sprzętu leśnego, naprawa i konserwacja powierzonego sprzętu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Sułów (lubuskie)

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY - od 2 780 PLN

Tworzenie ofert handlowych, realizowanie planów sprzedażowych, pozyskiwanie nowych klientów, analizowanie rynku i ofert konkurencji, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi partnerami handlowymi.
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Bronisze (mazowieckie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc przy przygotowywaniu posiłków, dbanie o czystość kuchni, inne prace zlecone w ramach funkcjonowania kuchni, obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Lipusz (pomorskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa klienta .Przyjęcie i wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Nysa (opolskie)

MURARZ - do 1 000 PLN

wykształcenie zawodowe, staż pracy min. 2 lata, uprawnienia do pracy na wysokości, wznoszenie ścian z materiałów budowlanych,
kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Słupno (mazowieckie)

HANDLOWIEC - od 1 860 PLN

aktywne pozyskiwanie klientów. budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
kontakt przez PUP - 2016-05-30 - Malbork (pomorskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 2 300 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-26 - Białystok (podlaskie)

MECHANIK - 997,4 PLN

- przygotowywanie stanowiska pracy- zamawianie opon- przygotowywanie " wanny"-przygotowywanie zamówień- wymiana kół
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Świebodzin (lubuskie)

KONTROLER JAKOŚCI - do 2 000 PLN

segregacja warzyw, polerowanie, pakowanie, kontrola jakościowa, prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2017-04-12 - Czarnowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - 997,4 PLN

wg. progamu
kontakt przez PUP - 2017-03-14 - Surminy (warmińsko-mazurskie)

FREZER - do 1 850 PLN

frezowanie elementów meblowych
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Głuchów (podkarpackie)

POSADZKARZ - od 1 750 PLN

Pracee związane z przygotowywaniem i montażem wykładzin,płytek paneli.
kontakt przez PUP - 2015-12-23 - Piotrowice (lubelskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 000 PLN

pozyskiwanie klientów spoza Unii Europejskiej, znajomość branży motoryzacynej
kontakt przez PUP - 2016-06-02 - Łazy (mazowieckie)

PIASKARZ - od 2 000 PLN

Piaskowanie.
kontakt przez PUP - 2017-03-27 - Dobrodzień (opolskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

przygotowanie i wydawanie posiłków, utrzymanie czystości w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-18 - Pińczów (świętokrzyskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg. załącznika nr 1 do umowy
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Czarnków (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - do 2 400 PLN

Praca polega na komplementacji zamówień dla kontrahenta. Praca na umowe zlecenie na czas nieokreślony.
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Kobierzyce (dolnośląskie)

REFERENT DO SPRAW KSIĘGOWYCH - 997,4 PLN

zawarty w programie stażu
kontakt przez PUP - 2017-02-03 - Tczew (pomorskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 850 PLN

Obsługa sekretariatu, kontakt z klientami, organizacja pracy biura i pracowników administracyjnych, prace biurowe, obsługa komputera
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - do 1 100 PLN

Czytanie i analiza dokumentacji technicznej. Tynkowanie tynkiem gipsowym. Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Doświadczenie zawodowe 2 lata na ww. stanowisku. Znajomość języka rosyjskiego lub ukraińskiego. Umiejętność pracy z tynkami gipsowymi.
kontakt przez PUP - 2016-02-23 - Ząbki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA- PROJEKTANT - 997,4 PLN

Sprzedawca- projektant
kontakt przez PUP - 2016-02-01 - Ostrowiec Świętokrzyski (świętokrzyskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

- analiza potrzeb klienta- analiza rynku oraz wyszukiwanie alternatywnych produktów- wybór optymalnej oferty dla klienta- prezentacja przygotowanej oferty dla klienta
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Krosno (podkarpackie)

oferta stażu
kontakt przez PUP - 2016-08-25 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA M/K - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK/ MONTER ROZDZIELNIC ELEKTRYCZNYCH - od 2 309 PLN

Pomoc przy montażu rozdzielnic elektycznych.
kontakt przez PUP - 2016-12-27 - Piekary (małopolskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY POSIŁKI TYPU FAST FOOD - 2 300 - 2 600 PLN

Przygotowywanie posiłków typu fas food tj. kebaby, praca na kuchni według standardów sieci, kontrola terminu przydatności, obsługa stosownych urządzeń, wykonywanie czynności porządkowych, sprzedaż posiłków.
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

1. Szykowanie towaru na sklepy.2. Załadunek i rozładunek towarów.3. Sprzątanie magazynu.4. Metkowanie i oklejanie towarów.5. Szykowanie towarów do wysyłek.6. Sprawdzanie dostaw.
kontakt przez PUP - 2017-01-20 - Skromnica (łódzkie)

OPERATOR EKOLOGICZNEJ AUTO- MYJNI PAROWEJ - 997,4 PLN

Mycie, konserwacja, pranie auto tapicerek. Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, prawo jazdy kat B.
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Rumia (pomorskie)