Praca ANKIETER Częstochowa TNS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Miejsce pracy:
42-202 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Zakres obowiązków:
Praca w terenie, przeprowadzanie ankiet z osobami prywatnymi i firmami. Elastyczny i zadaniowy czas pracy.Praca w Częstochowie i okolicach. Mile widziany własny samochód do dyspozycji.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: 10 - 50 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wynagrodzenie 10-50 zł brutto za ankiete.Zadaniowy czas pracy

Nazwa stanowiska: ANKIETER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Częstochowa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Częstochowa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Częstochowa

Zawód: ankieter

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 10 - 50 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe 4-letnie

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziany własny samochód osobowy do dyspozycji.

Nazwa pracodawcy: TNS POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
Aplikacje należy przesłać na adres e-mail wskazany w ofercie.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Częstochowa

Gmina pracodawcy: Częstochowa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Częstochowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Zawód wykonywany przez pracownika: ankieter

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 18.02.2016