Praca ANIMATOR KULTURY Wola Drwińska kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Wola Drwińska, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć na świetlicy środowiskowej w Woli Drwińskiej. Organizacja imprez kulturalnych.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ANIMATOR KULTURY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Drwińska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: bocheński

Zawód: animator kultury*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Data zakończenia pracy: 01.06.2017

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_1: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_2: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_3: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie minimum zawodowe mile widziane pedagigiczne, dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, brak wymagan dot. uprwnień i doświadczenia zawodowegoUmiejetność pracy zx dziećmi, organizacja zajęć.Stanowisko w ramach prac intrwencyjnych. Praca w ramach 1/2 etatu w godz od 15.00-19.00

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Wojska Polskiego 3, 32-700 Bochnia, powiat: bocheński, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: bocheński

Gmina pracodawcy: Bochnia

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Bochnia

Ulica pracodawcy: Wojska Polskiego

Numer budynku pracodawcy: 3

Profil działalności pracodawcy: Działalność obiektów kulturalnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bochni

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: animator kultury*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 20.09.2016