Praca ANKIETER TERENOWY (O) Tarnów ATMOTERM SPÓŁKA AKCYJNA

Stanowisko: ANKIETER TERENOWY (O)

Wynagrodzenie: do 1 500 PLN

Zakres obowiązków: przeprowadzanie badania w terenie (krótka ankieta nt. ogrzewania) oraz wprowadzenie danych do narzędzia informatycznego

Data publikacji: 2016-06-16

Lokalizacja: Tarnów (małopolskie)

Pracodawca: ATMOTERM SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy:
-, 33-100 Tarnów, powiat: m. Tarnów, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie badania w terenie (krótka ankieta nt. ogrzewania) oraz wprowadzenie danych do narzędzia informatycznego

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 1 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
wynagrodzenie ok. 1500 zł brutto/3 tygodnie - zależne od liczby godzin

Nazwa stanowiska: ANKIETER TERENOWY (O)

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Tarnów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Tarnów

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Tarnów

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 1 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywnoć, wysoka kultura osobista, rzetelność, skrupulatność, zaangażowanie. Praca w Tarnowie w godzinach dowolnych (ok. 20 godzin/tyg.); przeprowadzanie badania w terenie (krótka ankieta nt. ogrzewania) oraz wprowadzenie danych do narzędzia informatycznego; wynagrodzenie ok. 1500 zł brutto/3 tygodnie - zależne od liczby godzin. Kontakt: ATMOTERM SPÓŁKA AKCYJNA, tel. 606 548 679, e-mail: rekrutacja (at) atmoterm.pl

Nazwa pracodawcy: ATMOTERM SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Tarnów

Gmina pracodawcy: Tarnów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tarnów

Ulica pracodawcy: -

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 16.06.2016