Praca ANKIETER Rybnik kontakt przez OHP

Stanowisko: ANKIETER

Wynagrodzenie: od 7 PLN

Zakres obowiązków: Ankietowanie osób na terenie miasta Rybnika

Data publikacji: 2016-04-08

Lokalizacja: Rybnik (śląskie)

Pracodawca: kontakt przez OHP

Miejsce pracy: Rybnik, powiat: m. Rybnik, woj: śląskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 7 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 7 zł za godzinę

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rybnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Rybnik

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 7 PLN

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Czerwionka - Leszczyny

Ks.Pojdy 35, 44-238 Czerwionka-Leszczyny, powiat: rybnicki, woj: śląskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: rybnicki

Gmina pracodawcy: Czerwionka-Leszczyny

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Czerwionka-Leszczyny

Ulica pracodawcy: Ks.Pojdy

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Czerwionka - Leszczyny

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Podobne oferty pracy

KOLPORTER ULOTEK REKLAMOWYCH - do 8 PLN

- rozdawanie ulotek w centrum Katowic- rozwieszanie plakatów- wkładanie ulotek za wycieraczki samochodów
kontakt przez OHP - 2017-02-07 - Katowice (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - PAKOWANIE HERBAT - od 13 PLN

pakowanie herbat, składanie kartonów, proste prace manualne
kontakt przez OHP - 2017-07-19 - Chorzów (śląskie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 000 PLN

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTÓW W ZAKRESIE USŁUG POCZTOWYCH I FINANSOWYCH, AKTYWNA SPRZEDAŻ USŁUG I TOWARÓW HANDLOWYCH, UDZIELANIE INFORMACJI O ŚWIADCZONYCH USŁUGACH, KSZTAŁTOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU POCZTY POLSKIEJ W TYM DBAŁOŚĆ O ESTETYKĘ STANOWISKA PRACY
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Kartuzy (pomorskie)

KASJER - 9 - 9,5 PLN

Rozliczenie ze sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-04-26 - Katowice (śląskie)

POMOCNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

wykonywanie prac budowlanych pod nadzorem
kontakt przez OHP - 2017-06-21 - Zabrze (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 800 PLN

prawidłowe przygotowanie towaru celem dystrybucji do marketów Kaufland na terenie całego kraju, uzupełnianie towaru zgodnie ze wskazaniami systemu
kontakt przez OHP - 2016-07-01 - Rokszyce (łódzkie)

KOSMETYCZKA. - od 2 000 PLN

Kosmetyczka. Depilacja. Henna.
kontakt przez OHP - 2017-06-27 - Warszawa (mazowieckie)

HOSTESSA - od 11 PLN

promocja wyrobów czekoladowych
kontakt przez OHP - 2016-10-28 - Częstochowa (śląskie)

RFERENT DS. EKONOMICZNO-ADMINISTRACYJNYCH - od 2 200 PLN

prowadzenie spraw kadrowych pracowników, sporządzanie umów oraz pomoc w przygotowywaniu imprez okolicznościowych
kontakt przez OHP - 2017-05-24 - Nosowo (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Sortowanie i pakowanie produktów.
kontakt przez OHP - 2016-05-05 - Gliwice (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - od 8 PLN

wręczanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-06-28 - Zabrze (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie średnie, doświadczenie w handlu, umiejętności krawieckie, znajomość komputera. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
EXAN-TRADING - 2017-04-27 - Rybnik (śląskie)

KOLPORTER ULOTEK - 12 - 13 PLN

rozdawanie ulotek promujących sklep
kontakt przez OHP - 2017-08-17 - Wysokie Mazowieckie (podlaskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Wykszałcenie dowolne, wymagany staż pracy na podobnym stanowsku, czytanie rysunku technicznego. Praca na terenie zleconym. Kontakt z pracodawcą telefoniczny lub osobisty.
ROBERT JASZCZAK PERFEKT - 2017-03-27 - Rybnik (śląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 200 PLN

obsługa klienta w tereniepozyskiwanie nowych klientówdoradzanie w wyborze najlepszych produktów
kontakt przez OHP - 2016-09-19 - Cieszyn (śląskie)

WYCHOWAWCA NA KOLONII LETNIEJ - od 700 PLN

Opieka nad uczestnikami kolonii, organizowanie zajęć.
kontakt przez OHP - 2016-06-08 - Rewal (zachodniopomorskie)

PRACA FIZYCZNA W HALI PRODUKCYJNEJ - od 14 PLN

praca fizyczna w hali produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2016-04-19 - Gorzów Wielkopolski (lubuskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Codzienne sprzątanie pomieszczeń biurowych
kontakt przez OHP - 2017-02-10 - Katowice (śląskie)

SORTOWNIK MAGAZYNOWY - 12 - 13,5 PLN

sortowanie paczek do przesyłki
kontakt przez OHP - 2016-04-05 - Rzeszów (podkarpackie)

ZBIORY OGÓRKÓW - od 12 PLN

ZBIORY OGÓRKÓW
kontakt przez OHP - 2016-07-22 - Chełmno (kujawsko-pomorskie)

ULOTKARZ - od 11 PLN

roznoszenie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Zielona Góra (lubuskie)

SPAWACZ - METODA MIG - od 1 850 PLN

Mile widziane doświadczenie. Oferty prosimy składać mailowo: biuronps (at) alunadwozia.pl lub osobiście w siedzibie firmy - ul. Gliwicka 182, Rybnik - Wielopole.
NPS SP. Z O.O. - 2016-02-11 - Rybnik (śląskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 14 PLN

Obsługa kasy i termionala płatniczego,obsługa klienta, rozliczanie kasy
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Tychy (śląskie)

ROZNOSICIEL ULOTEK REKLAMOWYCH - od 13 PLN

rozdawanie ulotek reklamowych
kontakt przez OHP - 2017-07-24 - Rybnik (śląskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - 11,5 - 12,5 PLN

obsługa kasy zgodnie z obowiązującymi zasadami, dbanie o porządek na miejscu pracy, rozliczanie kasy
kontakt przez OHP - 2016-10-29 - Częstochowa (śląskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 12 PLN

ROZNOSZENIE ULOTEK W PARKU HANDLOWYM
kontakt przez OHP - 2016-09-07 - Gdynia (pomorskie)

ZBIÓR OWOCÓW (ARONIA) - od 1 PLN

zbiór owoców aronii
kontakt przez OHP - 2016-08-18 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

ZBIÓR OWOCÓW - do 1,5 PLN

zrywanie wiśni
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Koźminek (wielkopolskie)

ROZNOSZENIE ULOTEK - od 50 PLN

kontakt przez OHP - 2016-03-07 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK SPRZĄTAJĄCY - od 850 PLN

Codzienne (3-4 h) zamiatanie klatek schodowych w 4 piętrowym bloku i inne prace porządkowe.
kontakt przez OHP - 2016-05-20 - Jaworzno (śląskie)