Praca ANKIETER Wodzisław Śląski kontakt przez OHP

Miejsce pracy:
Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie kampanii informacyjnej wyglądu numeracji domu/ posesji wraz z ich sprzedażą (zbieranie zamówień)

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 15 - 20 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
system wynagrodzenia prowizyjny, elastyczne godziny pracy

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wodzisław Śląski

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 15 - 20 PLN

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
komunikatywność, kultura osobista, ukończone 17 lat

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Wodzisław Śląski

Zamkowa 5, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Wymagane dokumenty aplikacyjne: dowód osobisty

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Wodzisław Śląski

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wodzisław Śląski

Ulica pracodawcy: Zamkowa

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Wodzisław Śląski

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

KELNER, KUCHARZ, SZEF KUCHNI - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów, przyjmowanie i realizacja zamówień
kontakt przez OHP - 2016-04-04 - Tokarnia (świętokrzyskie)

ULOTKOWICZ - od 12 PLN

roznoszenie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Polski Konopat (kujawsko-pomorskie)

INWENTARYZATOR - do 13 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2017-03-09 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

MECHANIK MASZYN - od 1 850 PLN

Naprawa maszyn, diagnoza i usuwanie usterek, kontrola pracy maszyn, dokonywanie przeglądów planowych i biezących, konserwacja.
kontakt przez OHP - 2016-10-24 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA - do 1 850 PLN

Sprzątanie ręczne i maszynowe powierzchni przemysłowych.
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Żory (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 12 PLN

Praca przy produkcji części samochodowych. Obsługa maszyn.
kontakt przez OHP - 2016-07-27 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 10 PLN

Ochrona mienia i obiektu na terenie placówki handlowej
kontakt przez OHP - 2016-02-15 - Sosnowiec (śląskie)

FREZER - od 1 850 PLN

Wymagane doświadczenie na stanowisku frezera. Wynagrodzenie do ustalenia podczas rozmowy z pracodawcą. Kontakt telefoniczny z pracodawcą.
W-TECH WENGERSKI ROMAN - 2016-04-18 - Radlin (śląskie)

ZBROJARZ - od 3 000 PLN

Wykonywanie zbrojenia
TEX-BUD Grzonka Dawid - 2016-02-12 - Wodzisław Śląski (śląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

ślusarz
kontakt przez OHP - 2016-11-22 - Branice (opolskie)

HOST/ESSA - do 11 PLN

Hostessa
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KOLPORTER ULOTEK - 9 - 11 PLN

Roznoszenie ulotek reklamowych do domków jednorodzinnych oraz mieszkań w blokach
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO - 4 000 - 4 500 PLN

Transport towarów na terenie Polski
MMA Sp. z o.o. - 2016-06-22 - Wodzisław Śląski (śląskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 1 850 PLN

INDYWIDUALNE I GRUPOWE PORADY ZAWODOWE ITP.
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 13 PLN

SPRZĄTANIE W BIEDRONCE NA UL. MICKIEWICZA W KARTUZACH
kontakt przez OHP - 2017-03-02 - Kartuzy (pomorskie)

STOLARZ - od 2 775 PLN

obróbka, montaż, okuwanie i naprawa produktów drewnianych i drewnopodobnych.
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI/PPP ŁAŃCUT - od 12,5 PLN

prace produkcyjne w firmie motoryzacyjnej zajmującej se produkcją szyb samochodowych
kontakt przez OHP - 2016-05-25 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KONTROLER/KA JAKOŚCI - od 12 PLN

Kontrola jakości części samochodowych + drobne prace produkcyjne
kontakt przez OHP - 2016-01-11 - Tychy (śląskie)

PRACOWNIK LINII PRODUKCYJNEJ - od 1 850 PLN

Pakowanie produktów na linii produkcyjnej. Pracownik przetwórstwa rybnego.
kontakt przez OHP - 2016-12-01 - Chojnice (pomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2016-12-15 - Pszów (śląskie)

FLORYSTA - od 1 850 PLN

wykonywanie wiązanek kwiatowych na indywidualne zamówienia
kontakt przez OHP - 2016-10-12 - Rybnik (śląskie)

PAKOWACZ WYROBÓW CUKIERNICZYCH - od 2 100 PLN

Pakowanie wyrobów gotowych do opakowań, zaklejanie, dbanie o czystość w miejscu pracy, przestrzeganie zasad BHP
kontakt przez OHP - 2017-03-08 - Brzeg (opolskie)

OSOBA DO TELEFONICZNEGO UMAWIANIA SPOTKAŃ - od 13 PLN

telefoniczne umawianie spotkań
kontakt przez OHP - 2017-01-13 - Chełm (lubelskie)

INWENTARYZATOR - od 11,5 PLN

LICZENIE TOWARU NA TERENIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH PRZY POMOCY SKANERÓW PRZEMYSŁOWYCH
kontakt przez OHP - 2016-04-15 - Gdańsk (pomorskie)

DIETETYK - od 1 850 PLN

Prowadzenie terapii dietetycznej, dobór odpowiednio zbilansowanej diety.
RATAJCZAK-KUBIAK ELŻBIETA Centrum Ortodoncji i Medycyny Estetycznej - 2016-09-27 - Wodzisław Śląski (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 950 PLN

odbieranie towaru, układanie w magazynie, składanie mebli na wystawę sklepową
kontakt przez OHP - 2017-02-16 - Jabłonka (małopolskie)

PRACOWNIK HALI MARKETU BUDOWLANEGO - od 10 PLN

Wykładanie towarów w markecie budowlanym
kontakt przez OHP - 2016-07-26 - Bytom (śląskie)

PRACOWNIK INWENTARYZACJI - od 15,6 PLN

obsługa urządzeń do skanowania, liczenie towarów w sklepach sieci handlowych
kontakt przez OHP - 2017-03-16 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

INWENTARYZATOR - od 10 PLN

liczenie towaru, skanowanie za pomocą skanera
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

KOMENDANT ŚRODOWISKOWEGO HUFCA W DĄBRÓWCE DOLNEJ - od 3 360 PLN

komendant w SHP- kierowanie jednostką opiekuńczo- wychowawczą
kontakt przez OHP - 2017-01-11 - Dąbrówka Dolna (opolskie)