Praca ANKIETER Rybnik kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Ankietowanie osób na terenie miasta Rybnika

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7 zł za godzinę

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Czerwionka - Leszczyny

Ks.Pojdy 35, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: rybnicki

Gmina pracodawcy: Czerwionka-Leszczyny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czerwionka-Leszczyny

Ulica pracodawcy: Ks.Pojdy

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Czerwionka - Leszczyny

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 12 PLN

ROZNOSZENIE ULOTEK W PARKU HANDLOWYM
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - od 1 600 PLN

brak danych
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Ołtarzew (mazowieckie)

INWENTARYZATOR - 10 - 12 PLN

liczenie towaru
kontakt przez OHP - 2016-03-15 - Leszno (wielkopolskie)

DORADCA DS. ODSZKODOWAŃ - od 3 200 PLN

Wymagane prawo jazdy kat. B, znajomość obsługi komputera i internetu, znajomość technik sprzedaży, wykształcenie średnie. Charakterystyka pracy: dotarcie i obsługa osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, w pracy, sporządzanie z klientem dokumentacji potrzebej do prowadzenia sprawy i obsługa posprzedażowa. Aplikacje przesyłać e-mailem na adres e.kus (at) auxilia.pl.
Auxilia S.A. - 2015-11-09 - Rybnik (śląskie)

KASJER - od 12 PLN

Obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta.
kontakt przez OHP - 2016-06-23 - Katowice (śląskie)

KASJER/KA - MAKRO - od 9 PLN

- obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych
kontakt przez OHP - 2016-04-07 - Słupsk (pomorskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - 10 - 12 PLN

obsługa kasy fiskalnej, uzupełnianie towaru, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-04-14 - Mielno (zachodniopomorskie)

SPAWACZ - od 12 PLN

obróbka metalowych rzeczy ślusarsko spawalniczych
kontakt przez OHP - 2016-03-01 - Sanok (podkarpackie)

ANKIETER -POMIARY RUCHU - od 10 PLN

POMIARY RUCHU DROGOWEGO NA SKRZYŻOWANIACH TERMINY: 14-15, 20-22, 27-29 WRZEŚNIA
kontakt przez OHP - 2016-09-21 - Gdynia (pomorskie)

RZEŹNIK/POMOCNIK RZEŹNIKA - od 10 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez OHP - 2016-07-07 - Iława (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - 2 200 - 2 400 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów oraz dbałość o ich właściwe rozmieszczenie, prowadzenie prostych czynności związanych z gospodarka magazynową
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

ŚLUSARZ MONTER - od 1 850 PLN

Wymagana umiejętność czytania rysunku technicznego, doświadczenie zawodowe. Wynagrodzenie do uzgodnienia podczas rozmowy z pracodawcą. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
SOLDAR Marcin Malcher - 2016-08-23 - Rybnik (śląskie)

POMOCNIK KLIENTA W HURTOWNI - od 12 PLN

wykładanie towaru na półki, doradzanie klientom co wybrać, pomóc klientom w sklepie i pozostałym pracownikom
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Zielona Góra (lubuskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i kontrolowanie dostaw, dbanie o właściwy obieg dokumentów, kontrola zgodności cen itp.
kontakt przez OHP - 2016-03-10 - Bukowno (małopolskie)

PAKOWACZ/KA - od 12 PLN

Pakowanie plastrów higienicznych i kontrola jakości produktu.
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Wrocław (dolnośląskie)

KASJER-SPRZDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientaTowarowanieprzyjmowanie dostawutrzymanie porządku
kontakt przez OHP - 2016-04-06 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI (OPERATOR MASZYN) - od 12 PLN

Prace produkcyjne, obsługa maszyn
kontakt przez OHP - 2016-07-25 - Czeladź (śląskie)

STOLARZ PCW (KIETRZ, GŁOGÓWEK) - od 2 057 PLN

- odczytywanie dokumentacji technicznej, - nadzorowanie pracy maszyn , - obsługa komputera, - przygotowanie i zabezpieczenie materiałów, - wykonywanie ręcznej i mechanicznej obróbki, - szklenie stolarki okiennej i drzwiowej, - kontrola jakości
kontakt przez OHP - 2016-07-19 - Kietrz (opolskie)

MAGAZYNIER - OFERTA PRACY DLA OSÓB ZE STATUSEM "UCZĄCY SIĘ" - 11 - 12 PLN

załadunek, wyładunek, kompletacja towaru, realizacja zamówień, wykładanie towaru
kontakt przez OHP - 2016-05-12 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

Wykształcenie zawodowe, kierunek budownictwo, 3 letnie doświadczenie w układaniu kostki brukowej, znajomość języka rosyjskiego. Praca na terenie Rybnika. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
BUDMAR MARCIN HERDZIN - 2016-01-04 - Rybnik (śląskie)

ANKIETER - 21 - 28 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: przeprowadzanie ankiet z klientami sklepu JYSKWYMAGANIA:Wykształcenie średnie, miła aparycja
ADECCO POLAND SP. Z O.O. - 2016-06-07 - Lubliniec (śląskie)

MONTER/ELEKTROMONTER - od 2 200 PLN

- montaż urządzeń zgodnie z dokumentacją techniczną,- obsługa i konserwacja elektronarzędzi,- dbałość o wysoką jakość montowanych urządzeń.
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Szczecin (zachodniopomorskie)

PERSONEL POMOCNICZY - KASJER/SPRZEDAWCA - od 9 PLN

- Obsługa kasy- Obsługa klienta zgodnie z obowiązującymi zasadami - Dbanie o porządek na stanowisku pracy
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Tarnowskie Góry (śląskie)

ELEKTRYK-AUTOMATYK UTRZYMANIA RUCHU - 2 800 - 4 000 PLN

Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanymi harmonogramami, diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych, zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn, urządzeń i instalacji produkcyjnych, rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu
kontakt przez OHP - 2016-10-10 - Tychy (śląskie)

POMOCNIK W MAGAZYNIE I SERWISIE - do 12 PLN

• przeglądy zerowe urządzeń• drobne naprawy• pakowanie paczek w magazynie• dbałość o porządek w magazynie i na terenie przyległym• odbiór i dowóz towaru
kontakt przez OHP - 2016-11-07 - Bielsko-Biała (śląskie)

ANKIETER.POMIAROWIEC - od 12 PLN

liczenie i ankietowanie pasażerów w komunikacji miejskiej
kontakt przez OHP - 2016-04-01 - Legnica (dolnośląskie)

MONTER/PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

montaż podzespołów elektronicznych
kontakt przez OHP - 2016-02-02 - Biskupice Podgórne (dolnośląskie)

PRACOWNIK OCHRONY - od 14 PLN

Ochrona obiektu (handlowy, biurowy, produkcyjny, logistyczny, mieszkaniowy).
kontakt przez OHP - 2016-10-07 - Wrocław (dolnośląskie)

POMOC KUCHENNA - od 14 PLN

pomoc w przygotowywaniu posiłków
kontakt przez OHP - 2016-06-03 - Zambrów (podlaskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

prace magazynowe, składowanie produktów,
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Namysłów (opolskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed