Praca ANIMATOR-OPIEKUN DZIECI Jastrzębie-Zdrój kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: animator-opiekun dzieci

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ANIMATOR-OPIEKUN DZIECI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Jastrzębie-Zdrój

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Jastrzębie-Zdrój

Zawód: opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 5

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Pszczyńska 134, 44-335 Jastrzębie-Zdrój, powiat: m. Jastrzębie-Zdrój, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Jastrzębie-Zdrój

Gmina pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Jastrzębie-Zdrój

Ulica pracodawcy: Pszczyńska

Numer budynku pracodawcy: 134

Profil działalności pracodawcy: Usługi - biuro nieruchomości,zakład pogrzebowy

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

POMOCNICZY ROBOTNIK W GOSPODARSTWIE SADOWNICZYM - od 1 000 PLN

Cięcie sadu, zbiór i sortowanie owoców, sadzenie i wiązanie drzewek, stawianie rusztowań, rozkładanie nawodnienia, formowanie drzew, szczepienie, przygotowanie gleby do uprawy, nawożenie
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Belsk Duży (mazowieckie)

SERWISANT SPRZĘTU KOMPUTEROWEGO - od 1 850 PLN

instalacja, konfiguracja, naprawa sprzętu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Lublin (lubelskie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - od 1 750 PLN

SPRZĄTANIE BIUR W FIRMIE ORAZ POMOC PRZY PRACACH PORZĄDKOWYCH NA MAGAZYNIE, UKŁADANIE TOWARÓW.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Kraków (małopolskie)

MURARZ - od 1 000 PLN

Wykonywanie prac murarskich.
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Łódź (łódzkie)

SPECJALISTA DO SPRAW ORGANIZACJI I ROZWOJU SPRZEDAŻY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Osiek (małopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI GASTRONOMICZNEJ - do 1 850 PLN

Specjalista ds. obsługi gastronomicznej
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Płońsk (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa kasy fiskalnej, sprzedaż art. spożywczych (wędliny, alkohol)
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Mława (mazowieckie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - od 1 850 PLN

Wprowadzanie danych do ewidencji wojskowej, kandydatów zgłaszających się do kwalifikacji wojskowej
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

POMOC CUKIERNIKA - od 1 850 PLN

ocena przydatności oraz przygotowanie ich do produkcji
kontakt przez PUP - 2016-11-30 - Gryfino (zachodniopomorskie)

KIEROWCA - MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

Transport towaru z i do firmy. Kompletowanie, dostarczanie i sprawdzanie towaru przyjmowanego do magazynu. Dbanie o porządek w miejscu pracy i powierzone narzędzia pracy.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Rymanów (podkarpackie)

KONSERWATOR - do 1 850 PLN

Naprawy armatury sanitarnej, wymiana żarówek, naprawa mebli, malowanie ścian, murowanie.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Wrocław (dolnośląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 900 PLN

montarz stolarki budowlanej
kontakt przez PUP - 2016-03-14 - Żuromin (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Łobez (zachodniopomorskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2015-12-11 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK OCHRONY FIZYCZNEJ - od 1 850 PLN

fizyczna ochrona obiektu
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Lublin (lubelskie)

584S POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Radom (mazowieckie)

MONTER PODZESPOŁÓW PRZEMYSŁOWYCH - od 2 000 PLN

Pakowanie podzespołów do torebek, kartonów, zgrzewanie torebek ze spakowanymi elementami, wsparcie dla transportu wewnątrzzakładowego
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Brzeg (opolskie)

SPRZĄTANIE TERENU WOKÓŁ SZKOŁY, NAPRAWA SPRZĘTU, MALOWANIE;
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

ZBROJARZ - do 2 000 PLN

CZYTANIE RYSUNKÓW TECHNICZNYCH, UMIEJĘTNOŚĆ ORGANIZACJI NA STANOWISKU PRACY; WYMAGANIA: MINIMUM 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE, BADANIA WYSOKOŚCIOWE POWYŻEJ 3 M, DOBRY WZROK; PRACODAWCA PROSI O KONTAKT TELEFONICZNY;
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SEKRETARKA MEDYCZNA-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Zakopane (małopolskie)

KELNER-BARMAN - 1 850 - 2 000 PLN

Praca związana z obsługą gości -sala restauracyjna
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Dąbrówno (warmińsko-mazurskie)

obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Wąwał (łódzkie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

nauka obsługi urządzeń biurowych, udzielanie instrukcji oraz porad w zakresie warunków przewozu, wyboru środka transportu a także trasy przewozu przesyłek, sporządzanie, wystawianie oraz przesyłanie dokumentów przewozowych, organizowanie czynności ładunkowych, przewozowych i innych czynności zwiazanych z przemieszczeniem przesyłek, wspołpraca z kontrahentami zleceniodawcy lub innymi osobami, posrednikami zwiazanymi z dostawą towaru w celu ustalenia jak najkorzystniejszej dla zleceniodawcy opcji dostawy.
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Turek (wielkopolskie)

MAGAZYNIER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

według zakresu obowiazków
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Jadów (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK KONSERWACJI TERENÓW ZIELENI - 997,4 PLN

Pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Choszczno (zachodniopomorskie)

690U FRYZJER - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Radom (mazowieckie)

ZMYWACZ NACZYŃ - od 2 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-10-07 - Warszawa (mazowieckie)

REFERENT DS. ROZLICZEŃ - od 2 000 PLN

rozliczanie z płatnikiem, sporządzanie raportów i analiz, prowadzenie dokumentacji statystycznej i medycznej zgodnie z obowiązującymi przepisami w tym zakresie
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Suwałki (podlaskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed