Praca APARATOWY ROZLEWU PIWA (STAŻ) Zabrze kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: APARATOWY ROZLEWU PIWA (STAŻ)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Zabrze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Zabrze

Zawód:
operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
zdolności manualne, znajomość podstaw mechaniki, aktualna książeczka sanepidowska

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
skierowanie z PUP Zabrze, kontakt wyłącznie osobisty u doradcy klienta

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Zabrze

Gmina pracodawcy: Zabrze

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zabrze

Adres strony pracodawcy: www.vanpur.com

Ulica pracodawcy: Pl. Krakowski

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Pomoc w kuchni, utrzymanie porządku w miejscu pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-13 - Zamość (lubelskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Kurzętnik (warmińsko-mazurskie)

POMOC APTECZNA - od 1 750 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Prowadzenie rejestrów, przyjmowanie interesantów, obsługa urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI GARMAŻERYJNEJ - od 1 850 PLN

praca przy produkcji: krokiety, galaretki wieprzowe, paszteciki, gołabki
kontakt przez PUP - 2016-11-28 - Poraj (śląskie)

MASARZ - od 4 200 PLN

rozbiór mięsa wieprzowego
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Niemica (zachodniopomorskie)

DIAGNOSTA LABORATORYJNY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Słupsk (pomorskie)

POMOCNIK BLACHARZA SAMOCHODOWEGO - od 1 850 PLN

przygotowanie części karoserii oraz samochodów do dalszej naprawy tj. malowanie, naprawamechaniczna, dowóz samochodów do lakierni na lawecie; doświadczenie jako pomocnik blacharza
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Krośnica (opolskie)

POMOCNIK OPERATORA - do 2 000 PLN

Pomoc dla operatora, przygotowanie materiału do produkcji, nadzór nad pracą maszyny, pakowanie przesyłek
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń hotelowych (pokoi, łazienek, korytarzy), uzupełnianie minibarów w pokojach
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Tarnów (małopolskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Warszawa (mazowieckie)

FLORYSTA - od 2 000 PLN

WYKONYWANIE I PRZYJOWANIE ZAMÓWIEŃ, SPRZEDAŻ ART. , ZAMAWIANIE I PRZYJMOWANIE TOWARÓW, DORADZTWO W ZAKRESIE ZAMÓWIE, WYKONYWANIE BUKIETÓW, WIĄZANEK, STROIKÓW ORAZ INNYCH DEKORACJI KWIATOWYCH I OZDOBNYCH, KONTAKT Z KLIENTAMI
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Krotoszyce (dolnośląskie)

LABORANT - 997,4 PLN

zgz programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Głogów (dolnośląskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 000 PLN

Naprawa pojazdów, naprawa pomp wtryskowych, turbosprężarek
kontakt przez PUP - 2016-03-09 - Wijewo (wielkopolskie)

POMOC WYCHOWAWCY ŚWIETLICY - 997,4 PLN

Wykonywanie pracy zgodnie z przepisami i zasadami bhp oraz stosowanie się do wydanych poleceń i wskazówek w tym zakresie wydanych przez przełożonego, pomoc w opiece nad dziećmi przebywajacymi w swietlicy szkolnej, pomoc w organizacji wszystkich zajęć oraz realizacji planu opiekuńczo-wychowawczego świetlicy szkolnej
kontakt przez PUP - 2017-02-21 - Przeczyce (śląskie)

PROKURENT - od 1 500 PLN

zastępowanie prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami wietnamskimi, przygotowywanie, negocjowanie podpisywanie umów handlowych w języku wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRASOWCZKA/PRACOWNIK PRALNI - od 2 900 PLN

Prasowanie odzieży, foliowanie odzieży, obsługa maszyn pralniczych
kontakt przez PUP - 2016-11-02 - Kraków (małopolskie)

STAŻ - SERWISANT - 997,4 PLN

naprawa, serwis wag, urządzeń pomiarowych, kas fiskalnych, odbiór paczek, zapoznanie się z produktami i polityką firmy, kontakty z klientami
kontakt przez PUP - 2017-01-19 - Chorzów (śląskie)

ZASTĘPCA KOORDYNATORA DO SPRAW OBSŁUGI CUDZOZIEMCÓW - od 2 500 PLN

Organizowanie i koordynowanie działań w oddziale firmy, zarządzanie grupą pracowników produkcyjnych, prace administracyjno - biurowe, kontakt i wymiana informacji z centralą firmy, inne nie wymienione powyżej zlecone przez bezpośredniego przełożonego
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Tczew (pomorskie)

OPERATOR WIELOPIŁY - od 1 850 PLN

Obsługa wielopiły tarczowej - możliwość przyuczenia.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Stróżewice (wielkopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Przyjmowanie, wydawanie towaru, dbanie o stany magazynowe.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Kielce (świętokrzyskie)

OPERATOR DTP/INTROLIGATOR - od 2 000 PLN

Przygotowanie plików do druku, obsługa maszyn introligatorskich, klejenie, sortowanie, pakowanie wyrobów gotowych.
kontakt przez PUP - 2017-02-16 - Glinno (wielkopolskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - POMOC NAUCZYCIELA REF. KOSZTÓW WYPOSAŻ. LUB DOPOSAŻ. STANOWISKA PRACY DLA SKIER. BEZROBOTN. - od 1 850 PLN

opieka nad dziećmi, utrzymanie w czystości pomieszczeń przedszkola
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Żagań (lubuskie)

BARMAN - 997,4 PLN

zgodnie programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 2 000 PLN

OBSŁUGA PROSTYCH MASZYN I URZĄDZEŃ. PRACE MAGAZYNOWE I INNE
kontakt przez PUP - 2017-01-10 - Szklary-Huta (dolnośląskie)

POSADZKARZ - od 14 PLN

Wykonywanie posadzek, podłóg (układanych i wylewach) z różnych materiałów, wykonywanie podkładów i izolacji, przygotowanie materiałów. Praca 20 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Pruszków (wielkopolskie)