Praca ANIMATOR W SALI ZABAW DLA DZIECI Bielsko-Biała kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ANIMATOR W SALI ZABAW DLA DZIECI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Bielsko-Biała

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Bielsko-Biała

Zawód: opiekunka dziecięca*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: KS.SANEPIDU

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Partyzantów 55, 43-300 Bielsko-Biała, powiat: m. Bielsko-Biała, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Bielsko-Biała

Gmina pracodawcy: Bielsko-Biała

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bielsko-Biała

Ulica pracodawcy: Partyzantów

Numer budynku pracodawcy: 55

Profil działalności pracodawcy:
zmiana nazwy dn. 18.11.2013 na Peron, wcześniejsza nazwa: "Aqua Żywiec"KAWIARNIA W CYGAŃSKIM LESIE NA PĘTLI AUTOBUSU MZK NR 1

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekunka dziecięca*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

ZAOPATRZENIOWIEC - od 1 750 PLN

Zaopatrzeniowiec
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Białystok (podlaskie)

ROBOTNIK - od 1 850 PLN

robotnik
kontakt przez PUP - 2016-02-24 - Płońsk (mazowieckie)

POMOC NAUCZYCIELA DO ŻŁOBKA - od 1 850 PLN

pomoc w opiece nad dziećmi do lat 3, zabawa, zabiegi higieniczne, karmienie dzieci, sprzątanie sal na koniec dnia
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

POMOC WETERYNARYJNA - od 925 PLN

zapobieganie i zwalczanie chorobom zwierząt, kontrola zdrowia, wykonywanie zabiegówsanitarno weterynaryjnych
kontakt przez PUP - 2016-12-13 - Złotoryja (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

czynności związane z realizacją zamowień, konfekcjonowanie zamowień klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Klaudyn Pierwszy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminalu do kart płatniczych, monitorowanie stanu zapasów i towarów
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Poznań (wielkopolskie)

GLAZURNIK - od 13 PLN

przygotowywanie ścian pod ułożenie glazury, przycinanie płytek i wycinanie w nich otworów, formowanie spoin miedzy płytkami, praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 - 20 godz./tyg.
kontakt przez PUP - 2016-10-17 - Pruszków (wielkopolskie)

FRYZJERX1 - do 1 850 PLN

zg
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Zławieś Wielka (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - od 2 000 PLN

Kierowca operator wózków jezdniowych (widłowych)
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Rudki (świętokrzyskie)

NAUCZYCIEL-INSTRUKTOR GIMNASTYKI SPORTOWEJ - od 503,33 PLN

PROWADZENIE TRENINGÓW SEKCJI GIMNASTYKI SPORTOWEJ, UDZIAŁ I ORGANIZACJA ZAWODÓW SPORTOWYCH ORAZ OBOZÓW SZKOLENIOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE MGR Z PRZYGOTOWANIEM PEDAGOGICZNYM KIERUNEK WYCHOWANIE FIZYCZNE, UPRAWNIENIA DO PROWADZENIA ZAJĘĆ GIMNASTYKI SPORTOWEJ, SPECJALIZACJA TRENER/INSTRUKTOR GIMNASTYKI SPORTOWEJ, MIN. 2 LATA DOŚWIADCZENIA
kontakt przez PUP - 2016-07-19 - Szczecin (zachodniopomorskie)

KSIĘGOWY - od 1 850 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Szydłowiec (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

Jak w programie stażu.
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Koronowo (kujawsko-pomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Fryzjer
kontakt przez PUP - 2016-11-09 - Brzeg (opolskie)

PIEKARZ/CUKIERNIK - od 1 850 PLN

produkcja pieczywa
kontakt przez PUP - 2016-01-14 - Ciechocin (kujawsko-pomorskie)

STOLARZ-KONSERWATOR - od 2 000 PLN

Konserwatorroboty stolarskieprace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Jastarnia (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Oczyszczanie poboczy dróg na terenie miasta i gminy Kalisz Pomorski, a mianowicie: zbieranie śmieci, wycinanie, karczowanie krzaków, koszenie trawy.
kontakt przez PUP - 2016-06-15 - Kalisz Pomorski (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 2 300 PLN

-kontrolawanie przyjęć oraz wysyłek -uczestnictwo w odbiorze jakościowym i ilościowym -sporządzanie odpowiedniej dokumentacji - przyjmowanie dostaw- przygotowywanie dokumentów magazynowych zgodnie z obowiazującymi procedurami i instrukcjami.
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Częstochowa (śląskie)

ZBROJARZ - od 13 PLN

Wykonywanie siatek i szkieletów zbrojeniowych oraz układanie ich w formach i deskowaniach, remonty na terenie elektrociepłowni.
kontakt przez PUP - 2016-12-20 - Imielin (śląskie)

MONTER - 1 850 - 2 150 PLN

Prace manualne przy produkcji anten samochodowych oraz montaż wiązek elektrycznych zgodnie z technologią, wstępna kontrola jakości produktów. Praca trzyzmianowa od poniedziałku do piątku w Bielsku-Białej.
MT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-04-14 - Bielsko-Biała (śląskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

obsługa klientów, wydawanie zakupionego towaru, przyjmowanie towaru, załadunek, rozładunek, liczenie stanów magazynowych
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Damasławek (wielkopolskie)

TYNKARZ MASZYNOWY - od 950 PLN

WYKONYWANIE TYNKÓW MASZYNOWYCH I CEMENTOWO-WAPIENNYCH MASZYNOWO
kontakt przez PUP - 2016-09-22 - Olsztyn (warmińsko-mazurskie)

zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Żnin (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ RĘCZNY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Wołów (dolnośląskie)

MAGAZYNIER - do 1 850 PLN

przyjmowanie towarów do magazynu, wydawanie materiałów, zapewnienie włśasciwych warunków przechowywania
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Rudka (lubelskie)

ASYSTENT DS. ZAKUPÓW I IMPORTU - 997,4 PLN

asystent ds. zakupów i importu / nabór staż powyżej 30 r. ż. RPO
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Pabianice (łódzkie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

obsługa klienta, uzupełnianie towaru na półkach, branża ogólnospożywcza
kontakt przez PUP - 2017-01-03 - Sosnowiec (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - do 2 080 PLN

obsługa maszyn i urządzeń na stanowisku pracy- praca przy przetwórstwie rybnym
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wielka Nieszawka (kujawsko-pomorskie)